YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Olympiakos Piraeus 25-26 sezonu | Süper Lig'de 2. sırada, 58 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Olympiakos Piraeus 25-26 sezonu | Süper Lig'de 2. sırada, 58 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Yunanistan
2
48
29
7
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Yunanistan - Süper Lig, 25/26
|
||||||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/09 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/10 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/10 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/10 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/11 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/11 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/11 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/12 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/12 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/12 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 10/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 24/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 14/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 14/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Şampiyonluk Grubu | ||||||
| 05/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 13/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
Yunanistan - Kupa, 25/26
|
||||||
| Greece Cup 25/26, Main Round | ||||||
| 24/09 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 29/10 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/12 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/12 | 4 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 14/01 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Şampiyonlar Ligi, 25/26
|
||||||
| Lig Aşaması | ||||||
| 17/09 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/10 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/10 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/11 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/11 | 1 - 3 |
|
|
M | ||
| 09/12 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Play-off Turu | ||||||
| 18/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 24/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 19/07 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 25/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | - |
|
|
B | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi
Balkanlar Kupası
Süper Lig
Kupa
Yunanistan
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#27
|
20 | 9 | 1 | 2 | 2 | 6,5M € | 29.06.2029 | |
MAR
#9
|
40 | 33 | 21 | 2 | 3 | 4,5M € | 29.06.2028 | |
PRT
#56
|
32 | 24 | 2 | 5 | 6 | 4M € | - | |
TUR
#97
|
26 | 7 | 6 | 2 | 3,5M € | 29.06.2027 | ||
UKR
#11
|
15 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3,5M € | 29.06.2028 | |
PRT
#10
|
37 | 29 | 6 | 2 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |
IRN
#99
|
38 | 21 | 15 | 5 | 3 | 2M € | 29.06.2027 | |
GRC
#19
|
1,5M € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#21
|
500B € | 29.06.2029 | ||||||
GRC
#81
|
200B € | 29.06.2029 | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 28,7Mn € | Ortalama Yaş: 29,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GRC
#96
|
38 | 19 | 1 | 1 | 2 | 25M € | 29.06.2029 | |
ARG
#32
|
38 | 29 | 1 | 2 | 5 | 1 | 14M € | 29.06.2028 |
PRT
#20
|
34 | 28 | 1 | 6 | 7M € | 29.06.2031 | ||
ARG
#3
|
32 | 30 | 1 | 3 | 5 | 7M € | 30.12.2029 | |
ESP
#16
|
5,5M € | 30.12.2027 | ||||||
PRT
#22
|
42 | 32 | 6 | 7 | 5M € | 29.06.2029 | ||
PRT
#8
|
25 | 15 | 1 | 2 | 4M € | 29.06.2027 | ||
ARG
#16
|
27 | 12 | 5 | 3,5M € | 29.06.2029 | |||
FRA
#90
|
10 | 5 | 1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2027 | ||
GRC
#80
|
5 | 3 | 1,2M € | 29.06.2027 | ||||
GRC
#29
|
900B € | 29.06.2028 | ||||||
ESP
#14
|
32 | 26 | 1 | 7 | 1 | 700B € | 29.06.2027 | |
GRC
#64
|
500B € | 29.06.2027 | ||||||
GRC
#67
|
2 | 300B € | 29.06.2027 | |||||
| 14 Orta Saha | Toplam Değer: 75,8Mn € | Ortalama Yaş: 24,7 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GRC
#45
|
37 | 36 | 3 | 5 | 7M € | 29.06.2028 | ||
ITA
#5
|
33 | 32 | 1 | 1 | 4 | 5,5M € | 29.06.2027 | |
FRA
#4
|
26 | 14 | 2 | 6 | 2,5M € | 29.06.2029 | ||
NGA
#70
|
25 | 16 | 4 | 2,5M € | 29.06.2028 | |||
GRC
#6
|
12 | 7 | 1 | 1,5M € | 29.06.2030 | |||
GRC
#
|
1,2M € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#23
|
36 | 26 | 5 | 4 | 4 | 800B € | 29.06.2027 | |
PRT
#21
|
3 | 1 | 500B € | 29.06.2026 | ||||
ISR
#
|
300B € | 29.06.2029 | ||||||
BRA
#39
|
4 | 4 | 1 | 0 € | - | |||
| 10 Defans | Toplam Değer: 21,8Mn € | Ortalama Yaş: 25,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GRC
#88
|
42 | 42 | 18M € | 29.06.2031 | ||||
GRC
#31
|
2 | 2 | 350B € | 29.06.2029 | ||||
GRC
#1
|
3 | 3 | 300B € | 29.06.2026 | ||||
GRC
#61
|
100B € | 29.06.2027 | ||||||
GRC
#91
|
75B € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 18,8Mn € | Ortalama Yaş: 23,8 | ||||||
Yunanistan-Süper Lig
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
AEK Athens
|
26 | 18 | 6 | 2 | 49 - 17 | 32 | 60 |
|
2
|
Olympiakos
|
26 | 17 | 7 | 2 | 45 - 11 | 34 | 58 |
|
3
|
PAOK
|
26 | 17 | 6 | 3 | 52 - 17 | 35 | 57 |
|
4
|
Panathinaikos
|
26 | 14 | 7 | 5 | 44 - 26 | 18 | 49 |
|
5
|
Levadiakos
|
26 | 12 | 6 | 8 | 51 - 37 | 14 | 42 |
|
6
|
OFI Crete
|
26 | 10 | 2 | 14 | 34 - 45 | -11 | 32 |
|
7
|
Volos
|
26 | 9 | 4 | 13 | 26 - 38 | -12 | 31 |
|
8
|
Aris
|
26 | 6 | 12 | 8 | 20 - 27 | -7 | 30 |
|
9
|
Atromitos
|
26 | 7 | 8 | 11 | 26 - 30 | -4 | 29 |
|
10
|
Kifisias
|
26 | 6 | 9 | 11 | 32 - 42 | -10 | 27 |
|
11
|
Panetolikos
|
26 | 7 | 5 | 14 | 24 - 38 | -14 | 26 |
|
12
|
AEL Larisa
|
26 | 4 | 11 | 11 | 22 - 39 | -17 | 23 |
|
13
|
Asteras Tripolis
|
26 | 3 | 8 | 15 | 22 - 41 | -19 | 17 |
|
14
|
Panserraikos
|
26 | 4 | 5 | 17 | 16 - 55 | -39 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
AEK Athens
|
32 | 21 | 9 | 2 | 57 - 20 | 37 | 72 |
|
2
|
Olympiakos
|
32 | 19 | 9 | 4 | 51 - 17 | 34 | 66 |
|
3
|
PAOK
|
32 | 18 | 10 | 4 | 59 - 25 | 34 | 64 |
|
4
|
Panathinaikos
|
32 | 14 | 10 | 8 | 47 - 33 | 14 | 52 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Olympiakos
|
4 | 4 | 0 | 0 | 18 - 3 | 15 | 12 |
|
2
|
Levadiakos
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10 - 3 | 7 | 12 |
|
3
|
OFI Crete
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10 - 4 | 6 | 12 |
|
4
|
AEK Athens
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 12 |
|
5
|
Panathinaikos
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6 - 2 | 4 | 12 |
|
6
|
Aris
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 10 |
|
7
|
Volos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 7 |
|
8
|
PAOK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 7 |
|
9
|
Atromitos
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 7 |
|
10
|
Kifisias
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4 - 4 | 0 | 5 |
|
11
|
Asteras Tripolis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 4 | 3 | 4 |
|
12
|
Panetolikos
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 4 | 1 | 4 |
|
13
|
Iraklis
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 9 | -7 | 4 |
|
14
|
Kallithea
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 5 | -2 | 3 |
|
15
|
Hellas Syrou
|
4 | 1 | 0 | 3 | 8 - 13 | -5 | 3 |
|
16
|
AEL Larisa
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 9 | -5 | 1 |
|
17
|
AO Kavala
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3 - 8 | -5 | 1 |
|
18
|
Marko
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 10 | -6 | 1 |
|
19
|
Ilioupoli
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1 - 11 | -10 | 0 |
|
20
|
Egaleo
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 13 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Arsenal
|
8 | 8 | 0 | 0 | 23 - 4 | 19 | 24 |
|
2
|
Bayern Münih
|
8 | 7 | 0 | 1 | 22 - 8 | 14 | 21 |
|
3
|
Liverpool
|
8 | 6 | 0 | 2 | 20 - 8 | 12 | 18 |
|
4
|
Tottenham
|
8 | 5 | 2 | 1 | 17 - 7 | 10 | 17 |
|
5
|
Barcelona
|
8 | 5 | 1 | 2 | 22 - 14 | 8 | 16 |
|
6
|
Chelsea
|
8 | 5 | 1 | 2 | 17 - 10 | 7 | 16 |
|
7
|
Sporting CP
|
8 | 5 | 1 | 2 | 17 - 11 | 6 | 16 |
|
8
|
Man. City
|
8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 9 | 6 | 16 |
|
9
|
Real Madrid
|
8 | 5 | 0 | 3 | 21 - 12 | 9 | 15 |
|
10
|
Inter
|
8 | 5 | 0 | 3 | 15 - 7 | 8 | 15 |
|
11
|
PSG
|
8 | 4 | 2 | 2 | 21 - 11 | 10 | 14 |
|
12
|
Newcastle
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17 - 7 | 10 | 14 |
|
13
|
Juventus
|
8 | 3 | 4 | 1 | 14 - 10 | 4 | 13 |
|
14
|
Atl. Madrid
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17 - 15 | 2 | 13 |
|
15
|
Atalanta
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10 - 10 | 0 | 13 |
|
16
|
Leverkusen
|
8 | 3 | 3 | 2 | 13 - 14 | -1 | 12 |
|
17
|
Dortmund
|
8 | 3 | 2 | 3 | 19 - 17 | 2 | 11 |
|
18
|
Olympiakos
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10 - 14 | -4 | 11 |
|
19
|
Club Brugge
|
8 | 3 | 1 | 4 | 15 - 17 | -2 | 10 |
|
20
|
Galatasaray
|
8 | 3 | 1 | 4 | 9 - 11 | -2 | 10 |
|
21
|
Monaco
|
8 | 2 | 4 | 2 | 8 - 14 | -6 | 10 |
|
22
|
Karabağ
|
8 | 3 | 1 | 4 | 13 - 21 | -8 | 10 |
|
23
|
Bodo/Glimt
|
8 | 2 | 3 | 3 | 14 - 15 | -1 | 9 |
|
24
|
Benfica
|
8 | 3 | 0 | 5 | 10 - 12 | -2 | 9 |
|
25
|
Marsilya
|
8 | 3 | 0 | 5 | 11 - 14 | -3 | 9 |
|
26
|
Pafos
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 11 | -3 | 9 |
|
27
|
Union SG
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8 - 17 | -9 | 9 |
|
28
|
PSV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16 - 16 | 0 | 8 |
|
29
|
Athletic Club
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 14 | -5 | 8 |
|
30
|
Napoli
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 15 | -6 | 8 |
|
31
|
Kopenhag
|
8 | 2 | 2 | 4 | 12 - 21 | -9 | 8 |
|
32
|
Ajax
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8 - 21 | -13 | 6 |
|
33
|
E. Frankfurt
|
8 | 1 | 1 | 6 | 10 - 21 | -11 | 4 |
|
34
|
Slavia Prag
|
8 | 0 | 3 | 5 | 5 - 19 | -14 | 3 |
|
35
|
Villarreal
|
8 | 0 | 1 | 7 | 5 - 18 | -13 | 1 |
|
36
|
K. Almaty
|
8 | 0 | 1 | 7 | 7 - 22 | -15 | 1 |
Olympiakos Piraeus, 1925 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Georgios Karaiskakis Stadyumu sahasında oynuyor.
Yunanistan - Süper Lig tablosunda 2. sırada: 26 maçta 58 puan. Karne 17 galibiyet, 7 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 45, yediği gol 11; averaj 34.
Son maçında AEK Athens ile 1-1 berabere kaldı (17.05.2026).
Kadroda 39 oyuncu var; yaş ortalaması 25.9, toplam piyasa değeri 145.1 Mn €. En golcü isim Ayoub El Kaabi (21 gol). En çok asisti Chiquinho yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Christos Mouzakitis (25.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 29 oyuncu kadroya katıldı, 31 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Pep Biel, Daniel Podence, Mehdi Taremi var. Ayrılanlar arasında Remy Cabella, Alexandros Anagnostopoulos, Giorgos Masouras bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 16 Süper Lig, 1 UEFA Konferans Ligi, 1 Balkanlar Kupası yer alıyor.
Sosyal