YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Envigado FC 2022 sezonu | Primera A, Apertura'de 6. sırada, 31 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Envigado FC 2022 sezonu | Primera A, Apertura'de 6. sırada, 31 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Kolombiya
3
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Kolombiya - Primera A, Apertura
|
||||||
| 21/01 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/02 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 22/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/03 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/03 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 23/03 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 27/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 10/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 24/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| Grup B | ||||||
| 21/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/06 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 17/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Kolombiya - Kupa
|
||||||
| 3. Tur | ||||||
| 30/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/04 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
Kolombiya - Primera A, Kapanış
|
||||||
| 09/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 14/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/07 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 23/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 06/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/09 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/09 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/09 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/09 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/10 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/10 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/10 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/10 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
Kolombiya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#18
|
18 | 16 | 1 | 2 | 2 | 14M € | 29.06.2030 | |
COL
#30
|
40 | 30 | 2 | 4 | 4 | 3,5M € | 30.12.2027 | |
COL
#11
|
6 | 3 | 1 | 250B € | - | |||
VEN
#23
|
42 | 38 | 14 | 4 | 5 | 150B € | - | |
COL
#24
|
3 | 150B € | 29.06.2026 | |||||
VEN
#17
|
15 | 5 | 3 | 3 | 50B € | - | ||
COL
#31
|
22 | 18 | 1 | 1 | 1 | 0 € | - | |
COL
#29
|
18 | 1 | 1 | 0 € | - | |||
COL
#25
|
11 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 € | - | |
COL
#
|
9 | 2 | 0 € | - | ||||
COL
#20
|
18 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 € | - | |
| 11 Forvet | Toplam Değer: 18,1Mn € | Ortalama Yaş: 22,7 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#10
|
16 | 2 | 1,2M € | 30.12.2026 | ||||
COL
#6
|
43 | 43 | 1 | 14 | 450B € | - | ||
COL
#13
|
42 | 41 | 7 | 5 | 9 | 450B € | 30.12.2028 | |
COL
#21
|
4 | 1 | 450B € | - | ||||
COL
#23
|
20 | 14 | 1 | 2 | 1 | 300B € | - | |
VEN
#11
|
8 | 3 | 1 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | ||
COL
#18
|
6 | 1 | 2 | 250B € | - | |||
COL
#39
|
1 | 150B € | 29.06.2027 | |||||
COL
#16
|
9 | 2 | 1 | 100B € | 29.06.2026 | |||
ENG
#25
|
5 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#34
|
5 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#27
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#32
|
2 | 0 € | - | |||||
COL
#28
|
0 € | - | ||||||
USA
#26
|
11 | 3 | 4 | 0 € | - | |||
COL
#
|
7 | 3 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
COL
#4
|
4 | 4 | 1 | 0 € | - | |||
COL
#22
|
1 | 0 € | - | |||||
| 18 Orta Saha | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 22,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#8
|
41 | 39 | 4 | 15 | 900B € | 29.06.2028 | ||
COL
#35
|
10 | 5 | 2 | 600B € | - | |||
COL
#33
|
43 | 40 | 3 | 4 | 7 | 400B € | 29.06.2027 | |
COL
#19
|
4 | 3 | 1 | 400B € | - | |||
COL
#15
|
23 | 17 | 1 | 1 | 9 | 300B € | - | |
COL
#24
|
24 | 15 | 1 | 4 | 225B € | 30.12.2026 | ||
COL
#2
|
22 | 20 | 2 | 7 | 150B € | - | ||
COL
#5
|
33 | 27 | 13 | 100B € | 30.12.2026 | |||
COL
#17
|
32 | 28 | 4 | 1 | 100B € | - | ||
