NK Publikum Celje - NS Mura 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (13.04.2025) Bu karşılaşma Slovenya - PrvaLiga - 30. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Arena Z’dezele, Celje.

NK Publikum Celje 2-1 NS Mura - Özet, Goller ve İstatistikler - 13.04.2025

Saat 13.04.2025 Slovenya - PrvaLiga - 30. Hafta Stadyum Arena Z’dezele, Celje Hakem S. Vincic
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-2-1
Piyasa değeri
5.1 Mn €
Yaş
25
4-1-4-1
Piyasa değeri
3.6 Mn €
Yaş
25,7
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Celje logosu
%74
Topla Oynama
%26
7
Korner
1
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Mura logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
91
32
Topa Sahip Olma
%74
%26
Ataklar
166
66
Şut
18
7
İsabetli Şut
10
3
Saat
13 Nisan 2025, Pazar 18:30
Bulutlu
Bulutlu, 16°C
Stadyum
Arena Z’dezele, Celje
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
16/02/25
MS
19/10/24
MS
03/08/24
MS
06/04/24
MS
11/02/24
MS
30/09/23
MS
30/07/23
MS
10/04/23
MS
11/02/23
MS
09/11/22
MS

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Celje Mura
%74
Topla Oynama
%26
18
Toplam Şut
7
10
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
7
Korner
1
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Celje Mura
18
Toplam Şut
7
10
İsabetli Şut
3
8
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Celje Mura
%75
Topla Oynama
%25
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
3
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Celje Mura
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Celje Mura
%73
Topla Oynama
%27
16
Toplam Şut
2
10
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
4
Korner
0
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Celje Mura
16
Toplam Şut
2
10
İsabetli Şut
1
6
İsabetsiz Şut
1
Celje
Mura
Maç Başına Ortalamalar
1.8
Gol
1.1
1.5
Yediği Gol
1.3
13.8
Şut
9.7
6.2
Korner
4.3
1.6
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Celje
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
8
Oran:
1.42
%57
Beraberlik:
2
Oran:
3.63
%14
Mağlubiyet:
4
Oran:
4.29
%29
Mura
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
4.29
%21
Beraberlik:
2
Oran:
3.63
%14
Mağlubiyet:
9
Oran:
1.42
%64
Celje
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
1.86
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.18
%7
Mağlubiyet:
6
Oran:
4.57
%43
Mura
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
4.57
%29
Beraberlik:
5
Oran:
2.18
%36
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.86
%36
Celje
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
Mura
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%14
Üst:
12
Oran:
%86
Celje
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
3.74
%14
Üst:
12
Oran:
1.06
%86
Mura
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
3.74
%36
Üst:
9
Oran:
1.06
%64
Celje
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.92
%14
Üst:
12
Oran:
1.43
%86
Mura
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.92
%43
Üst:
8
Oran:
1.43
%57
Celje
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.30
%43
Üst:
8
Oran:
2.24
%57
Mura
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
1.30
%71
Üst:
4
Oran:
2.24
%29
Celje
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%64
Üst:
5
Oran:
%36
Mura
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%79
Üst:
3
Oran:
%21
Celje
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%79
Üst:
3
Oran:
%21
Mura
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%79
Üst:
3
Oran:
%21
Celje
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
11
Oran:
1.50
%79
Oran:
3
Oran:
1.83
%21
Mura
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
7
Oran:
1.50
%50
Oran:
7
Oran:
1.83
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.42
0
3.63
2
4.29
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.86
0
2.18
2
4.57
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.74
0
2.53
2
4.07
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.97
0
2.88
2
1.77
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.43
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
1.59
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.74
Üst
1.06
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.92
Üst
1.43
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.30
Üst
2.24
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.97
Üst
1.41
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.23
Üst
1.30
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.36
Üst
2.07
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.98
Üst
1.41
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.31
Üst
2.21
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.54
Hayır
1.21
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.77
Hayır
1.06
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.50
Yok
1.83
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.49
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.77
Yok
1.17
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.97
2-3 gol
1.83
4-5 gol
2.94
6+ gol
9.02
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.68
Eşit
3.31
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.73
Eşit
2.67
2.
2.10
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.50
Eşit
1.82
2.
2.63
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.62
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.76
Çift
1.54
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
7.63
0 ve Alt
13.60
2 ve Alt
14.75
1 ve Üst
1.61
0 ve Üst
4.38
2 ve Üst
5.43
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.32
0 ve Alt
2.97
2 ve Alt
6.49
1 ve Üst
3.58
0 ve Üst
6.50
2 ve Üst
12.40
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
2.71
1 ve Yok
2.53
0 ve Var
4.46
0 ve Yok
13.90
2 ve Var
7.51
2 ve Yok
8.71
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
10.60
1 ve Yok
2.09
0 ve Var
6.42
0 ve Yok
2.94
2 ve Var
24.65
2 ve Yok
5.10
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
7.22
Üst ve Var
1.77
Alt ve Yok
2.44
Üst ve Yok
5.94

Puan Durumu

Slovenya - PrvaLiga - 30. Hafta Slovenya - PrvaLiga - 30. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
36 21 11 4 63 - 20 43 74
B M B G B
2
36 19 10 7 64 - 32 32 67
G B G B M
3
36 19 9 8 60 - 35 25 66
B G G B G
4
36 17 10 9 76 - 51 25 61
G B M G B
5
36 14 13 9 52 - 44 8 55
B G G B B
6
36 11 10 15 41 - 61 -20 43
B M M G G
7
36 9 8 19 37 - 51 -14 35
B M B M M
8
36 10 5 21 37 - 69 -32 35
M G M M M
9
36 7 8 21 35 - 66 -31 29
B M G B B
10
36 6 10 20 33 - 69 -36 28
M M M M G
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 12 4 2 40 - 8 32 40
G B G M G
2
18 12 3 3 39 - 16 23 39
G G B G M
3
18 8 8 2 29 - 15 14 32
M B B G B
4
18 9 4 5 43 - 32 11 31
G G B M B
5
18 8 7 3 27 - 14 13 31
B G B G B
6
18 7 4 7 19 - 23 -4 25
M G B M G
7
18 7 3 8 23 - 26 -3 24
M G M G M
8
18 6 5 7 20 - 19 1 23
G M M B M
9
18 5 5 8 23 - 34 -11 20
B B M M M
10
18 4 4 10 18 - 30 -12 16
G M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 11 2 5 33 - 21 12 35
M B G G G
2
18 9 7 2 23 - 12 11 34
G B B B B
3
18 8 6 4 33 - 19 14 30
G B G B G
4
18 7 7 4 25 - 16 9 28
B B G G B
5
18 6 5 7 23 - 29 -6 23
M M M G B
6
18 4 6 8 22 - 38 -16 18
M B B M G
7
18 3 4 11 17 - 36 -19 13
B G M M B
8
18 3 3 12 17 - 32 -15 12
M M B M M
9
18 3 2 13 14 - 43 -29 11
M G M M M
10
18 1 5 12 10 - 35 -25 8
M M B M G
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
13 Nisan 2025, Pazar 18:30
Bulutlu
Bulutlu, 16°C
Stadyum
Arena Z’dezele, Celje
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.42
MS 0
3.63
MS 2
4.29
2.5 Alt
1.92
2.5 Üst
1.43

Celje - Mura maç özeti

Slovenya - PrvaLiga - 30. Hafta kapsamında oynanan maçta Celje, Mura karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 13.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Arena Z’dezele, Celje. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: A. Antolin (5'), S. Seslar (72'), T. Svetlin (90+5').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Celje - Mura): topla oynama %74 - %26, isabetli şut 10 - 3.

Puan durumunda Celje 4. sırada 61 puanla, Mura 7. sırada 35 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler