YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Vozdovac 20-21 sezonu | Superliga'de 14. sırada, 48 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FK Vozdovac 20-21 sezonu | Superliga'de 14. sırada, 48 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sırbistan
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Sırbistan - Superliga
|
||||||
| 01/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/09 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/09 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/09 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/10 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/10 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 31/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/11 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/11 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/11 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 04/12 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/12 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/12 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 06/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 13/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 17/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/02 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 27/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 07/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 20/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 18/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 24/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 28/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 04/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/05 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Sırbistan - LAV Kupası
|
||||||
| Son 32 Turu | ||||||
| 21/10 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 25/11 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 11/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2021
|
||||||
| 22/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Sırbistan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#27
|
16 | 11 | 3 | 2 | 1 | 2,5M € | 29.06.2029 | |
SRB
#70
|
21 | 8 | 1 | 1 | 1 | 700B € | 29.06.2027 | |
MKD
#35
|
1 | 250B € | 29.06.2028 | |||||
SRB
#18
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
SRB
#23
|
34 | 10 | 4 | 3 | 125B € | 30.12.2026 | ||
SRB
#11
|
28 | 16 | 1 | 1 | 4 | 125B € | 29.06.2027 | |
MNE
#19
|
21 | 15 | 5 | 2 | 3 | 125B € | - | |
SRB
#17
|
17 | 12 | 1 | 1 | 5 | 0 € | - | |
SRB
#27
|
6 | 3 | 0 € | - | ||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 4Mn € | Ortalama Yaş: 20,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#35
|
5 | 3 | 2 | 1,5M € | - | |||
SRB
#8
|
33 | 27 | 3 | 5 | 5 | 700B € | 30.05.2027 | |
SRB
#10
|
28 | 23 | 5 | 2 | 4 | 1 | 600B € | 30.12.2026 |
LTU
#14
|
31 | 26 | 2 | 4 | 500B € | 29.06.2028 | ||
SRB
#25
|
17 | 16 | 3 | 2 | 4 | 325B € | - | |
SRB
#6
|
13 | 2 | 1 | 175B € | - | |||
SRB
#21
|
30 | 21 | 2 | 1 | 4 | 100B € | - | |
SRB
#9
|
33 | 27 | 5 | 2 | 2 | 0 € | - | |
GRC
#24
|
23 | 11 | 1 | 1 | 2 | 0 € | - | |
SRB
#17
|
19 | 19 | 5 | 4 | 3 | 0 € | - | |
SRB
#26
|
12 | 7 | 2 | 1 | 0 € | - | ||
SRB
#20
|
0 € | 29.06.2025 | ||||||
MNE
#18
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 3,9Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#7
|
3 | 1 | 435B € | - | ||||
MNE
#5
|
22 | 21 | 12 | 300B € | 30.12.2023 | |||
SRB
#44
|
17 | 17 | 1 | 2 | 5 | 250B € | - | |
SRB
#33
|
1 | 150B € | - | |||||
SRB
#3
|
17 | 15 | 1 | 1 | 75B € | - | ||
SRB
#15
|
34 | 34 | 2 | 1 | 7 | 0 € | - | |
SRB
#22
|
19 | 19 | 2 | 3 | 4 | 0 € | - | |
SRB
#25
|
11 | 10 | 0 € | - | ||||
SRB
#22
|
5 | 2 | 0 € | - | ||||
SRB
#26
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
SRB
#4
|
2 | 1 | 1 | 0 € | - | |||
SRB
#33
|
2 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
SRB
#13
|
0 € | - | ||||||
GHA
#6
|
3 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
SRB
#30
|
0 € | - | ||||||
| 15 Defans | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SRB
#31
|
5 | 5 | 800B € | 29.06.2029 | ||||
SRB
#31
|
7 | 7 | 100B € | 29.06.2028 | ||||
SRB
#1
|
25 | 25 | 50B € | 29.06.2027 | ||||
SRB
#1
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
SRB
#1
|
0 € | - | ||||||
RUS
#12
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 950K € | Ortalama Yaş: 24,3 | ||||||
Sırbistan-Superliga
Sırbistan-Prva Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Kızılyıldız
|
38 | 35 | 3 | 0 | 114 - 20 | 94 | 108 |
|
2
|
Partizan
|
38 | 31 | 2 | 5 | 95 - 20 | 75 | 95 |
|
3
|
Cukaricki
|
38 | 22 | 8 | 8 | 69 - 34 | 35 | 74 |
|
4
|
Vojvodina
|
38 | 21 | 8 | 9 | 62 - 41 | 21 | 71 |
|
5
|
TSC Backa
|
38 | 17 | 7 | 14 | 68 - 50 | 18 | 58 |
|
6
|
Radnik
|
38 | 16 | 7 | 15 | 55 - 49 | 6 | 55 |
|
7
|
Mladost
|
38 | 15 | 9 | 14 | 43 - 59 | -16 | 54 |
|
8
|
Novi Sad
|
38 | 15 | 8 | 15 | 40 - 47 | -7 | 53 |
|
9
|
Sp. Subotica
|
38 | 15 | 7 | 16 | 54 - 53 | 1 | 52 |
|
10
|
Metalac
|
38 | 13 | 13 | 12 | 48 - 53 | -5 | 52 |
|
11
|
Napredak
|
38 | 14 | 8 | 16 | 44 - 51 | -7 | 50 |
|
12
|
Radnicki Nis
|
38 | 13 | 10 | 15 | 37 - 39 | -2 | 49 |
|
13
|
Novi Pazar
|
38 | 14 | 7 | 17 | 50 - 60 | -10 | 49 |
|
14
|
Vozdovac
|
38 | 13 | 9 | 16 | 49 - 59 | -10 | 48 |
|
15
|
Rad Belgrade
|
38 | 14 | 6 | 18 | 44 - 57 | -13 | 48 |
|
16
|
Javor
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45 - 53 | -8 | 46 |
|
17
|
FK Indjija
|
38 | 10 | 5 | 23 | 29 - 66 | -37 | 35 |
|
18
|
Zlatibor Cajetina
|
38 | 7 | 8 | 23 | 28 - 64 | -36 | 29 |
|
19
|
Macva
|
38 | 7 | 4 | 27 | 26 - 81 | -55 | 25 |
|
20
|
OFK Bačka
|
38 | 3 | 7 | 28 | 24 - 68 | -44 | 16 |
FK Vozdovac, 1930 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Vozdovac Stadyumu sahasında oynuyor.
Sırbistan - Superliga tablosunda 14. sırada: 38 maçta 48 puan. Karne 13 galibiyet, 9 beraberlik, 16 mağlubiyet. Attığı gol 49, yediği gol 59; averaj -10.
Son maçında Metalac karşısında 0-1 kaybetti (30.06.2021).
Kadroda 43 oyuncu var; yaş ortalaması 23.0, toplam piyasa değeri 10.0 Mn €. En golcü isim Jovan Nisic (5 gol). En çok asisti Ivan Milosavljevic yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Milos Pantovic (2.5 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 21 oyuncu kadroya katıldı, 19 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Aleksandar Stanisavljevic, Lazar Arsic, Filip Avric var. Ayrılanlar arasında Marko Trkulja, Nikola Stankovic, Ivan Djoric bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal