YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kfum Oslo 2026 sezonu | Eliteserien'de 13. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Kfum Oslo 2026 sezonu | Eliteserien'de 13. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Norveç
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Norveç - Eliteserien
|
||||||
| 15/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 3 - 1 |
|
|
M | ||
| 07/04 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 12/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 19/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 10/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
Norveç - NM Kupası
|
||||||
| 4. Tur | ||||||
| 07/03 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 19/03 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 3. Tur | ||||||
| 17/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
Norveç - NM Kupası, 26/27
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 22/08 | 0 - 4 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 31/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 21/06 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
Norveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#17
|
3 | 3 | 800B € | 30.12.2030 | ||||
NOR
#18
|
20 | 14 | 3 | 2 | 500B € | 30.12.2029 | ||
PHL
#22
|
22 | 6 | 2 | 1 | 3 | 300B € | 30.12.2027 | |
NOR
#42
|
10 | 2 | 1 | 2 | 300B € | 30.12.2026 | ||
NOR
#11
|
5 | 2 | 2 | 200B € | 30.12.2027 | |||
NOR
#29
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
NOR
#20
|
1 | 0 € | 30.12.2029 | |||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 2,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#
|
500B € | 30.12.2030 | ||||||
NOR
#19
|
20 | 17 | 3 | 450B € | 30.12.2029 | |||
NOR
#14
|
19 | 14 | 2 | 2 | 1 | 400B € | 30.12.2028 | |
NOR
#7
|
18 | 14 | 2 | 2 | 400B € | 30.12.2027 | ||
NOR
#28
|
15 | 9 | 2 | 3 | 400B € | 30.12.2028 | ||
NOR
#9
|
20 | 12 | 2 | 4 | 350B € | - | ||
NOR
#27
|
12 | 9 | 1 | 3 | 350B € | 30.12.2028 | ||
NOR
#21
|
20 | 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 300B € | 30.12.2028 |
NOR
#23
|
13 | 8 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | ||
SOM
#10
|
9 | 9 | 3 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | ||
NOR
#6
|
3 | 3 | 1 | 150B € | 30.12.2026 | |||
NOR
#30
|
0 € | 30.12.2028 | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 3,8Mn € | Ortalama Yaş: 26,5 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#2
|
23 | 23 | 1 | 1 | 4 | 1 | 600B € | 30.12.2028 |
NOR
#24
|
3 | 3 | 500B € | 30.12.2030 | ||||
NOR
#13
|
12 | 10 | 1 | 2 | 450B € | 30.12.2028 | ||
NOR
#4
|
8 | 1 | 1 | 1 | 450B € | 30.12.2026 | ||
NOR
#5
|
16 | 15 | 1 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | ||
NOR
#16
|
16 | 14 | 1 | 2 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | |
NOR
#3
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
NOR
#33
|
8 | 1 | 50B € | 30.12.2026 | ||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 3,1Mn € | Ortalama Yaş: 26,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOR
#1
|
10 | 10 | 1 | 350B € | - | |||
NOR
#25
|
10 | 10 | 250B € | 30.12.2028 | ||||
NOR
#31
|
0 € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 600K € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
Norveç-Eliteserien
Norveç-1. Division
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Bodo/Glimt
|
18 | 14 | 2 | 2 | 47 - 14 | 33 | 44 |
|
2
|
Viking
|
18 | 14 | 1 | 3 | 42 - 18 | 24 | 43 |
|
3
|
Tromsø
|
18 | 10 | 5 | 3 | 34 - 20 | 14 | 35 |
|
4
|
Molde
|
18 | 9 | 3 | 6 | 36 - 29 | 7 | 30 |
|
5
|
Brann
|
18 | 8 | 2 | 8 | 36 - 27 | 9 | 26 |
|
6
|
Lillestrøm
|
18 | 8 | 2 | 8 | 24 - 25 | -1 | 26 |
|
7
|
Fredrikstad
|
18 | 8 | 2 | 8 | 22 - 28 | -6 | 26 |
|
8
|
Rosenborg
|
18 | 7 | 3 | 8 | 27 - 26 | 1 | 24 |
|
9
|
Sarpsborg 08
|
18 | 6 | 5 | 7 | 20 - 23 | -3 | 23 |
|
10
|
Ham Kam
|
18 | 6 | 5 | 7 | 26 - 32 | -6 | 23 |
|
11
|
Valerenga IF
|
18 | 6 | 3 | 9 | 31 - 38 | -7 | 21 |
|
12
|
Sandefjord
|
18 | 5 | 4 | 9 | 15 - 23 | -8 | 19 |
|
13
|
Kfum Oslo
|
18 | 5 | 4 | 9 | 20 - 31 | -11 | 19 |
|
14
|
Kristiansund
|
18 | 4 | 4 | 10 | 17 - 29 | -12 | 16 |
|
15
|
Aalesund
|
18 | 2 | 9 | 7 | 28 - 43 | -15 | 15 |
|
16
|
Start
|
18 | 3 | 4 | 11 | 20 - 39 | -19 | 13 |
Kfum Oslo, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını KFUM Arena sahasında oynuyor. Takımı Jorgen Isnes çalıştırıyor.
Norveç - Eliteserien tablosunda 13. sırada: 18 maçta 19 puan. Karne 5 galibiyet, 4 beraberlik, 9 mağlubiyet. Attığı gol 20, yediği gol 31; averaj -11.
Son maçında Start karşısında 1-4 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Molde deplasmanına gidecek (06.09.2026).
Kadroda 30 oyuncu var; yaş ortalaması 25.6, toplam piyasa değeri 9.6 Mn €. En golcü isim Bilal Njie (3 gol). En çok asisti Jonas Lange Hjorth yaptı (2). Kadronun en değerli oyuncusu Julian Gonstad (0.8 Mn €).
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Hakon Rosten, Julian Gonstad, Jacob Blixt Flaten var. Ayrılanlar arasında Joachim Prent-Eckbo, Teodor Berg Haltvik, Mansour Sinyan bulunuyor.