YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Johor Darul Ta'zim FC 26-27 sezonu | Süper Lig'de 1. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Johor Darul Ta'zim FC 26-27 sezonu | Süper Lig'de 1. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Malezya
1
12
9
7
3
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Malezya - Süper Lig, 26/27
|
||||||
| 21/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 5 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 23/12 | - | - | - | - | ||
| 30/12 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 26/01 | - | - | - | - | ||
| 03/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 04/04 | - | - | - | - | ||
| 20/04 | - | - | - | - | ||
| 04/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
Malezya - FA Cup
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 01/09 | - | - | - | - | ||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
AFC Şampiyonlar Ligi Elit, 26/27
|
||||||
| 15/09 | - | - | - | - | ||
| 13/10 | - | - | - | - | ||
| 27/10 | - | - | - | - | ||
| 03/11 | - | - | - | - | ||
| 24/11 | - | - | - | - | ||
| 01/12 | - | - | - | - | ||
| 09/02 | - | - | - | - | ||
| 16/02 | - | - | - | - | ||
ASEAN Club Championship, 26/27
|
||||||
| Grup B | ||||||
| 08/10 | - | - | - | - | ||
| 19/11 | - | - | - | - | ||
| 17/12 | - | - | - | - | ||
| 04/03 | - | - | - | - | ||
| 01/04 | - | - | - | - | ||
Malezya - Piala Malaysia
|
||||||
| Son 16 Turu | ||||||
| 18/01 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 24/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 13/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 03/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 23/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 24/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 31/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
FA Cup
Piala Malaysia
Süper Lig
Malezya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#25
|
2 | 1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2026 | |||
ESP
#77
|
3 | 2 | 1 | 2 | 700B € | - | ||
PHL
#24
|
4 | 4 | 2 | 1 | 550B € | 30.12.2026 | ||
ESP
#20
|
2 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | ||||
BRA
#9
|
7 | 6 | 6 | 1 | 325B € | 29.06.2027 | ||
ESP
#70
|
325B € | 30.05.2026 | ||||||
BRA
#97
|
2 | 1 | 300B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#19
|
300B € | 30.05.2027 | ||||||
MYS
#62
|
50B € | - | ||||||
ESP
#77
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
COL
#67
|
0 € | - | ||||||
| 11 Forvet | Toplam Değer: 4,2Mn € | Ortalama Yaş: 28,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SVN
#21
|
2 | 2 | 1M € | 29.06.2030 | ||||
ESP
#19
|
2 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | |||
ARG
#88
|
5 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#12
|
5 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#4
|
5 | 3 | 2 | 300B € | 29.06.2028 | |||
FRA
#7
|
250B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#77
|
1 | 200B € | 29.06.2027 | |||||
BRA
#37
|
200B € | 30.05.2026 | ||||||
AZE
#23
|
3 | 3 | 1 | 175B € | 29.06.2027 | |||
ENG
#6
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#30
|
1 | 1 | 25B € | 29.06.2027 | ||||
NLD
#8
|
1 | 1 | 0 € | 30.05.2026 | ||||
MYS
#15
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 30,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#33
|
3 | 2 | 550B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#2
|
2 | 2 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#3
|
175B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#22
|
6 | 4 | 1 | 1 | 125B € | 29.06.2027 | ||
AUS
#14
|
1 | 1 | 75B € | 29.06.2027 | ||||
MYS
#27
|
75B € | 29.06.2027 | ||||||
ESP
#17
|
1 | 0 € | 30.05.2026 | |||||
ESP
#44
|
0 € | - | ||||||
MYS
#91
|
0 € | - | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 1,6Mn € | Ortalama Yaş: 30,5 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MYS
#16
|
4 | 4 | 400B € | 29.06.2027 | ||||
ESP
#58
|
250B € | 29.06.2027 | ||||||
MYS
#1
|
4 | 4 | 50B € | 29.06.2027 | ||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 700K € | Ortalama Yaş: 26,7 | ||||||
Malezya-Süper Lig
2
1
4
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Johor Darul
|
3 | 3 | 0 | 0 | 19 - 0 | 19 | 9 |
|
2
|
Kuching FA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11 - 3 | 8 | 6 |
|
3
|
Selangor FA
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 6 |
|
4
|
Sabah
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 |
|
5
|
Terengganu FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 |
|
6
|
Brunei DPMM
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 |
|
7
|
Melaka FC
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 4 | -2 | 3 |
|
8
|
Kuala Lumpur
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 6 | -5 | 3 |
|
9
|
N. Sembilan
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
|
10
|
Penang FA
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 3 | -3 | 0 |
|
11
|
Imigresen FC
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 10 | -9 | 0 |
|
12
|
KRW
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 18 | -17 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Beijing Guoan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Buriram Utd
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Daejeon
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Gamba Osaka
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Jeonbuk
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Johor Darul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Kashima
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Kashiwa
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Kyoto Sanga
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Newcastle Jets
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Pohang Steelers
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Port FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
Ratchaburi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
15
|
Shanghai Port
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
16
|
Vissel Kobe
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Cong An Ha Noi
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Johor Darul
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Lion City Sailors
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
Persib
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Port FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Svay Rieng
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
Johor Darul Ta'zim FC, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Sultan Ibrahim Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Xisco Munoz çalıştırıyor.
Malezya - Süper Lig tablosunda 1. sırada: 3 maçta 9 puan. Karne 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 19, yediği gol 0; averaj 19.
Son maçında Imigresen FC karşısında 7-0 kazandı (29.08.2026). Sıradaki maçta UM-Damansara Utd deplasmanına gidecek (01.09.2026).
Kadroda 37 oyuncu var; yaş ortalaması 29.6, toplam piyasa değeri 10.0 Mn €. En golcü isim Bergson (6 gol). En çok asisti Oscar Arribas yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Joao Figueiredo (1.2 Mn €).
Bu transfer döneminde 20 oyuncu kadroya katıldı, 14 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Gabriel Palmero, Nahuel Leiva, Carlos Akapo var. Ayrılanlar arasında Raul Parra Artal, Ibrahim Manusi, Jun-Heong Park bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Süper Lig, 2 FA Cup, 1 Piala Malaysia yer alıyor.