YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Basel - Luzern 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.05.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig Şampiyonluk Grubu - 38. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St. Jakob-Park, Basel.
Basel - Luzern 4-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.05.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig Şampiyonluk Grubu - 38. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: St. Jakob-Park, Basel.
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| %57 |
|
%43 |
| 1.72 |
|
0.72 |
| 21 |
|
12 |
| 6 |
|
1 |
| 397 (%86) |
|
274 (%80) |
| 17 |
|
20 |
| 1 |
|
0 |
| 5 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
16 |
| 8 |
|
10 |
| 43 |
|
30 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 21 |
|
12 |
| 6 |
|
1 |
| 9 |
|
5 |
| 6 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 458 |
|
342 |
| 397 (%86) |
|
274 (%80) |
| 33 (%68) |
|
11 (%26) |
| 4 (%26) |
|
4 (%21) |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 12 |
|
13 |
| 4 |
|
13 |
| 25 |
|
21 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 49 (%55) |
|
40 (%44) |
| 12 (%57) |
|
2 (%22) |
| 110 |
|
120 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| %58 |
|
%42 |
| 0.99 |
|
0.18 |
| 11 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 221 (%89) |
|
135 (%78) |
| 8 |
|
9 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
11 |
| 3 |
|
3 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 11 |
|
3 |
| 4 |
|
1 |
| 5 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 248 |
|
173 |
| 221 (%89) |
|
135 (%78) |
| 27 (%75) |
|
11 (%25) |
| 3 (%33) |
|
3 (%33) |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 2 |
|
7 |
| 4 |
|
4 |
| 11 |
|
12 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 19 (%47) |
|
21 (%52) |
| 7 (%63) |
|
1 (%50) |
| 55 |
|
62 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| %56 |
|
%44 |
| 0.72 |
|
0.53 |
| 10 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 176 (%83) |
|
139 (%82) |
| 9 |
|
11 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
5 |
| 5 |
|
7 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 10 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 4 |
|
5 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 210 |
|
169 |
| 176 (%83) |
|
139 (%82) |
| 6 (%50) |
|
0 (%0) |
| 1 (%16) |
|
1 (%10) |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 10 |
|
6 |
| 0 |
|
9 |
| 14 |
|
9 |
| Basel | Luzern | |
|---|---|---|
| 30 (%61) |
|
19 (%38) |
| 5 (%50) |
|
1 (%14) |
| 55 |
|
58 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
1
|
0
|
5
|
Basel
|
1
|
1
|
4
|
Basel
|
1
|
1
|
3
|
Luzern
|
0
|
0
|
3
|
Basel
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Basel
|
8.60
|
Basel
|
8.30
|
Basel
|
8.20
|
Basel
|
8.00
|
Basel
|
7.80
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Basel
|
1
|
4
|
Basel
|
0
|
3
|
Basel
|
0
|
2
|
Basel
|
0
|
2
|
Basel
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
49
|
90%
|
54
|
Basel
|
42
|
84%
|
50
|
Basel
|
40
|
95%
|
42
|
Basel
|
39
|
90%
|
43
|
Basel
|
36
|
83%
|
43
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
3
|
37%
|
8
|
Luzern
|
1
|
20%
|
5
|
Basel
|
0
|
0%
|
4
|
Luzern
|
1
|
25%
|
4
|
Basel
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luzern
|
4
|
30%
|
13
|
Basel
|
8
|
88%
|
9
|
Basel
|
4
|
44%
|
9
|
Luzern
|
2
|
22%
|
9
|
Basel
|
4
|
66%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
5
|
100%
|
5
|
Basel
|
4
|
100%
|
4
|
Basel
|
1
|
25%
|
4
|
Luzern
|
1
|
33%
|
3
|
Basel
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
10
|
71%
|
14
|
Luzern
|
4
|
28%
|
14
|
Basel
|
9
|
75%
|
12
|
Basel
|
6
|
50%
|
12
|
Luzern
|
6
|
50%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Basel
|
9
|
Basel
|
6
|
Luzern
|
5
|
Luzern
|
4
|
Luzern
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Basel
|
2
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
4
|
Basel
|
3
|
Luzern
|
3
|
Basel
|
2
|
Basel
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
17
|
Basel
|
15
|
Basel
|
14
|
Basel
|
14
|
Luzern
|
12
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
2
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Basel
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
6
|
Luzern
|
4
|
Luzern
|
4
|
Basel
|
3
|
Basel
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Basel
|
3
|
Basel
|
3
|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
3
|
Basel
|
2
|
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
İsviçre - Süper Lig Şampiyonluk Grubu - 38. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 22 | 7 | 9 | 91 - 43 | 48 | 73 |
G G G M G
|
||
|
2
|
38 | 17 | 12 | 9 | 64 - 55 | 9 | 63 |
M B G G B
|
||
|
3
|
38 | 17 | 10 | 11 | 60 - 49 | 11 | 61 |
M B G G B
|
||
|
4
|
38 | 15 | 9 | 14 | 55 - 58 | -3 | 54 |
G M M B B
|
||
|
5
|
38 | 14 | 11 | 13 | 62 - 54 | 8 | 53 |
G B M B B
|
||
|
6
|
38 | 14 | 10 | 14 | 66 - 64 | 2 | 52 |
M B M M M
|
İsviçre - Süper Lig Şampiyonluk Grubu - 38. Hafta kapsamında oynanan maçta Basel, Luzern karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 24.05.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: St. Jakob-Park, Basel. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: A. Ajeti (18'), P. Otele (40'), Anton Kade (55'), B. Traore (69').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Basel - Luzern): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 6 - 1, beklenen gol (xG) 1.72 - 0.72.
Puan durumunda Basel 1. sırada 73 puanla, Luzern 6. sırada 52 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.