Aron Bjarnason, LW mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. Breidablik UBK forması giymektedir. Kariyeri boyunca İzlanda Süper Kupa Şampiyonu, İzlanda Şampiyonu, İzlanda Kupası Şampiyonu, İzlanda Lig Kupası Şampiyonu kazanmıştır. 30 yaşındadır.

Aron Bjarnason

Yaş 30
İzlanda Şampiyonu 2
İzlanda Süper Kupa Şampiyonu 1
İzlanda Kupası Şampiyonu 1
İzlanda Lig Kupası Şampiyonu 1
İzlanda bayrağı İzlanda
LW
0.2 Mn €
14 Ekim 1995 (30)
173 cm
Aron Bjarnason istatistiklerini cebinde taşı Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
6,75
Eyl
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
-
6,7
6,6
6,5
-
-
-
7,8
6,5
7,2
6,9
5,8
Eylül
-
Ekim
6,7
Kasım
6,6
Aralık
6,5
Ocak
-
Şubat
-
Mart
-
Nisan
7,8
Mayıs
6,5
Haziran
7,2
Temmuz
6,9
Ağustos
5,8

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT57TEC64TAC32DEF36CRE60
Hücum
57
Teknik
64
Taktik
32
Savunma
36
Yaratıcılık
60

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
250B € Piyasa değeri düşüşü
14 Ekim 1995
30 Yaş
Uyruk
İzlanda
Boy / Kilo
173 cm / 68 kg
Söz. Bitiş Tarihi
15.11.2027
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Sol Açık
Diğer Sağ Açık, Sağ Orta Saha
Güçlü Ayak İkisi de
LW
RW
RM
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 1 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Aron Bjarnason
Breidablik
Son 30 günde 2096 kişi 21124 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Aron Bjarnason kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
26/27 14 11 3 6 4 0
11 8 3 5 4 0
3 3 0 1 0 0
25/26 30 16 2 2 3 0
3 2 0 0 1 0
1 0 0 0 0 0
7 3 0 0 0 0
17 9 2 2 2 0
2 2 0 0 0 0
24/25 33 32 6 5 3 0
1 1 0 0 0 0
3 3 0 0 0 0
4 4 0 0 0 0
25 24 6 5 3 0
23/24 5 5 0 0 0 0
5 5 0 0 0 0
2023 27 14 2 3 3 0
27 14 2 3 3 0
2022 30 28 4 2 3 0
30 28 4 2 3 0
2021 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
19/20 16 5 0 0 1 0
16 5 0 0 1 0
19/20 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Toplam 159 111 17 18 17 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Aron Bjarnason kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2014 2 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
Toplam 2 0 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2019-Halen 84 64 11 13
2021-2023 59 42 6 5
2019-2020 16 5 0 0
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2014 2 0 0 0

Genel İstatistikler — 26/27 Efsta deild

3 Gol
5 Asist
6.7 Ort. Puan
11 Maç
8 İlk 11
738 Dakika

Şut

11 İsabetsiz Şutlar 1.34
İsabetli Şutlar
5 0.61
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
6,75
Eyl
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
-
6,7
6,6
6,5
-
-
-
7,8
6,5
7,2
6,9
5,8
Eylül
-
Ekim
6,7
Kasım
6,6
Aralık
6,5
Ocak
-
Şubat
-
Mart
-
Nisan
7,8
Mayıs
6,5
Haziran
7,2
Temmuz
6,9
Ağustos
5,8

Sezon Performansı

Efsta deild logosu 26/27 · Efsta deild
Kupa logosu 26/27 · Kupa
Şampiyonlar Ligi logosu 25/26 · Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi logosu 25/26 · UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi logosu 25/26 · UEFA Konferans Ligi
Efsta deild logosu 25/26 · Efsta deild
Kupa logosu 25/26 · Kupa
Süper Kupa logosu 24/25 · Süper Kupa
Lig Kupası A logosu 24/25 · Lig Kupası A
UEFA Konferans Ligi logosu 24/25 · UEFA Konferans Ligi
Efsta deild logosu 24/25 · Efsta deild
Lig Kupası A logosu 23/24 · Lig Kupası A
Allsvenskan logosu 2023 · Allsvenskan
Allsvenskan logosu 2022 · Allsvenskan
Allsvenskan logosu 2021 · Allsvenskan
NB I logosu 19/20 · NB I
UEFA Avrupa Ligi logosu 19/20 · UEFA Avrupa Ligi
Sezon Performansı — 26/27 Efsta deild
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol3
%58
Asist5
%73
Skor Katkısı8
%65
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%42
Frikik Golü-
%48
Şut
Toplam Şut19
%52
İsabetli Şut5
%46
İsabetsiz Şut11
%35
Bloklanan Şut3
%54
Pas
Pas İsabet %71.6%
%26
Pas292
%54
İsabetli Pas209
%50
Kilit Pas25
%65
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %51.4%
%33
Uzun Top37
%78
İsabetli Uzun Top19
%72
Orta İsabet %23.3%
%58
Orta43
%72
İsabetli Orta10
%67
Savunma
Uzaklaştırma7
%50
Top Kesmesi1
%22
Müdahale13
%52
Bireysel
Temas-
%50
Dribling22
%41
Başarılı Dribling10
%46
Başarılı Dribling %45.5%
%60
İkili Mücadele-
%50
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%50
Top Kaybı164
%41
Topu Kaptırma12
%41
Ofsayt6
%11
Faul Kazanma5
%20
Frikik Kullanma5
%20
Disiplin
Faul13
%35
Sarı Kart4
%2
Kırmızı Kart-
%52
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 1 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Aron Bjarnason
Breidablik
Son 30 günde 2096 kişi 21124 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
01.02.24 İmzaladı
01.02.24
05.02.21 İmzaladı
05.02.21
30.12.20 Kiralıktan Döndü
04.06.20 Kiralık
22.07.19 125k €
20.02.17 İmzaladı
20.02.17
20.02.15 İmzaladı
20.02.15
31.07.13 İmzaladı
31.07.13
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
İzlanda Süper Kupa Şampiyonu İzlanda Süper Kupa Şampiyonu
1
İzlanda Şampiyonu İzlanda Şampiyonu
2
İzlanda Kupası Şampiyonu İzlanda Kupası Şampiyonu
1
İzlanda Lig Kupası Şampiyonu İzlanda Lig Kupası Şampiyonu
1

Aron Bjarnason: Profil ve İstatistik Özeti

Aron Bjarnason, Sol Açık mevkiinde 30 yaşında bir futbolcudur. İzlanda uyruklu; 14 Ekim 1995 tarihinde doğdu. Boyu 173 cm, kilosu 68 kg. Baskın ayağı: İkisi de.

Breidablik forması giyiyor. Sözleşmesi 15.11.2027 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.2 Mn €.

26/27 sezonunda Efsta deild kapsamında 11 maça çıktı ve toplam 738 dakika süre aldı. Bu süreçte 3 gol ve 5 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 7,00.

Kariyeri boyunca 3 kulüpte 159 maça çıktı ve 17 gol attı. Kazandığı kupalar arasında İzlanda Süper Kupa Şampiyonu, İzlanda Şampiyonu, İzlanda Kupası Şampiyonu yer alıyor.

Breidablik kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri