YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wisla Krakow 26-27 sezonu | Ekstraklasa'de 4. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Wisla Krakow 26-27 sezonu | Ekstraklasa'de 4. sırada, 10 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Polonya
13
5
3
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Polonya - Ekstraklasa
|
||||||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/08 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/08 | 2 - 2 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
| 22/05 | - | - | - | - | ||
Polonya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 01/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 21/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 28/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 27/06 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/07 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Ekstraklasa
Kupa
Polonya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#9
|
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1,5M € | 29.06.2030 | |
FRA
#27
|
5 | 2 | 1 | 1,2M € | 29.06.2029 | |||
CHE
#21
|
3 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2028 | |||
ESP
#11
|
6 | 6 | 6 | 2 | 250B € | - | ||
| 4 Forvet | Toplam Değer: 3,4Mn € | Ortalama Yaş: 28,8 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POL
#51
|
7 | 3 | 1 | 1,5M € | 29.06.2028 | |||
ESP
#0
|
1,2M € | 29.06.2028 | ||||||
POL
#41
|
6 | 6 | 1 | 1M € | - | |||
PRT
#10
|
4 | 4 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
AUT
#7
|
6 | 4 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2027 | ||
AUT
#17
|
7 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 350B € | 29.06.2027 |
AUT
#20
|
1 | 300B € | - | |||||
POL
#50
|
1 | 1 | 300B € | - | ||||
GIN
#
|
300B € | 29.06.2029 | ||||||
NGA
#12
|
7 | 5 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#8
|
3 | 1 | 175B € | - | ||||
POL
#19
|
150B € | - | ||||||
POL
#18
|
0 € | - | ||||||
POL
#80
|
0 € | - | ||||||
POL
#20
|
0 € | - | ||||||
POL
#22
|
0 € | - | ||||||
POL
#53
|
0 € | - | ||||||
POL
#32
|
0 € | - | ||||||
| 18 Orta Saha | Toplam Değer: 6,4Mn € | Ortalama Yaş: 24,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FRA
#13
|
6 | 5 | 1 | 3 | 600B € | 29.06.2028 | ||
POL
#52
|
6 | 6 | 500B € | - | ||||
NLD
#2
|
4 | 2 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
CHE
#34
|
4 | 4 | 1 | 450B € | - | |||
AUT
#29
|
2 | 2 | 350B € | 29.06.2027 | ||||
POL
#97
|
1 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | ||||
POL
#4
|
4 | 1 | 1 | 200B € | - | |||
POL
#25
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
SWE
#5
|
125B € | 29.06.2027 | ||||||
POL
#6
|
6 | 6 | 1 | 2 | 100B € | 29.06.2027 | ||
POL
#75
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
POL
#1
|
6 | 6 | 1,5M € | - | ||||
POL
#28
|
1 | 1 | 450B € | 29.06.2028 | ||||
POL
#1
|
200B € | 29.06.2024 | ||||||
POL
#31
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 2,2Mn € | Ortalama Yaş: 22,8 | ||||||
Polonya-Ekstraklasa
Polonya-I Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Lech Poznan
|
5 | 4 | 1 | 0 | 10 - 4 | 6 | 13 |
|
2
|
Legia Varşova
|
6 | 3 | 3 | 0 | 12 - 4 | 8 | 12 |
|
3
|
Gornik Zabrze
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11 - 7 | 4 | 12 |
|
4
|
Wisla Krakow
|
6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 10 | 2 | 10 |
|
5
|
Piast Gliwice
|
7 | 3 | 1 | 3 | 13 - 13 | 0 | 10 |
|
6
|
Katowice
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12 - 9 | 3 | 9 |
|
7
|
Jagiellonia
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9 - 7 | 2 | 9 |
|
8
|
Pogon Szczecin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 4 | 3 | 8 |
|
9
|
Korona Kielce
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6 - 4 | 2 | 8 |
|
10
|
Zaglebie Lubin
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5 - 4 | 1 | 8 |
|
11
|
Cracovia
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6 - 7 | -1 | 8 |
|
12
|
Radomiak Radom
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 13 | -7 | 7 |
|
13
|
Widzew Lodz
|
6 | 1 | 3 | 2 | 10 - 10 | 0 | 6 |
|
14
|
Slask Wroclaw
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8 - 9 | -1 | 6 |
|
15
|
Motor Lublin
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6 - 10 | -4 | 5 |
|
16
|
Wisla Plock
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3 - 10 | -7 | 4 |
|
17
|
Wieczysta Krakow
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8 - 12 | -4 | 3 |
|
18
|
Rakow
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6 - 13 | -7 | 0 |
Wisla Krakow, 1906 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadion Miejski im. Henryka Reymana sahasında oynuyor. Takımı Mariusz Jop çalıştırıyor.
Polonya - Ekstraklasa tablosunda 4. sırada: 6 maçta 10 puan. Karne 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 12, yediği gol 10; averaj 2.
Son maçında Odra Opole karşısında 1-2 kaybetti (01.09.2026). Sıradaki maçta Korona Kielce deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 37 oyuncu var; yaş ortalaması 25.4, toplam piyasa değeri 15.2 Mn €. En golcü isim Jordi Sánchez (6 gol). En çok asisti Maxence Maisonneuve yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Marcel Lubik (1.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 8 oyuncu kadroya katıldı, 8 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Victor Meseguer, Jeremy Guillemenot, Élie Youan var. Ayrılanlar arasında Wiktor Staszak, Filip Baniowski, Joseph Colley bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 8 Ekstraklasa, 3 Kupa yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.