Lukas Kacavenda, AM mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. GNK Dinamo Zagreb forması giymektedir. Kariyeri boyunca Avusturya Şampiyonu, Hırvatistan Şampiyonu, Avusturya Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 23 yaşındadır.

Lukas Kacavenda

Yaş 23
Avusturya Şampiyonu 1
Hırvatistan Şampiyonu 1
Avusturya Kupası Şampiyonu 1
Hırvatistan bayrağı Hırvatistan
AM
0.6 Mn €
02 Mart 2003 (23)
174 cm
Lukas Kacavenda'nın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,84
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
-
-
6,7
6,6
6,6
6,8
-
7,4
7,1
6,7
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
-
Ocak
-
Şubat
6,7
Mart
6,6
Nisan
6,6
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
7,4
Ağustos
7,1
Eylül
6,7

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT53TEC53TAC39DEF41CRE55
Hücum
53
Teknik
53
Taktik
39
Savunma
41
Yaratıcılık
55
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Lukas Kacavenda
Dinamo Zagreb
Son 30 günde 2427 kişi 314926 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
600B € Piyasa değeri düşüşü
02 Mart 2003
23 Yaş
Uyruk
Hırvatistan
Boy / Kilo
174 cm / - kg
Söz. Bitiş Tarihi
-
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Ofansif Orta Saha
Diğer Sol Açık, Orta Saha
Güçlü Ayak -
AM
LW
CM
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Lukas Kacavenda
Dinamo Zagreb
Son 30 günde 2224 kişi 22814 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Lukas Kacavenda kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 11 5 4 0 1 0
HNL
5 4 1 0 1 0
6 1 3 0 0 0
25/26
LASK K
Avusturya Şampiyonu Avusturya Kupası Şampiyonu
16 7 1 1 2 0
13 5 0 1 2 0
3 2 1 0 0 0
24/25 31 8 2 2 4 0
HNL
24 5 2 2 1 0
1 1 0 0 0 0
6 2 0 0 3 0
23/24 4 2 0 1 0 0
HNL
4 2 0 1 0 0
22/23 16 12 0 1 3 0
HNL
15 11 0 1 3 0
1 1 0 0 0 0
21/22 31 31 6 1 13 0
HNL
31 31 6 1 13 0
20/21 10 8 1 1 2 0
HNL
10 8 1 1 2 0
Toplam 119 73 14 7 25 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Lukas Kacavenda kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2023 6 3 1 0 1 0
4 2 1 0 0 0
2 1 0 0 1 0
Toplam 6 3 1 0 1 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2024-Halen 42 13 6 2
2025-2026 16 7 1 1
2020-2024 61 53 7 4
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2023 6 3 1 0

Genel İstatistikler — 26/27 HNL

1 Gol
- Asist
7.1 Ort. Puan
5 Maç
4 İlk 11
323 Dakika

Şut

2 İsabetsiz Şutlar 0.56
İsabetli Şutlar
2 0.56
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,84
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
-
-
-
-
6,7
6,6
6,6
6,8
-
7,4
7,1
6,7
Ekim
-
Kasım
-
Aralık
-
Ocak
-
Şubat
6,7
Mart
6,6
Nisan
6,6
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
7,4
Ağustos
7,1
Eylül
6,7

Sezon Performansı

HNL logosu 26/27 · HNL
Şampiyonlar Ligi logosu 26/27 · Şampiyonlar Ligi
Bundesliga logosu 25/26 · Bundesliga
ÖFB Kupası logosu 25/26 · ÖFB Kupası
HNL logosu 24/25 · HNL
Kupa logosu 24/25 · Kupa
Şampiyonlar Ligi logosu 24/25 · Şampiyonlar Ligi
HNL logosu 23/24 · HNL
HNL logosu 22/23 · HNL
Kupa logosu 22/23 · Kupa
HNL logosu 21/22 · HNL
HNL logosu 20/21 · HNL
Sezon Performansı — 26/27 HNL
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol1
%73
Asist-
%42
Skor Katkısı1
%68
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%35
Kaçırılan Büyük Şans1
%13
Penaltı-
%50
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut6
%63
İsabetli Şut2
%58
İsabetsiz Şut2
%37
Bloklanan Şut2
%27
Pas
Pas İsabet %82.8%
%63
Pas145
%79
İsabetli Pas120
%81
Kilit Pas7
%75
Hücum Bölgesinde Pas12
%78
Yaratılan Şans3
%55
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %20%
%7
Uzun Top5
%63
İsabetli Uzun Top1
%29
Orta İsabet %100%
%90
Orta1
%29
İsabetli Orta1
%44
Savunma
Uzaklaştırma-
%17
Top Kesmesi1
%50
Müdahale11
%88
Bireysel
Temas164
%78
Dribling9
%67
Başarılı Dribling7
%83
Başarılı Dribling %77.8%
%88
İkili Mücadele33
%82
İkili Mücadele Kazanma %66.7%
%95
Kazanılan İkili Mücadele22
%95
Top Kaybı46
%29
Topu Kaptırma6
%13
Ofsayt-
%60
Faul Kazanma7
%71
Frikik Kullanma7
%71
Disiplin
Faul5
%31
Sarı Kart1
%18
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 1 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Lukas Kacavenda
Dinamo Zagreb
Son 30 günde 2427 kişi 314926 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Lukas Kacavenda
Dinamo Zagreb
Son 30 günde 2224 kişi 22814 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
29.06.26 Kiralıktan Döndü
01.07.25 Kiralık
31.07.24 750k €
29.06.24 Kiralıktan Döndü
24.08.23 Kiralık
28.03.21 İmzaladı
Haftanın Oyuncuları Lukas Kacavenda Kazanç Tablosu
Haftanın Oyuncuları Lukas Kacavenda Kazanç Tablosu
# Kullanıcı Kazanç
1
Tamer Barel @Magellan
600 Kredi
2
Lokman Tandoğan @Lokman0487
600 Kredi
3
Erdem Temek @erdemtemek
400 Kredi
4
Veysel Turan @veyselturan
200 Kredi
5
hakan arslan @34fb87
200 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Avusturya Şampiyonu Avusturya Şampiyonu
1
Hırvatistan Şampiyonu Hırvatistan Şampiyonu
1
Avusturya Kupası Şampiyonu Avusturya Kupası Şampiyonu
1

Lukas Kacavenda: Profil ve İstatistik Özeti

Lukas Kacavenda, Ofansif Orta Saha mevkiinde 23 yaşında bir futbolcudur. Hırvatistan uyruklu; 02 Mart 2003 tarihinde doğdu. Boyu 174 cm.

Dinamo Zagreb forması giyiyor. Sözleşmesi - tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.6 Mn €.

26/27 sezonunda HNL kapsamında 5 maça çıktı ve toplam 323 dakika süre aldı. Bu süreçte 1 gol attı. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 3 kulüpte 119 maça çıktı ve 14 gol attı. Kazandığı kupalar arasında Avusturya Şampiyonu, Hırvatistan Şampiyonu, Avusturya Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Dinamo Zagreb kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Lukas Kacavenda'nın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut