YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Julio Cesar Falcioni, Atl. Tucuman takımını çalıştırıyor ve toplamda 760 maç yönetti.
Julio Cesar Falcioni, Atl. Tucuman takımını çalıştırıyor ve toplamda 760 maç yönetti.
| Tarih | Takım | Maç | G | B | M | Atılan Gol/Maç | Yenilen Gol/Maç | Puan Ort. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 - Halen | 18 | 7 | 7 | 4 | 1.06 | 0.56 | 1.56 | |
| 2026 - 2026 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1.00 | 1.25 | 1.00 | |
| 2023 - 2024 | 44 | 15 | 12 | 17 | 1.07 | 1.02 | 1.30 | |
| 2022 - 2022 | 18 | 7 | 6 | 5 | 1.33 | 1.17 | 1.50 | |
| 2022 - 2022 | 30 | 8 | 11 | 11 | 1.20 | 1.37 | 1.17 | |
| 2021 - 2021 | 46 | 19 | 13 | 14 | 1.22 | 0.96 | 1.52 | |
| 2019 - 2020 | 20 | 5 | 8 | 7 | 1.05 | 1.20 | 1.15 | |
| 2016 - 2018 | 92 | 35 | 25 | 32 | 1.12 | 1.05 | 1.41 | |
| 2015 - 2015 | 18 | 5 | 4 | 9 | 1.17 | 1.44 | 1.06 | |
| 2014 - 2014 | 17 | 5 | 1 | 11 | 0.94 | 1.41 | 0.94 | |
| 2013 - 2013 | 18 | 4 | 7 | 7 | 1.11 | 1.28 | 1.06 | |
| 2011 - 2012 | 96 | 48 | 32 | 16 | 1.60 | 1.13 | 1.83 | |
| 2009 - 2010 | 81 | 34 | 25 | 22 | 1.31 | 0.95 | 1.57 | |
| 2007 - 2007 | 15 | 4 | 3 | 8 | 0.73 | 1.47 | 1.00 | |
| 2006 - 2007 | 25 | 6 | 9 | 10 | 1.20 | 1.40 | 1.08 | |
| 2005 - 2006 | 38 | 14 | 13 | 11 | 1.37 | 1.05 | 1.45 | |
| 2003 - 2005 | 87 | 38 | 25 | 24 | 1.41 | 1.03 | 1.60 | |
| 2002 - 2003 | 37 | 13 | 9 | 15 | 1.11 | 1.27 | 1.30 | |
| 1999 - 2000 | 52 | 20 | 18 | 14 | 1.35 | 1.04 | 1.50 | |
| 1998 - 1998 | 4 | 2 | - | 2 | 2.25 | 2.75 | 1.50 | |
| 1996 - 1996 | - | - | - | - | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Başarı | Sayı | Takım | Sezonlar |
|---|---|---|---|
|
2 | ||
|
1 |