Pablo, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. West Ham United forması giymektedir. 22 yaşındadır.

Pablo

Yaş 22
Brezilya bayrağı Brezilya
CF
18.0 Mn €
02 Ocak 2004 (22)
184 cm
Pablo istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,9
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
8,0
6,6
7,2
6,5
7,0
6,6
6,7
6,9
-
6,5
7,0
-
Ekim
8,0
Kasım
6,6
Aralık
7,2
Ocak
6,5
Şubat
7,0
Mart
6,6
Nisan
6,7
Mayıs
6,9
Haziran
-
Temmuz
6,5
Ağustos
7,0
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT70TEC57TAC51DEF30CRE52
Hücum
70
Teknik
57
Taktik
51
Savunma
30
Yaratıcılık
52
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Pablo
West Ham
Son 30 günde 2339 kişi 320356 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
18M € Piyasa değeri artışı
02 Ocak 2004
22 Yaş
Uyruk
Brezilya
Boy / Kilo
184 cm / - kg
Söz. Bitiş Tarihi
29.06.2030
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer Sağ Açık, Forvet Arkası
Güçlü Ayak Sağ
CF
RW
SS
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 16 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Pablo
West Ham
Son 30 günde 2109 kişi 20925 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Pablo kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 2 2 0 1 0 0
1 1 0 0 0 0
1 1 0 1 0 0
25/26 17 11 0 1 0 0
14 10 0 1 0 0
3 1 0 0 0 0
25/26 14 12 10 0 4 0
13 12 10 0 4 0
1 0 0 0 0 0
24/25 22 10 5 0 2 0
20 8 5 0 2 0
2 2 0 0 0 0
23/24 15 5 1 0 1 0
15 5 1 0 1 0
23/24 10 4 2 0 2 1
8 2 0 0 1 1
1 1 2 0 0 0
1 1 0 0 1 0
22/23 21 12 2 0 4 0
15 9 2 0 2 0
3 1 0 0 1 0
3 2 0 0 1 0
21/22 7 1 0 0 1 0
5 1 0 0 1 0
2 0 0 0 0 0
Toplam 108 57 20 2 14 1
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2025-Halen 19 13 0 2
2024-2026 36 22 15 0
2023-2024 15 5 1 0
2021-2024 38 17 4 0

Genel İstatistikler — 26/27 Championship

- Gol
- Asist
6.7 Ort. Puan
1 Maç
1 İlk 11
46 Dakika

Şut

- İsabetsiz Şutlar -
İsabetli Şutlar
- -
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,9
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
8,0
6,6
7,2
6,5
7,0
6,6
6,7
6,9
-
6,5
7,0
-
Ekim
8,0
Kasım
6,6
Aralık
7,2
Ocak
6,5
Şubat
7,0
Mart
6,6
Nisan
6,7
Mayıs
6,9
Haziran
-
Temmuz
6,5
Ağustos
7,0
Eylül
-

Sezon Performansı

Championship logosu 26/27 · Championship
Lig Kupası logosu 26/27 · Lig Kupası
Premier League logosu 25/26 · Premier League
FA Cup logosu 25/26 · FA Cup
Liga Portugal logosu 25/26 · Liga Portugal
Kupa logosu 25/26 · Kupa
Liga Portugal logosu 24/25 · Liga Portugal
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Liga Portugal 2 logosu 23/24 · Liga Portugal 2
Liga Portugal logosu 23/24 · Liga Portugal
Kupa logosu 23/24 · Kupa
Lig Kupası logosu 23/24 · Lig Kupası
Liga Portugal logosu 22/23 · Liga Portugal
Kupa logosu 22/23 · Kupa
Lig Kupası logosu 22/23 · Lig Kupası
Liga Portugal logosu 21/22 · Liga Portugal
Lig Kupası logosu 21/22 · Lig Kupası
Sezon Performansı — 26/27 Championship
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%31
Asist-
%43
Skor Katkısı-
%29
Gol Beklentisi (xG)0.21
%40
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)0.09
%41
Büyük Şans Yaratma-
%37
Kaçırılan Büyük Şans-
%67
Penaltı-
%47
Frikik Golü-
Şut
Toplam Şut-
%16
İsabetli Şut-
%23
İsabetsiz Şut-
%74
Bloklanan Şut-
%70
Pas
Pas İsabet %-
Pas-
İsabetli Pas-
Kilit Pas-
%26
Hücum Bölgesinde Pas2
%55
Yaratılan Şans-
%23
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %-
Uzun Top-
İsabetli Uzun Top-
Orta İsabet %-
Orta-
İsabetli Orta-
Savunma
Uzaklaştırma-
Top Kesmesi-
Müdahale-
Bireysel
Temas24
%35
Dribling-
Başarılı Dribling-
Başarılı Dribling %-
İkili Mücadele2
%10
İkili Mücadele Kazanma %50%
%77
Kazanılan İkili Mücadele1
%15
Top Kaybı-
Topu Kaptırma-
Ofsayt-
Faul Kazanma-
Frikik Kullanma-
Disiplin
Faul-
Sarı Kart-
%61
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 4 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Pablo
West Ham
Son 30 günde 2339 kişi 320356 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 16 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Pablo
West Ham
Son 30 günde 2109 kişi 20925 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
01.01.26 23M €
30.06.25 İmzaladı
30.06.25 250k €
29.06.25 Kiralıktan Döndü
01.09.24 Kiralık
29.06.24 Kiralıktan Döndü
11.01.24 Kiralık
31.12.22 İmzaladı
Haftanın Oyuncuları Pablo Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Pablo Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
şahin kol @falcon61
2.200 Kredi
2
Şükrü Okumuş @okumussukru42
1.400 Kredi
3
Behram Bilecen @behramb34
1.400 Kredi
4
Recep Kırtay @recepkrty
1.400 Kredi
5
Hayri Bodur @AmadeusArkham
1.400 Kredi

Pablo: Profil ve İstatistik Özeti

Pablo, Santrafor mevkiinde 22 yaşında bir futbolcudur. Brezilya uyruklu; 02 Ocak 2004 tarihinde doğdu. Boyu 184 cm. Baskın ayağı: Sağ.

West Ham forması giyiyor. Sözleşmesi 29.06.2030 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 18.0 Mn €.

26/27 sezonunda Championship kapsamında 1 maça çıktı ve toplam 46 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 4 kulüpte 108 maça çıktı ve 20 gol attı.

West Ham kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri