YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
UEFA Konferans Ligi Çeyrek Final - NK Publikum Celje 1-2 ACF Fiorentina bitti. Goller: L. Ranieri, R. Mandragora, L. D. Chaubet. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (10.04.2025) Maçın sahası: Arena Z’dezele, Celje, Slovenya.
UEFA Konferans Ligi Çeyrek Final - NK Publikum Celje 1-2 ACF Fiorentina bitti. Goller: L. Ranieri, R. Mandragora, L. D. Chaubet. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (10.04.2025) Maçın sahası: Arena Z’dezele, Celje, Slovenya.
Sıradaki Maç
Fiorentina Deplasman Form Durumu
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.81 |
|
1.11 |
| 12 |
|
10 |
| 4 |
|
2 |
| 369 (%87) |
|
320 (%85) |
| 13 |
|
17 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
15 |
| 6 |
|
7 |
| 25 |
|
14 |
| 1 |
|
1 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 12 |
|
10 |
| 4 |
|
2 |
| 5 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 424 |
|
376 |
| 369 (%87) |
|
320 (%85) |
| 20 (%45) |
|
18 (%43) |
| 4 (%21) |
|
1 (%12) |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 17 |
|
11 |
| 8 |
|
3 |
| 13 |
|
26 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 57 (%54) |
|
47 (%45) |
| 11 (%64) |
|
12 (%60) |
| 99 |
|
100 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 0.68 |
|
0.18 |
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 170 (%85) |
|
218 (%88) |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
9 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 5 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 199 |
|
247 |
| 170 (%85) |
|
218 (%88) |
| 13 (%48) |
|
13 (%46) |
| 1 (%25) |
|
1 (%16) |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 9 |
|
6 |
| 4 |
|
3 |
| 9 |
|
13 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 25 (%50) |
|
25 (%50) |
| 7 (%70) |
|
8 (%66) |
| 50 |
|
53 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
1 |
| 199 (%88) |
|
102 (%79) |
| 7 |
|
12 |
| 0 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 7 |
|
5 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 225 |
|
129 |
| 199 (%88) |
|
102 (%79) |
| 7 (%41) |
|
5 (%38) |
| 3 (%20) |
|
0 (%0) |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 4 |
|
0 |
| 4 |
|
13 |
| Celje | Fiorentina | |
|---|---|---|
| 32 (%59) |
|
22 (%40) |
| 4 (%57) |
|
4 (%50) |
| 49 |
|
47 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
1
|
1
|
3
|
Fiorentina
|
1
|
1
|
3
|
Celje
|
0
|
0
|
3
|
Fiorentina
|
0
|
0
|
3
|
Celje
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Fiorentina
|
7.90
|
Celje
|
7.80
|
Fiorentina
|
7.80
|
Fiorentina
|
7.50
|
Celje
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Celje
|
0
|
5
|
Celje
|
0
|
2
|
Fiorentina
|
0
|
2
|
Celje
|
0
|
1
|
Fiorentina
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
56
|
90%
|
62
|
Fiorentina
|
50
|
90%
|
55
|
Celje
|
48
|
85%
|
56
|
Celje
|
44
|
97%
|
45
|
Celje
|
42
|
93%
|
45
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
2
|
22%
|
9
|
Celje
|
2
|
40%
|
5
|
Celje
|
0
|
0%
|
3
|
Fiorentina
|
0
|
0%
|
3
|
Fiorentina
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
1
|
8%
|
12
|
Celje
|
4
|
40%
|
10
|
Fiorentina
|
6
|
60%
|
10
|
Celje
|
2
|
40%
|
5
|
Fiorentina
|
1
|
20%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
1
|
25%
|
4
|
Fiorentina
|
3
|
75%
|
4
|
Fiorentina
|
3
|
75%
|
4
|
Celje
|
3
|
100%
|
3
|
Celje
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Celje
|
8
|
50%
|
16
|
Fiorentina
|
9
|
60%
|
15
|
Celje
|
8
|
57%
|
14
|
Fiorentina
|
4
|
28%
|
14
|
Fiorentina
|
5
|
38%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Fiorentina
|
5
|
Fiorentina
|
5
|
Celje
|
4
|
Fiorentina
|
4
|
Fiorentina
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
Fiorentina
|
1
|
Fiorentina
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Celje
|
3
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Celje
|
4
|
Celje
|
3
|
Celje
|
3
|
Fiorentina
|
3
|
Celje
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Fiorentina
|
14
|
Celje
|
12
|
Celje
|
12
|
Celje
|
12
|
Fiorentina
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Fiorentina
|
3
|
Celje
|
2
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
Celje
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Fiorentina
|
2
|
Celje
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Celje
|
4
|
Fiorentina
|
4
|
Celje
|
2
|
Celje
|
2
|
Celje
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Celje
|
5
|
Celje
|
4
|
Celje
|
3
|
Fiorentina
|
3
|
Fiorentina
|
2
|
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
Celje
Fiorentina
UEFA Konferans Ligi Çeyrek Final kapsamında oynanan maçta Fiorentina, Celje karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 10.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Arena Z’dezele, Celje, Slovenya. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: L. Ranieri (27'), R. Mandragora (62'), L. D. Chaubet (68').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Celje - Fiorentina): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 4 - 2, beklenen gol (xG) 1.81 - 1.11.