Largie Ramazani, LW mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Burnley forması giymektedir. Kariyeri boyunca İngiltere 2. Lig Şampiyonu, İspanya 2. Lig Şampiyonu kazanmıştır. 25 yaşındadır.

Largie Ramazani

Yaş 25
İngiltere 2. Lig Şampiyonu 1
İspanya 2. Lig Şampiyonu 1
Belçika bayrağı Belçika
LW
8.0 Mn €
27 Şubat 2001 (25)
180 cm
Largie Ramazani'nin istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,94
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,1
-
6,7
6,8
7,0
7,4
7,0
6,8
-
-
-
6,7
Ekim
7,1
Kasım
-
Aralık
6,7
Ocak
6,8
Şubat
7,0
Mart
7,4
Nisan
7,0
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
-
Eylül
6,7

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT69TEC51TAC45DEF21CRE62
Hücum
69
Teknik
51
Taktik
45
Savunma
21
Yaratıcılık
62
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Largie Ramazani
Burnley
Son 30 günde 2370 kişi 319405 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
8M € Piyasa değeri artışı
27 Şubat 2001
25 Yaş
Uyruk
Belçika
Boy / Kilo
180 cm / 68 kg
Söz. Bitiş Tarihi
30.05.2027
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Sol Açık
Diğer Sağ Açık, Santrafor
Güçlü Ayak Sağ
LW
RW
CF
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Largie Ramazani
Burnley
Son 30 günde 2211 kişi 23269 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Largie Ramazani kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 2 1 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
25/26 31 14 6 2 4 0
27 11 6 1 4 0
4 3 0 1 0 0
24/25 31 9 7 2 3 0
29 7 6 2 2 0
2 2 1 0 1 0
24/25 1 1 1 0 0 0
1 1 1 0 0 0
23/24 31 17 4 4 8 2
29 16 3 4 7 2
2 1 1 0 1 0
22/23 34 14 3 1 6 0
33 13 3 1 6 0
1 1 0 0 0 0
21/22 33 26 9 0 7 0
30 25 8 0 7 0
3 1 1 0 0 0
20/21 29 12 5 0 4 0
25 9 4 0 3 0
4 3 1 0 1 0
19/20 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Toplam 193 94 35 9 32 2
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Largie Ramazani kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2023 3 2 1 0 0 0
3 2 1 0 0 0
2020 1 0 1 0 0 0
1 0 1 0 0 0
2018 2 1 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2017 4 3 1 0 0 0
4 3 1 0 0 0
Toplam 10 6 3 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2026-Halen 2 1 0 0
2025-2026 31 14 6 2
2024-2025 31 9 7 2
2020-2025 128 70 22 5
2019-2020 1 0 0 0
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2023 3 2 1 0
2020 1 0 1 0
2017-2018 6 4 1 0

Genel İstatistikler — 26/27 Championship

- Gol
- Asist
6.7 Ort. Puan
2 Maç
1 İlk 11
115 Dakika

Şut

1 İsabetsiz Şutlar 0.78
İsabetli Şutlar
1 0.78
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,94
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,1
-
6,7
6,8
7,0
7,4
7,0
6,8
-
-
-
6,7
Ekim
7,1
Kasım
-
Aralık
6,7
Ocak
6,8
Şubat
7,0
Mart
7,4
Nisan
7,0
Mayıs
6,8
Haziran
-
Temmuz
-
Ağustos
-
Eylül
6,7

Sezon Performansı

Championship logosu 26/27 · Championship
LALIGA logosu 25/26 · LALIGA
Kral Kupası logosu 25/26 · Kral Kupası
Championship logosu 24/25 · Championship
FA Cup logosu 24/25 · FA Cup
LALIGA 2 logosu 24/25 · LALIGA 2
LALIGA logosu 23/24 · LALIGA
Kral Kupası logosu 23/24 · Kral Kupası
LALIGA logosu 22/23 · LALIGA
Kral Kupası logosu 22/23 · Kral Kupası
LALIGA 2 logosu 21/22 · LALIGA 2
Kral Kupası logosu 21/22 · Kral Kupası
LALIGA 2 logosu 20/21 · LALIGA 2
Kral Kupası logosu 20/21 · Kral Kupası
UEFA Avrupa Ligi logosu 19/20 · UEFA Avrupa Ligi
Sezon Performansı — 26/27 Championship
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol-
%34
Asist-
%37
Skor Katkısı-
%29
Gol Beklentisi (xG)0.19
%36
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)0.04
%36
Büyük Şans Yaratma-
%36
Kaçırılan Büyük Şans-
%66
Penaltı-
%49
Frikik Golü-
%50
Şut
Toplam Şut4
%56
İsabetli Şut1
%53
İsabetsiz Şut1
%44
Bloklanan Şut2
%29
Pas
Pas İsabet %92.6%
%89
Pas27
%31
İsabetli Pas25
%37
Kilit Pas1
%36
Hücum Bölgesinde Pas7
%76
Yaratılan Şans1
%31
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %100%
%89
Uzun Top4
%73
İsabetli Uzun Top4
%98
Orta İsabet %0%
%16
Orta3
%39
İsabetli Orta-
%19
Savunma
Uzaklaştırma2
%69
Top Kesmesi2
%87
Müdahale2
%40
Bireysel
Temas52
%39
Dribling5
%47
Başarılı Dribling2
%40
Başarılı Dribling %40%
%45
İkili Mücadele15
%44
İkili Mücadele Kazanma %26.7%
%13
Kazanılan İkili Mücadele4
%26
Top Kaybı13
%77
Topu Kaptırma3
%29
Ofsayt-
%71
Faul Kazanma-
%10
Frikik Kullanma-
%10
Disiplin
Faul3
%21
Sarı Kart-
%59
Kırmızı Kart-
%50
Maçın Oyuncusu Bu sezon takımında 3 kez maçın oyuncusu seçildi.
En Popüler Tahmin
Largie Ramazani
Burnley
Son 30 günde 2370 kişi 319405 maçın oyuncusunu seçti.
Oy Ver
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 4 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Largie Ramazani
Burnley
Son 30 günde 2211 kişi 23269 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
31.08.26 Kiralık
29.06.26 Kiralıktan Döndü
27.08.25 Kiralık
21.08.24 7.7M €
23.08.20 İmzaladı
Toplam Taraftar
3
Taraftarların Toplam Kredisi
2.732.222 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Alperen Bulut
2.717.515 Kredi
2
Barış Çelik
7.677 Kredi
3
Emir han Ekinci
7.030 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
İngiltere 2. Lig Şampiyonu İngiltere 2. Lig Şampiyonu
1
İspanya 2. Lig Şampiyonu İspanya 2. Lig Şampiyonu
1

Largie Ramazani: Profil ve İstatistik Özeti

Largie Ramazani, Sol Açık mevkiinde 25 yaşında bir futbolcudur. Belçika uyruklu; 27 Şubat 2001 tarihinde doğdu. Boyu 180 cm, kilosu 68 kg. Baskın ayağı: Sağ.

Burnley forması giyiyor. Sözleşmesi 30.05.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 8.0 Mn €.

26/27 sezonunda Championship kapsamında 2 maça çıktı ve toplam 115 dakika süre aldı. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 5 kulüpte 193 maça çıktı ve 35 gol attı. Kazandığı kupalar arasında İngiltere 2. Lig Şampiyonu, İspanya 2. Lig Şampiyonu yer alıyor.

Burnley kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Largie Ramazani'nin istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut