NK Bravo - NK Publikum Celje 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.04.2025) Bu karşılaşma Slovenya - PrvaLiga - 28. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: ZSD Ljubljana Stadium, Ljubljana.

NK Bravo 1-2 NK Publikum Celje - Özet, Goller ve İstatistikler - 06.04.2025

Saat 06.04.2025 Slovenya - PrvaLiga - 28. Hafta Stadyum ZSD Ljubljana Stadium, Ljubljana Hakem D. Smajc
Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 2
(İY: 1 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Bravo logosu
%51
Topla Oynama
%49
4
Korner
2
1
Sarı Kart
6
0
Kırmızı Kart
0
Celje logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
58
64
Topa Sahip Olma
%51
%49
Ataklar
122
106
Şut
11
15
İsabetli Şut
6
7
Saat
6 Nisan 2025, Pazar 18:30
Güneşli
Güneşli, 12°C
Stadyum
ZSD Ljubljana Stadium, Ljubljana
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Bravo Celje
%51
Topla Oynama
%49
11
Toplam Şut
15
6
İsabetli Şut
7
0
Ofsayt
0
4
Korner
2
1
Sarı Kart
6
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Bravo Celje
11
Toplam Şut
15
6
İsabetli Şut
7
5
İsabetsiz Şut
8
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Bravo Celje
%37
Topla Oynama
%63
4
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
6
2
Korner
1
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Bravo Celje
4
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
6
1
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Bravo Celje
%63
Topla Oynama
%37
7
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
2
Korner
1
0
Sarı Kart
4
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Bravo Celje
7
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
4
Bravo
Celje
Maç Başına Ortalamalar
1.6
Gol
1.8
1.3
Yediği Gol
1.5
10.9
Şut
13.8
4.0
Korner
6.3
1.9
Sarı Kart
1.4
0.0
Faul
0.0
Bravo
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
2.68
%54
Beraberlik:
5
Oran:
3.12
%38
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.92
%8
Celje
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
1.92
%33
Beraberlik:
4
Oran:
3.12
%33
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.68
%33
Bravo
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
3.23
%23
Beraberlik:
9
Oran:
2.00
%69
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.46
%8
Celje
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.46
%25
Beraberlik:
5
Oran:
2.00
%42
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.23
%33
Bravo
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%15
Üst:
11
Oran:
%85
Celje
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%25
Üst:
9
Oran:
%75
Bravo
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
3.34
%31
Üst:
9
Oran:
1.09
%69
Celje
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
3.34
%42
Üst:
7
Oran:
1.09
%58
Bravo
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.75
%54
Üst:
6
Oran:
1.55
%46
Celje
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.75
%50
Üst:
6
Oran:
1.55
%50
Bravo
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.22
%69
Üst:
4
Oran:
2.51
%31
Celje
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.22
%67
Üst:
4
Oran:
2.51
%33
Bravo
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%85
Üst:
2
Oran:
%15
Celje
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Bravo
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Celje
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Bravo
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.45
%54
Oran:
6
Oran:
1.90
%46
Celje
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.45
%42
Oran:
7
Oran:
1.90
%58

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.68
0
3.12
2
1.92
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.23
0
2.00
2
2.46
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.89
0
2.37
2
2.24
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.32
0
3.03
2
2.98
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.22
1 ve 2
1.37
0 ve 2
1.12
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.28
1 ve 2
1.07
0 ve 2
1.11
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.34
Üst
1.09
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.75
Üst
1.55
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.22
Üst
2.51
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.31
Üst
2.21
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.52
Üst
1.79
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.25
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.91
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.63
Üst
1.66
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.45
Yok
1.90
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.50
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.74
Yok
1.18
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.77
Eşit
3.19
2.
1.85
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.61

Puan Durumu

Slovenya - PrvaLiga - 28. Hafta Slovenya - PrvaLiga - 28. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
36 21 11 4 63 - 20 43 74
B M B G B
2
36 19 10 7 64 - 32 32 67
G B G B M
3
36 19 9 8 60 - 35 25 66
B G G B G
4
36 17 10 9 76 - 51 25 61
G B M G B
5
36 14 13 9 52 - 44 8 55
B G G B B
6
36 11 10 15 41 - 61 -20 43
B M M G G
7
36 9 8 19 37 - 51 -14 35
B M B M M
8
36 10 5 21 37 - 69 -32 35
M G M M M
9
36 7 8 21 35 - 66 -31 29
B M G B B
10
36 6 10 20 33 - 69 -36 28
M M M M G
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 12 4 2 40 - 8 32 40
G B G M G
2
18 12 3 3 39 - 16 23 39
G G B G M
3
18 8 8 2 29 - 15 14 32
M B B G B
4
18 9 4 5 43 - 32 11 31
G G B M B
5
18 8 7 3 27 - 14 13 31
B G B G B
6
18 7 4 7 19 - 23 -4 25
M G B M G
7
18 7 3 8 23 - 26 -3 24
M G M G M
8
18 6 5 7 20 - 19 1 23
G M M B M
9
18 5 5 8 23 - 34 -11 20
B B M M M
10
18 4 4 10 18 - 30 -12 16
G M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 11 2 5 33 - 21 12 35
M B G G G
2
18 9 7 2 23 - 12 11 34
G B B B B
3
18 8 6 4 33 - 19 14 30
G B G B G
4
18 7 7 4 25 - 16 9 28
B B G G B
5
18 6 5 7 23 - 29 -6 23
M M M G B
6
18 4 6 8 22 - 38 -16 18
M B B M G
7
18 3 4 11 17 - 36 -19 13
B G M M B
8
18 3 3 12 17 - 32 -15 12
M M B M M
9
18 3 2 13 14 - 43 -29 11
M G M M M
10
18 1 5 12 10 - 35 -25 8
M M B M G
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
6 Nisan 2025, Pazar 18:30
Güneşli
Güneşli, 12°C
Stadyum
ZSD Ljubljana Stadium, Ljubljana
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.68
MS 0
3.12
MS 2
1.92
2.5 Alt
1.75
2.5 Üst
1.55

Bravo - Celje maç özeti

Slovenya - PrvaLiga - 28. Hafta kapsamında oynanan maçta Celje, Bravo karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 06.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: ZSD Ljubljana Stadium, Ljubljana. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Goller: G. V. Baboula (25'), A. Matko (32'), A. Matko (38').

Maçta 7 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Bravo - Celje): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 6 - 7.

Puan durumunda Bravo 5. sırada 55 puanla, Celje 4. sırada 61 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler