Shamrock Rovers 2022 sezonu | Premier Lig'de 1. sırada, 79 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.

Shamrock Rovers

İrlanda Şampiyonu 22
İrlanda Kupası Şampiyonu 26
İrlanda Lig Kupası Şampiyonu 2
Leinster Kıdemli Kupası Şampiyonu 18
Takvim 2022
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2008
2003
2002
1998
1987
1986
1985
1984
1982
1978
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1959
1957
Shamrock Rovers maçlarında bildirim al Takibe al

Maçlar

Tüm Maçlar
Tüm Maçlar
İç Saha
Deplasman
Maçlar — Lige Göre
Tarih Maç
Durum
Durum
İY
KG
2.5 A/Ü
İrlanda - Premier Lig, 2022
18/02 2 - 0 G
25/02 0 - 0 M
28/02 2 - 0 G
04/03 0 - 0 M
11/03 1 - 0 G
14/03 0 - 0 B
18/03 0 - 2 B
01/04 0 - 1 G
08/04 0 - 1 G
15/04 0 - 0 G
18/04 0 - 0 G
22/04 0 - 2 G
29/04 0 - 1 B
06/05 3 - 1 G
09/05 0 - 0 G
13/05 0 - 0 G
19/05 0 - 3 G
23/05 1 - 0 M
27/05 2 - 0 G
17/06 0 - 0 M
24/06 0 - 0 G
27/06 0 - 0 G
01/07 0 - 1 G
23/07 0 - 0 B
12/08 0 - 0 B
21/08 2 - 0 G
02/09 0 - 0 M
11/09 4 - 0 G
22/09 0 - 0 B
26/09 1 - 0 G
01/10 0 - 2 G
09/10 1 - 2 G
16/10 1 - 1 B
21/10 2 - 1 G
30/10 1 - 0 G
06/11 0 - 1 G
İrlanda - FAI Ford Kupası, 2022
1. Tur
29/07 0 - 1 G
2. Tur
28/08 0 - 1 G
Çeyrek Final
18/09 1 - 0 M
İrlanda - FAI Başkanlar Kupası, 2022
Final
11/02 0 - 0 B
Şampiyonlar Ligi
1. Eleme Turu
05/07 2 - 0 G
12/07 0 - 0 B
2. Eleme Turu
19/07 2 - 0 M
26/07 1 - 0 G
UEFA Avrupa Ligi
3. Eleme Turu
04/08 2 - 0 G
09/08 0 - 0 G
4. Eleme Turu
18/08 2 - 0 M
25/08 0 - 0 G
UEFA Konferans Ligi
Grup F
08/09 0 - 0 B
15/09 2 - 0 M
06/10 1 - 0 M
13/10 0 - 1 M
27/10 1 - 0 B
03/11 1 - 0 M
Kulüp Hazırlık Maçları, 2022
18/06 0 - 0 G

Başarılar

Premier Lig
4
FAI Ford Kupası
1

Kadro ve Kulüp Bilgileri

Market Değeri
4.5 Mn €
Yaş Ortalaması
26,6
Ülke
İrlanda
Şehir
Stadyum
Tallaght Stadyumu
Kuruluş Tarihi
1901
Like
%90
Sevenler/Sevmeyenler
Ofsayt kullanıcıları arasında
%10
Dislike

Sosyal

Kadro

4.5 Mn €
26,6
Shamrock Rovers kadrosu: oyuncular, mevkiler, forma numaraları ve istatistikler — Forvetler
Forvetler Maç 11 Gol Asist Sarı kart Kırmızı kart Değer Sözleşme Bitiş Tarihi
Aidomo Emakhu logosu
bayrağı IRL #38 Yaş19 LW
7 2 2 1 3 1M € -
Graham Burke logosu
bayrağı IRL #10 Yaş29 SS
8 2 1 3 1 250B € -
Aaron Greene logosu
bayrağı IRL #9 Yaş33 CF
13 9 1 4 50B € -
Gaffney Rory logosu
bayrağı IRL #20 Yaş33 CF
13 10 3 3 3 0 € -
Gideon Tetteh logosu
bayrağı IRL #28 Yaş17 LW
2 0 € -
Michael Leddy logosu
bayrağı IRL #32 Yaş18 CF
0 € 29.06.2027
6 Forvet Toplam Değer: 1,3Mn € Ortalama Yaş: 24,8
Shamrock Rovers kadrosu: oyuncular, mevkiler, forma numaraları ve istatistikler — Orta Sahalar
Orta Sahalar Maç 11 Gol Asist Sarı kart Kırmızı kart Değer Sözleşme Bitiş Tarihi
Jack Byrne logosu
bayrağı IRL #29 Yaş26 CM
8 4 1 1 400B € 29.11.2026
Andrew Lyons logosu
bayrağı IRL #22 Yaş22 RB
14 13 1 1 375B € 29.06.2027
Barry Cotter logosu
bayrağı IRL # Yaş24 RB
275B € -
Dylan Watts logosu
bayrağı IRL #7 Yaş25 CM
13 10 2 1 250B € -
Simon Power logosu
bayrağı IRL #14 Yaş24 RM
2 150B € 29.11.2024
Gary O'Neill logosu
bayrağı IRL #16 Yaş27 DM
14 13 1 3 125B € -
Justin Ferizaj logosu
bayrağı IRL #21 Yaş17 CM
9 3 1 50B € -
Ronan Finn logosu
bayrağı IRL #8 Yaş35 CM
13 11 1 3 0 € -
11 7 1 4 0 € -
Chris McCann logosu
bayrağı IRL #26 Yaş35 DM
9 9 0 € -
Viktor Serdenyuk logosu
bayrağı UKR #18 Yaş26 CM
2 0 € -
8 4 1 2 0 € -
2 0 € -
13 Orta Saha Toplam Değer: 1,6Mn € Ortalama Yaş: 27,2
Shamrock Rovers kadrosu: oyuncular, mevkiler, forma numaraları ve istatistikler — Defanslar
Defanslar Maç 11 Gol Asist Sarı kart Kırmızı kart Değer Sözleşme Bitiş Tarihi
Daniel Cleary logosu
bayrağı IRL #6 Yaş26 CB
9 8 4 300B € -
Roberto Lopes logosu
bayrağı CPV #4 Yaş30 CB
7 6 250B € -
Cory O'Sullivan logosu
bayrağı IRL # Yaş16 CB
250B € -
Sean Hoare logosu
bayrağı IRL #3 Yaş28 CB
13 13 1 2 150B € 29.11.2027
Neil Farrugia logosu
bayrağı IRL #23 Yaş23 LM
12 4 1 3 125B € -
Lee Grace logosu
bayrağı IRL #5 Yaş30 CB
14 13 1 100B € -
Sean Gannon logosu
bayrağı IRL #2 Yaş31 RB
13 7 2 75B € 29.11.2026
Sean Kavanagh logosu
bayrağı IRL #11 Yaş28 LB
12 6 4 0 € -
8 Defans Toplam Değer: 1,3Mn € Ortalama Yaş: 26,5
Shamrock Rovers kadrosu: oyuncular, mevkiler, forma numaraları ve istatistikler — Kaleciler
Kaleciler Maç 11 Gol Asist Sarı kart Kırmızı kart Değer Sözleşme Bitiş Tarihi
Leon Maurice Pöhls logosu
bayrağı DEU #25 Yaş25 GK
2 2 300B € -
Toms Leitis logosu
bayrağı IRL #30 Yaş18 GK
50B € -
Alan Mannus logosu
bayrağı NIR #1 Yaş40 GK
13 13 0 € -
3 Kaleci Toplam Değer: 350K € Ortalama Yaş: 27,7

İstatistik

Maç
Oyuncu
Hakem
İrlanda - Premier Lig, 2022
İrlanda - Premier Lig, 2022
UEFA Konferans Ligi

Gelen Oyuncular

Gelen Oyuncular
Oyuncu Yaş Nereden Bonservis Tarih
16 İmzaladı 27.04.2023
23 Kiralık 15.01.2023
24 Kiralık 05.01.2023
19 Kiralık 31.12.2022
23 İmzaladı 31.12.2022
19 Kiralıktan Döndü 29.11.2022
24 Kiralıktan Döndü 29.11.2022
21 Kiralıktan Döndü 29.11.2022
20 Kiralıktan Döndü 29.11.2022
26 İmzaladı 27.07.2022
24 İmzaladı 26.07.2022
16 İmzaladı 23.06.2022
17 İmzaladı 23.06.2022

Giden Oyuncular

Giden Oyuncular
Oyuncu Yaş Nereye Bonservis Tarih
35 İmzaladı 03.02.2023
24 0 Mn € 17.01.2023
19 İmzaladı 31.12.2022
19 İmzaladı 31.12.2022
19 Transfer 31.12.2022
22 0 Mn € 31.12.2022
20 İmzaladı 31.12.2022
18 Kiralık 31.12.2022
24 Transfer 26.07.2022
24 Kiralık 19.07.2022
24 0 Mn € 06.07.2022
Geçmiş Performansları
İrlanda-Premier Lig
İrlanda-Premier Lig
Başarılar
Premier Lig 4
2025
2023
2022
2021
FAI Ford Kupası 1
2025
En Çok Gol Atanlar
En Çok Forma Giyenler
En Çok Kırmızı Kart Görenler
Premier Lig
Premier Lig
UEFA Konferans Ligi Grup F
Puan Durumu — Premier Lig
# Takım O G B M +/- Av P
1
Shamrock logosu Shamrock 36 24 7 5 61 - 22 39 79
2
Derry City logosu Derry City 36 18 12 6 53 - 27 26 66
3
Dundalk logosu Dundalk 36 18 12 6 53 - 30 23 66
4
St. Patrick's logosu St. Patrick's 36 18 7 11 57 - 37 20 61
5
Sligo Rovers logosu Sligo Rovers 36 13 10 13 47 - 44 3 49
6
Bohemians logosu Bohemians 36 12 10 14 45 - 46 -1 46
7
Shelbourne logosu Shelbourne 36 10 11 15 40 - 49 -9 41
8
Drogheda Utd logosu Drogheda Utd 36 9 11 16 34 - 58 -24 38
9
UC Dublin logosu UC Dublin 36 6 8 22 28 - 67 -39 26
10
Finn Harps logosu Finn Harps 36 4 8 24 33 - 71 -38 20
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
Puan Durumu — UEFA Konferans Ligi Grup F
# Takım O G B M +/- Av P
1
Djurgardens logosu Djurgardens 6 5 1 0 12 - 6 6 16
2
Gent logosu Gent 6 2 2 2 10 - 6 4 8
3
Molde logosu Molde 6 2 1 3 9 - 10 -1 7
4
Shamrock logosu Shamrock 6 0 2 4 1 - 10 -9 2
Play-off
Eleme Playoffları
Fikstür
Sonuçlar
Yaklaşan maç yok

Shamrock Rovers hakkında

Shamrock Rovers, 1901 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Tallaght Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Stephen Bradley çalıştırıyor.

İrlanda - Premier Lig tablosunda 1. sırada: 36 maçta 79 puan. Karne 24 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 61, yediği gol 22; averaj 39.

Son maçında UC Dublin karşısında 2-0 kazandı (07.11.2022).

Kadroda 30 oyuncu var; yaş ortalaması 26.6, toplam piyasa değeri 4.5 Mn €. En golcü isim Gaffney Rory (3 gol). En çok asisti Graham Burke yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Aidomo Emakhu (1.0 Mn €).

Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 11 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Naj Razi, Markus Poom, Trevor Clarke var. Ayrılanlar arasında Chris McCann, Barry Cotter, Adam Wells bulunuyor.

Kulübün kupa dolabında 4 Premier Lig, 1 FAI Ford Kupası yer alıyor.

Öne Çıkan Oyuncular

Transferler

Ofsayt UYGULAMASI Shamrock Rovers maçlarında bildirim al

Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.

  • Favori takımın için maç günü hatırlatması
  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut