YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Odds BK 2026 sezonu | 1. Division'de 6. sırada, 33 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Odds BK 2026 sezonu | 1. Division'de 6. sırada, 33 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Norveç
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Norveç - 1. Division
|
||||||
| 06/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 25/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/06 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 4 - 1 |
|
|
G | ||
| 10/08 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 4 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 2 - 4 |
|
|
G | ||
| 05/09 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 14/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Norveç - NM Kupası, 26/27
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 22/08 | 0 - 7 |
|
|
G | ||
| 2. Tur | ||||||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
Norveç - NM Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 27/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 1. Tur | ||||||
| 13/08 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 25/09 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 10/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Norveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#28
|
20 | 17 | 13 | 2 | 2 | 1M € | 30.12.2026 | |
NOR
#9
|
21 | 18 | 7 | 5 | 3 | 500B € | 30.12.2026 | |
DNK
#10
|
20 | 19 | 2 | 2 | 450B € | 29.06.2026 | ||
DNK
#22
|
8 | 8 | 1 | 300B € | - | |||
GHA
#26
|
6 | 300B € | 30.12.2026 | |||||
NOR
#11
|
7 | 1 | 200B € | - | ||||
NOR
#30
|
1 | 0 € | - | |||||
NOR
#32
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 2,8Mn € | Ortalama Yaş: 22,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#7
|
22 | 22 | 3 | 1 | 2 | 700B € | - | |
NOR
#23
|
22 | 18 | 3 | 1 | 2 | 600B € | - | |
NOR
#20
|
6 | 6 | 1 | 1 | 400B € | - | ||
NGA
#16
|
3 | 1 | 400B € | 30.12.2028 | ||||
NOR
#18
|
22 | 15 | 2 | 4 | 2 | 350B € | 30.07.2026 | |
NGA
#19
|
1 | 1 | 150B € | - | ||||
SWE
#8
|
19 | 19 | 2 | 6 | 0 € | - | ||
NOR
#8
|
0 € | - | ||||||
NOR
#27
|
13 | 2 | 1 | 0 € | - | |||
NOR
#34
|
0 € | - | ||||||
NOR
#17
|
0 € | - | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 2,6Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#13
|
21 | 21 | 3 | 5 | 5 | 700B € | - | |
DNK
#5
|
21 | 21 | 1 | 5 | 400B € | 30.12.2028 | ||
DNK
#6
|
20 | 20 | 1 | 4 | 400B € | 30.12.2028 | ||
DNK
#2
|
8 | 8 | 1 | 3 | 275B € | - | ||
NOR
#3
|
275B € | - | ||||||
NOR
#14
|
3 | 225B € | - | |||||
NOR
#17
|
15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | |
NOR
#4
|
1 | 1 | 200B € | - | ||||
NOR
#15
|
6 | 2 | 100B € | 30.12.2027 | ||||
NOR
#21
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
NOR
#29
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 2,8Mn € | Ortalama Yaş: 24,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#1
|
1 | 1 | 450B € | 30.12.2023 | ||||
NOR
#12
|
100B € | 30.12.2026 | ||||||
NOR
#1
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
NOR
#24
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 550K € | Ortalama Yaş: 28,8 | ||||||
Norveç-Eliteserien
Norveç-1. Division
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Kongsvinger
|
21 | 14 | 4 | 3 | 62 - 33 | 29 | 46 |
|
2
|
Haugesund
|
21 | 15 | 1 | 5 | 64 - 36 | 28 | 46 |
|
3
|
Stabaek
|
21 | 13 | 3 | 5 | 55 - 26 | 29 | 42 |
|
4
|
Stromsgodset
|
21 | 12 | 6 | 3 | 54 - 30 | 24 | 42 |
|
5
|
Hodd IL
|
21 | 10 | 4 | 7 | 37 - 38 | -1 | 34 |
|
6
|
Odds
|
21 | 9 | 6 | 6 | 41 - 33 | 8 | 33 |
|
7
|
Bryne
|
21 | 9 | 2 | 10 | 26 - 31 | -5 | 29 |
|
8
|
Egersunds IK
|
21 | 8 | 4 | 9 | 34 - 38 | -4 | 28 |
|
9
|
Lyn Oslo
|
21 | 7 | 4 | 10 | 36 - 44 | -8 | 25 |
|
10
|
Ranheim IL
|
21 | 7 | 3 | 11 | 50 - 55 | -5 | 24 |
|
11
|
Sandnes ULF
|
21 | 7 | 3 | 11 | 30 - 36 | -6 | 24 |
|
12
|
Strommen
|
21 | 7 | 3 | 11 | 32 - 47 | -15 | 24 |
|
13
|
Moss
|
21 | 6 | 4 | 11 | 35 - 47 | -12 | 22 |
|
14
|
Sogndal IL
|
21 | 6 | 4 | 11 | 36 - 50 | -14 | 22 |
|
15
|
Asane
|
21 | 5 | 4 | 12 | 32 - 46 | -14 | 18 |
|
16
|
Raufoss
|
21 | 5 | 1 | 15 | 24 - 58 | -34 | 16 |
Odds BK, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Skagerak Arena sahasında oynuyor. Takımı Per Frandsen çalıştırıyor.
Norveç - 1. Division tablosunda 6. sırada: 21 maçta 33 puan. Karne 9 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 41, yediği gol 33; averaj 8.
Son maçında Stromsgodset ile 1-1 berabere kaldı (05.09.2026). Sıradaki maçta Raufoss deplasmanına gidecek (13.09.2026).
Kadroda 34 oyuncu var; yaş ortalaması 24.0, toplam piyasa değeri 8.7 Mn €. En golcü isim Fenuel Temesgen Tewelde (13 gol). En çok asisti Samuel Skree Skjeldal yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Fenuel Temesgen Tewelde (1.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 9 oyuncu kadroya katıldı, 9 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Tim Erlandsson, Gard Simenstad, Kasper Nygaard Andersen var. Ayrılanlar arasında Sebastian Hansen, Hinrik Hardarson, Justin Salmon bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.