PRY
#3
|
16 | 14 | 1 | 6 | 1 | 25B € | 30.12.2026 | |
|
16 | 16 | 1 | 6 | 1 | 0 € | - | |
COL
#28
|
0 € | - | ||||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 23,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#31
|
32 | 32 | 6 | 800B € | - | |||
COL
#33
|
14 | 14 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
COL
#12
|
0 € | - | ||||||
COL
#40
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 800K € | Ortalama Yaş: 23,2 | ||||||
Kolombiya-Primera A, Apertura
Kolombiya-Primera A, Kapanış
Kolombiya-Primera B
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Millonarios
|
20 | 13 | 3 | 4 | 23 - 11 | 12 | 42 |
|
2
|
Tolima
|
20 | 12 | 4 | 4 | 29 - 14 | 15 | 40 |
|
3
|
Atl. Nacional
|
20 | 10 | 6 | 4 | 26 - 15 | 11 | 36 |
|
4
|
Medellin
|
20 | 10 | 4 | 6 | 25 - 19 | 6 | 34 |
|
5
|
Atl. Junior
|
20 | 10 | 2 | 8 | 30 - 21 | 9 | 32 |
|
6
|
Envigado
|
20 | 8 | 7 | 5 | 22 - 21 | 1 | 31 |
|
7
|
La Equidad
|
20 | 7 | 9 | 4 | 21 - 16 | 5 | 30 |
|
8
|
A. Bucaramanga
|
20 | 8 | 5 | 7 | 27 - 25 | 2 | 29 |
|
9
|
Alianza FC
|
20 | 7 | 8 | 5 | 22 - 20 | 2 | 29 |
|
10
|
Santa Fe
|
20 | 7 | 6 | 7 | 29 - 26 | 3 | 27 |
|
11
|
Jaguares
|
20 | 8 | 3 | 9 | 26 - 29 | -3 | 27 |
|
12
|
Once Caldas
|
20 | 6 | 8 | 6 | 18 - 18 | 0 | 26 |
|
13
|
Aguilas
|
20 | 7 | 4 | 9 | 17 - 26 | -9 | 25 |
|
14
|
Pereira
|
20 | 6 | 5 | 9 | 21 - 26 | -5 | 23 |
|
15
|
America de Cali
|
20 | 6 | 5 | 9 | 20 - 25 | -5 | 23 |
|
16
|
Deportivo Pasto
|
20 | 5 | 7 | 8 | 16 - 20 | -4 | 22 |
|
17
|
Patriotas
|
20 | 5 | 6 | 9 | 19 - 23 | -4 | 21 |
|
18
|
Inter. Palmira
|
20 | 5 | 5 | 10 | 21 - 27 | -6 | 20 |
|
19
|
Dep. Cali
|
20 | 4 | 6 | 10 | 14 - 24 | -10 | 18 |
|
20
|
U. Magdalena
|
20 | 2 | 5 | 13 | 8 - 28 | -20 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Santa Fe
|
20 | 10 | 4 | 6 | 25 - 26 | -1 | 34 |
|
2
|
Aguilas
|
20 | 8 | 9 | 3 | 23 - 15 | 8 | 33 |
|
3
|
Medellin
|
20 | 9 | 6 | 5 | 30 - 25 | 5 | 33 |
|
4
|
Millonarios
|
20 | 9 | 5 | 6 | 29 - 19 | 10 | 32 |
|
5
|
Pereira
|
20 | 9 | 5 | 6 | 26 - 21 | 5 | 32 |
|
6
|
Deportivo Pasto
|
20 | 9 | 5 | 6 | 24 - 23 | 1 | 32 |
|
7
|
America de Cali
|
20 | 7 | 10 | 3 | 21 - 11 | 10 | 31 |
|
8
|
Atl. Junior
|
20 | 9 | 4 | 7 | 24 - 19 | 5 | 31 |
|
9
|
Atl. Nacional
|
20 | 7 | 9 | 4 | 31 - 25 | 6 | 30 |
|
10
|
Once Caldas
|
20 | 7 | 9 | 4 | 21 - 18 | 3 | 30 |
|
11
|
A. Bucaramanga
|
20 | 9 | 3 | 8 | 26 - 25 | 1 | 30 |
|
12
|
U. Magdalena
|
20 | 8 | 5 | 7 | 23 - 28 | -5 | 29 |
|
13
|
La Equidad
|
20 | 6 | 10 | 4 | 28 - 27 | 1 | 28 |
|
14
|
Tolima
|
20 | 6 | 8 | 6 | 23 - 22 | 1 | 26 |
|
15
|
Envigado
|
20 | 7 | 5 | 8 | 22 - 22 | 0 | 26 |
|
16
|
Jaguares
|
20 | 4 | 8 | 8 | 14 - 20 | -6 | 20 |
|
17
|
Alianza Petrolera
|
20 | 4 | 5 | 11 | 24 - 32 | -8 | 17 |
|
18
|
Dep. Cali
|
20 | 3 | 7 | 10 | 22 - 35 | -13 | 16 |
|
19
|
Patriotas
|
20 | 3 | 6 | 11 | 21 - 28 | -7 | 15 |
|
20
|
Cortulua
|
20 | 2 | 5 | 13 | 12 - 28 | -16 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Tolima
|
6 | 4 | 1 | 1 | 7 - 2 | 5 | 13 |
|
2
|
Medellin
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9 - 3 | 6 | 11 |
|
3
|
La Equidad
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7 - 8 | -1 | 9 |
|
4
|
Envigado
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2 - 12 | -10 | 1 |
Envigado FC, 1989 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Polideportivo Sur sahasında oynuyor. Takımı Alberto Suarez çalıştırıyor.
Kolombiya - Primera A, Apertura tablosunda 6. sırada: 20 maçta 31 puan. Karne 8 galibiyet, 7 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 22, yediği gol 21; averaj 1.
Son maçında Tolima ile 1-1 berabere kaldı (30.10.2022).
Kadroda 45 oyuncu var; yaş ortalaması 23.0, toplam piyasa değeri 25.7 Mn €. En golcü isim Jesus Hernandez (14 gol). En çok asisti Diego Moreno yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Yaser Asprilla (14.0 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 5 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Carlos Paternina, Felipe Jaramillo, Ever Valencia var. Ayrılanlar arasında Daniel Londono, Deiler Cordoba, Francisco Javier Baez bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.