YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Latina Calcio 1932 26-27 sezonu | Serie C, Grup B'de 17. sırada, 1 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Latina Calcio 1932 26-27 sezonu | Serie C, Grup B'de 17. sırada, 1 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İtalya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İtalya - Serie C, Grup B
|
||||||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 16/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 03/01 | - | - | - | - | ||
| 10/01 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 24/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
| 10/02 | - | - | - | - | ||
| 14/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 03/03 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 27/03 | - | - | - | - | ||
| 04/04 | - | - | - | - | ||
| 11/04 | - | - | - | - | ||
| 18/04 | - | - | - | - | ||
| 25/04 | - | - | - | - | ||
İtalya - Coppa Italia Serie C
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 2. Tur | ||||||
| 02/09 | - |
|
|
B | ||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
İtalya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#7
|
3 | 3 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#77
|
2 | 175B € | - | |||||
ITA
#28
|
1 | 1 | 175B € | - | ||||
ITA
#70
|
3 | 2 | 150B € | - | ||||
SEN
#9
|
2 | 1 | 100B € | - | ||||
ITA
#14
|
1 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | ||||
ITA
#19
|
1 | 0 € | - | |||||
ITA
#99
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 1,2Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#36
|
3 | 3 | 1 | 350B € | - | |||
ITA
#10
|
2 | 325B € | 29.06.2027 | |||||
ITA
#16
|
2 | 1 | 250B € | - | ||||
ITA
#8
|
1 | 250B € | - | |||||
ITA
#4
|
2 | 2 | 1 | 200B € | 29.06.2026 | |||
ITA
#27
|
2 | 2 | 125B € | - | ||||
ITA
#3
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
ARG
#30
|
2 | 2 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
CUB
#17
|
0 € | - | ||||||
| 9 Orta Saha | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#2
|
2 | 2 | 1 | 275B € | 29.06.2028 | |||
ITA
#32
|
2 | 2 | 250B € | - | ||||
ITA
#13
|
3 | 3 | 225B € | - | ||||
ITA
#6
|
200B € | - | ||||||
ITA
#33
|
1 | 1 | 175B € | 29.06.2028 | ||||
ITA
#11
|
150B € | - | ||||||
ITA
#5
|
2 | 2 | 125B € | 29.06.2027 | ||||
MLI
#45
|
1 | 50B € | 29.06.2027 | |||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 27,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#67
|
3 | 3 | 300B € | - | ||||
ITA
#1
|
1 | 125B € | - | |||||
ITA
#22
|
0 € | - | ||||||
ITA
#96
|
0 € | - | ||||||
ITA
#12
|
0 € | - | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 425K € | Ortalama Yaş: 19,4 | ||||||
İtalya-Serie B
İtalya-Serie C, Grup B
İtalya-Serie C, Grup C
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Forli FC
|
2 | 1 | 1 | 0 | 8 - 5 | 3 | 4 |
|
2
|
Ravenna
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 4 |
|
3
|
Vado Fc
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 4 |
|
4
|
Perugia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
5
|
Reggiana
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
6
|
Grosseto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 |
|
7
|
Spezia
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
8
|
Livorno
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
9
|
Monterosi
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 |
|
10
|
Campobasso
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 1 | 3 |
|
11
|
Torres
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
12
|
Pescara
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 6 | -1 | 3 |
|
13
|
Atalanta U23
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 |
|
14
|
Pineto
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 - 0 | 0 | 2 |
|
15
|
Sambenedettese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
|
16
|
Vis Pesaro
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | -2 | 1 |
|
17
|
Latina
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 |
|
18
|
Pianese
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 |
|
19
|
Ostia Mare
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
|
20
|
Gubbio
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
Latina Calcio 1932, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Stadio Domenico Francioni sahasında oynuyor. Takımı Gennaro Volpe çalıştırıyor.
İtalya - Serie C tablosunda 17. sırada: 2 maçta 1 puan. Karne 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 1, yediği gol 3; averaj -2.
Son maçında Ravenna karşısında 1-3 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Forli FC takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 31 oyuncu var; yaş ortalaması 24.6, toplam piyasa değeri 4.5 Mn €. En golcü isim Emanuel Ercolano (1 gol). Kadronun en değerli oyuncusu Jaime Baez (0.5 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal