YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
St. Patrick's Athletic 2023 sezonu | Premier Lig'de 3. sırada, 62 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
St. Patrick's Athletic 2023 sezonu | Premier Lig'de 3. sırada, 62 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İrlanda
8
5
4
10
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig, 2023
|
||||||
| 17/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 24/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 17/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 31/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 10/04 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 14/04 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 28/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 01/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 19/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/06 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 05/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/06 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 23/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 30/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 11/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/09 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 29/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/10 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/11 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
İrlanda - FAI Ford Kupası, 2023
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 23/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 2. Tur | ||||||
| 20/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 15/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 08/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 12/11 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
UEFA Konferans Ligi
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 12/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 20/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
FAI Ford Kupası
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#9
|
1M € | 30.05.2027 | ||||||
IRL
#31
|
450B € | 29.11.2027 | ||||||
IRL
#20
|
2 | 2 | 275B € | 29.11.2027 | ||||
IRL
#10
|
2 | 225B € | 29.11.2027 | |||||
IRL
#12
|
0 € | - | ||||||
IRL
#7
|
0 € | 29.11.2027 | ||||||
| 6 Forvet | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 21,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#6
|
2 | 2 | 1 | 250B € | 29.11.2027 | |||
IRL
#10
|
250B € | 29.11.2026 | ||||||
ENG
#17
|
250B € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#14
|
200B € | 29.11.2027 | ||||||
IRL
#11
|
1 | 150B € | 29.11.2027 | |||||
IRL
#16
|
125B € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#19
|
125B € | - | ||||||
IRL
#8
|
2 | 2 | 100B € | 29.11.2026 | ||||
IRL
#24
|
2 | 1 | 1 | 0 € | 01.01.2027 | |||
IRL
#18
|
2 | 1 | 0 € | 29.11.2026 | ||||
ENG
#15
|
0 € | 30.05.2026 | ||||||
IRL
#35
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#26
|
1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||||
IRL
#22
|
250B € | 29.11.2027 | ||||||
IRL
#4
|
225B € | 29.11.2026 | ||||||
IRL
#24
|
225B € | 29.11.2029 | ||||||
ENG
#5
|
200B € | 29.11.2028 | ||||||
IRL
#3
|
2 | 2 | 150B € | 29.11.2027 | ||||
NIR
#23
|
100B € | 29.11.2026 | ||||||
CAN
#13
|
2 | 1 | 1 | 0 € | 30.12.2026 | |||
ENG
#18
|
0 € | - | ||||||
SWE
#21
|
0 € | - | ||||||
SCO
#2
|
0 € | 30.05.2027 | ||||||
IRL
#37
|
0 € | - | ||||||
IRL
#34
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#13
|
200B € | 30.12.2028 | ||||||
IRL
#1
|
100B € | 29.11.2026 | ||||||
ENG
#29
|
0 € | - | ||||||
IRL
#40
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 300K € | Ortalama Yaş: 21,8 | ||||||
İrlanda-Premier Lig
2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
36 | 20 | 12 | 4 | 67 - 27 | 40 | 72 |
|
2
|
Derry City
|
36 | 18 | 11 | 7 | 57 - 24 | 33 | 65 |
|
3
|
St. Patrick's
|
36 | 19 | 5 | 12 | 59 - 42 | 17 | 62 |
|
4
|
Shelbourne
|
36 | 15 | 15 | 6 | 44 - 27 | 17 | 60 |
|
5
|
Dundalk
|
36 | 17 | 7 | 12 | 59 - 44 | 15 | 58 |
|
6
|
Bohemians
|
36 | 16 | 10 | 10 | 53 - 40 | 13 | 58 |
|
7
|
Drogheda Utd
|
36 | 10 | 11 | 15 | 40 - 54 | -14 | 41 |
|
8
|
Sligo Rovers
|
36 | 10 | 7 | 19 | 36 - 51 | -15 | 37 |
|
9
|
Cork City
|
36 | 8 | 7 | 21 | 35 - 64 | -29 | 31 |
|
10
|
UC Dublin
|
36 | 2 | 5 | 29 | 19 - 96 | -77 | 11 |
St. Patrick's Athletic, 1929 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Richmond Park sahasında oynuyor.
İrlanda - Premier Lig tablosunda 3. sırada: 36 maçta 62 puan. Karne 19 galibiyet, 5 beraberlik, 12 mağlubiyet. Attığı gol 59, yediği gol 42; averaj 17.
Son maçında Bohemians karşısında 3-1 kazandı (12.11.2023).
Kadroda 35 oyuncu var; yaş ortalaması 22.2, toplam piyasa değeri 5.2 Mn €. En golcü isim Adam Murphy (1 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Mason Melia (1.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 13 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Kieran Freeman, Romal Palmer, Luke Turner var. Ayrılanlar arasında Luke O'Brien, Tommy Lonergan, David Norman Jr. bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 FAI Ford Kupası yer alıyor.
Sosyal