YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Luzern - Basel 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.03.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 27. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Swissporarena, Lucerne.
Luzern - Basel 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.03.2025) Bu karşılaşma İsviçre - Süper Lig - 27. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Swissporarena, Lucerne.
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| %41 |
|
%59 |
| 0.81 |
|
1.13 |
| 13 |
|
12 |
| 6 |
|
3 |
| 270 (%74) |
|
435 (%82) |
| 11 |
|
13 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
15 |
| 7 |
|
5 |
| 18 |
|
29 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 6 |
|
3 |
| 3 |
|
6 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 362 |
|
527 |
| 270 (%74) |
|
435 (%82) |
| 25 (%42) |
|
28 (%49) |
| 2 (%9) |
|
4 (%26) |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 23 |
|
18 |
| 13 |
|
10 |
| 31 |
|
24 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 57 (%49) |
|
59 (%50) |
| 5 (%50) |
|
15 (%62) |
| 161 |
|
149 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| %36 |
|
%64 |
| 0.26 |
|
0.89 |
| 4 |
|
9 |
| 1 |
|
4 |
| 111 (%71) |
|
240 (%80) |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
10 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 4 |
|
9 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 156 |
|
299 |
| 111 (%71) |
|
240 (%80) |
| 15 (%31) |
|
20 (%40) |
| 0 (%0) |
|
1 (%20) |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 7 |
|
11 |
| 12 |
|
4 |
| 18 |
|
6 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 22 (%43) |
|
30 (%57) |
| 3 (%50) |
|
7 (%70) |
| 76 |
|
81 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.55 |
|
0.24 |
| 9 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 159 (%77) |
|
195 (%85) |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 9 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 206 |
|
228 |
| 159 (%77) |
|
195 (%85) |
| 10 (%90) |
|
8 (%114) |
| 2 (%14) |
|
3 (%30) |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 16 |
|
7 |
| 1 |
|
6 |
| 13 |
|
18 |
| Luzern | Basel | |
|---|---|---|
| 35 (%53) |
|
29 (%45) |
| 2 (%50) |
|
8 (%57) |
| 85 |
|
68 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
2
|
|
5
|
Luzern
|
1
|
0
|
3
|
Luzern
|
1
|
0
|
2
|
Luzern
|
1
|
0
|
2
|
Basel
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Basel
|
8.00
|
Luzern
|
7.90
|
Basel
|
7.90
|
Luzern
|
7.80
|
Basel
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Basel
|
0
|
3
|
Luzern
|
0
|
2
|
Luzern
|
0
|
2
|
Luzern
|
0
|
2
|
Basel
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
60
|
92%
|
65
|
Basel
|
53
|
88%
|
60
|
Basel
|
53
|
84%
|
63
|
Basel
|
47
|
85%
|
55
|
Luzern
|
45
|
78%
|
57
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luzern
|
2
|
18%
|
11
|
Luzern
|
0
|
0%
|
4
|
Basel
|
1
|
25%
|
4
|
Basel
|
2
|
66%
|
3
|
Luzern
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Luzern
|
4
|
33%
|
12
|
Luzern
|
9
|
75%
|
12
|
Basel
|
8
|
66%
|
12
|
Luzern
|
2
|
20%
|
10
|
Basel
|
5
|
50%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
4
|
44%
|
9
|
Basel
|
4
|
80%
|
5
|
Basel
|
2
|
66%
|
3
|
Luzern
|
1
|
50%
|
2
|
Luzern
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Basel
|
11
|
47%
|
23
|
Basel
|
6
|
37%
|
16
|
Luzern
|
11
|
78%
|
14
|
Luzern
|
7
|
53%
|
13
|
Basel
|
7
|
58%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
8
|
Luzern
|
6
|
Luzern
|
5
|
Luzern
|
4
|
Luzern
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
1
|
Luzern
|
1
|
Basel
|
1
|
Basel
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
3
|
Basel
|
3
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
4
|
Luzern
|
4
|
Basel
|
4
|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
30
|
Basel
|
18
|
Luzern
|
17
|
Basel
|
16
|
Basel
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Basel
|
5
|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Basel
|
4
|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Luzern
|
3
|
Luzern
|
2
|
Luzern
|
2
|
Basel
|
2
|
Luzern
|
1
|
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
Luzern
Basel
İsviçre - Süper Lig - 27. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
33 | 18 | 7 | 8 | 72 - 32 | 40 | 61 |
G G G M G
|
||
|
2
|
33 | 15 | 10 | 8 | 52 - 43 | 9 | 55 |
M B G G B
|
||
|
3
|
33 | 15 | 8 | 10 | 49 - 42 | 7 | 53 |
M B G G B
|
||
|
4
|
33 | 14 | 9 | 10 | 61 - 51 | 10 | 51 |
M B M M M
|
||
|
5
|
33 | 14 | 7 | 12 | 48 - 47 | 1 | 49 |
G M M B B
|
||
|
6
|
33 | 13 | 8 | 12 | 52 - 44 | 8 | 47 |
G B M B B
|
||
|
7
|
33 | 12 | 11 | 10 | 46 - 43 | 3 | 47 |
B M B G M
|
||
|
8
|
33 | 13 | 8 | 12 | 44 - 48 | -4 | 47 |
M G G M M
|
||
|
9
|
33 | 9 | 9 | 15 | 41 - 51 | -10 | 36 |
G B B G M
|
||
|
10
|
33 | 7 | 12 | 14 | 35 - 46 | -11 | 33 |
M M G M G
|
||
|
11
|
33 | 8 | 9 | 16 | 33 - 57 | -24 | 33 |
B B M B G
|
||
|
12
|
33 | 8 | 6 | 19 | 32 - 61 | -29 | 30 |
G G M B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 11 | 4 | 2 | 35 - 16 | 19 | 37 |
G G
|
||
|
2
|
17 | 11 | 2 | 4 | 34 - 14 | 20 | 35 |
G G
|
||
|
3
|
17 | 10 | 2 | 5 | 32 - 19 | 13 | 32 |
G M B
|
||
|
4
|
16 | 9 | 4 | 3 | 31 - 18 | 13 | 31 |
M B M
|
||
|
5
|
17 | 9 | 4 | 4 | 30 - 24 | 6 | 31 |
M B
|
||
|
6
|
16 | 8 | 6 | 2 | 28 - 17 | 11 | 30 |
M G
|
||
|
7
|
16 | 8 | 5 | 3 | 28 - 22 | 6 | 29 |
B G B
|
||
|
8
|
16 | 6 | 7 | 3 | 27 - 19 | 8 | 25 |
G B G
|
||
|
9
|
17 | 6 | 5 | 6 | 21 - 25 | -4 | 23 |
G G
|
||
|
10
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17 - 21 | -4 | 21 |
B B G
|
||
|
11
|
16 | 6 | 2 | 8 | 17 - 25 | -8 | 20 |
G B G
|
||
|
12
|
17 | 3 | 8 | 6 | 21 - 24 | -3 | 17 |
G G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 7 | 5 | 4 | 38 - 18 | 20 | 26 |
G G M
|
||
|
2
|
17 | 7 | 5 | 5 | 24 - 21 | 3 | 26 |
M G
|
||
|
3
|
16 | 7 | 3 | 6 | 23 - 23 | 0 | 24 |
M M M
|
||
|
4
|
17 | 5 | 5 | 7 | 30 - 33 | -3 | 20 |
M M
|
||
|
5
|
16 | 5 | 3 | 8 | 18 - 23 | -5 | 18 |
G M B
|
||
|
6
|
17 | 4 | 5 | 8 | 18 - 26 | -8 | 17 |
B B M
|
||
|
7
|
16 | 4 | 4 | 8 | 14 - 22 | -8 | 16 |
M M M
|
||
|
8
|
16 | 4 | 4 | 8 | 14 - 26 | -12 | 16 |
M B B
|
||
|
9
|
16 | 3 | 6 | 7 | 20 - 25 | -5 | 15 |
B B
|
||
|
10
|
17 | 2 | 6 | 9 | 16 - 36 | -20 | 12 |
M B
|
||
|
11
|
17 | 3 | 2 | 12 | 14 - 32 | -18 | 11 |
B M
|
||
|
12
|
17 | 2 | 4 | 11 | 15 - 36 | -21 | 10 |
G M
|
İsviçre - Süper Lig - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Luzern ile Basel 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 09.03.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Swissporarena, Lucerne. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: B. Traore (41'), S. Knezevic (78').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Luzern - Basel): topla oynama %41 - %59, isabetli şut 6 - 3, beklenen gol (xG) 0.81 - 1.13.
Puan durumunda Luzern 4. sırada 51 puanla, Basel 1. sırada 61 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.