YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
İspanya - LALIGA 2 Yükselme Yarı Final - Castellon 1-1 UD Almería bitti. Goller: F. Brignani, S. A. Calvo. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (06.06.2026) Maçın sahası: Estadio Municipal Castalia, Castellon.
İspanya - LALIGA 2 Yükselme Yarı Final - Castellon 1-1 UD Almería bitti. Goller: F. Brignani, S. A. Calvo. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (06.06.2026) Maçın sahası: Estadio Municipal Castalia, Castellon.
İspanya - LALIGA 2 Yükselme Yarı Final
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| %65 |
|
%35 |
| 15 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 342 (%80) |
|
200 (%68) |
| 15 |
|
18 |
| 3 |
|
3 |
| 8 |
|
0 |
| 2 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
13 |
| 5 |
|
10 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 15 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 6 |
|
3 |
| 7 |
|
0 |
| 13 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 427 |
|
291 |
| 342 (%80) |
|
200 (%68) |
| 27 (%52) |
|
21 (%33) |
| 4 (%13) |
|
2 (%40) |
| 9 |
|
3 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 13 |
|
23 |
| 3 |
|
14 |
| 11 |
|
38 |
| 1 |
|
1 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 49 (%42) |
|
66 (%57) |
| 7 (%38) |
|
12 (%63) |
| 162 |
|
127 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| %72 |
|
%28 |
| 8 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 180 (%82) |
|
84 (%69) |
| 8 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 5 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
5 |
| 3 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 8 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 217 |
|
121 |
| 180 (%82) |
|
84 (%69) |
| 15 (%55) |
|
6 (%24) |
| 3 (%23) |
|
1 (%100) |
| 5 |
|
2 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 6 |
|
11 |
| 1 |
|
6 |
| 1 |
|
12 |
| 1 |
|
1 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 19 (%38) |
|
31 (%62) |
| 1 (%16) |
|
4 (%66) |
| 69 |
|
50 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 7 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 345 (%164) |
|
205 (%120) |
| 7 |
|
9 |
| 1 |
|
3 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
8 |
| 2 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 7 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
3 |
| 7 |
|
0 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 210 |
|
170 |
| 345 (%164) |
|
205 (%120) |
| 12 (%50) |
|
15 (%40) |
| 1 (%5) |
|
1 (%25) |
| 4 |
|
1 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 7 |
|
12 |
| 2 |
|
8 |
| 10 |
|
26 |
| 0 |
|
0 |
| Castellon | Almeria | |
|---|---|---|
| 30 (%46) |
|
35 (%53) |
| 6 (%50) |
|
8 (%61) |
| 93 |
|
77 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
1
|
1
|
4
|
Castellon
|
1
|
0
|
3
|
Castellon
|
0
|
0
|
2
|
Almeria
|
1
|
0
|
1
|
Almeria
|
1
|
1
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
8.30
|
Castellon
|
8.10
|
Almeria
|
7.50
|
Castellon
|
7.40
|
Almeria
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Castellon
|
0
|
4
|
Castellon
|
0
|
2
|
Castellon
|
0
|
2
|
Castellon
|
0
|
1
|
Castellon
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
55
|
84%
|
65
|
Castellon
|
53
|
85%
|
62
|
Castellon
|
38
|
80%
|
47
|
Castellon
|
34
|
91%
|
37
|
Castellon
|
33
|
78%
|
42
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
1
|
12%
|
8
|
Castellon
|
1
|
20%
|
5
|
Castellon
|
1
|
20%
|
5
|
Castellon
|
1
|
20%
|
5
|
Castellon
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Almeria
|
8
|
38%
|
21
|
Castellon
|
5
|
38%
|
13
|
Castellon
|
9
|
75%
|
12
|
Almeria
|
4
|
40%
|
10
|
Castellon
|
5
|
55%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Almeria
|
3
|
60%
|
5
|
Almeria
|
4
|
100%
|
4
|
Castellon
|
0
|
0%
|
3
|
Almeria
|
3
|
100%
|
3
|
Castellon
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Castellon
|
10
|
55%
|
18
|
Almeria
|
8
|
57%
|
14
|
Almeria
|
5
|
38%
|
13
|
Almeria
|
8
|
66%
|
12
|
Castellon
|
4
|
36%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Almeria
|
9
|
Almeria
|
7
|
Almeria
|
7
|
Castellon
|
4
|
Almeria
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
2
|
Castellon
|
2
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Almeria
|
5
|
Almeria
|
3
|
Almeria
|
2
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Almeria
|
5
|
Almeria
|
4
|
Almeria
|
3
|
Castellon
|
2
|
Castellon
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
20
|
Castellon
|
16
|
Almeria
|
16
|
Castellon
|
15
|
Castellon
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
3
|
Castellon
|
2
|
Castellon
|
2
|
Castellon
|
1
|
Castellon
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
2
|
Almeria
|
2
|
Castellon
|
1
|
Almeria
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Almeria
|
4
|
Castellon
|
3
|
Almeria
|
3
|
Almeria
|
3
|
Castellon
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Castellon
|
3
|
Castellon
|
3
|
Almeria
|
3
|
Almeria
|
3
|
Castellon
|
2
|
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
Castellon
Almeria
İspanya - LALIGA 2 Yükselme Yarı Final kapsamında oynanan maçta Castellon ile Almeria 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 06.06.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Municipal Castalia, Castellon. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: F. Brignani (44'), S. A. Calvo (66').
Maçta 6 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Castellon - Almeria): topla oynama %65 - %35, isabetli şut 2 - 2.