YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Atletico Junior Barranquilla 2026 sezonu | Primera A, Apertura'de 2. sırada, 35 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Atletico Junior Barranquilla 2026 sezonu | Primera A, Apertura'de 2. sırada, 35 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Kolombiya
12
2
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Kolombiya - Primera A, Apertura
|
||||||
| 19/01 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 26/01 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
| 03/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/02 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 19/02 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 11/03 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 25/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 20/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 04/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 11/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| Yarı Final | ||||||
| 17/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 24/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 03/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/08 | - |
|
|
- | ||
| 16/08 | - |
|
|
- | ||
| 24/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 27/09 | - | - | - | - | ||
| 01/10 | - | - | - | - | ||
| 05/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 19/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Kolombiya - Super Liga Cup
|
||||||
| Final | ||||||
| 16/01 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/01 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
Kolombiya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 23/07 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/07 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
Libertadores Kupası
|
||||||
| Grup F | ||||||
| 09/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 21/05 | 3 - 1 |
|
|
G | ||
| 29/05 | 3 - 1 |
|
|
M | ||
Primera A, Kapanış
Kolombiya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#21
|
34 | 12 | 4 | 1 | 3 | 1,8M € | 30.12.2028 | |
COL
#22
|
31 | 22 | 2 | 3 | 2 | 900B € | - | |
COL
#10
|
36 | 21 | 18 | 2 | 6 | 700B € | 30.12.2027 | |
COL
#25
|
3 | 1 | 1 | 700B € | 30.12.2027 | |||
PRY
#9
|
33 | 16 | 4 | 5 | 9 | 600B € | - | |
COL
#88
|
30 | 20 | 2 | 2 | 2 | 600B € | 29.06.2027 | |
ARG
#19
|
4 | 3 | 450B € | - | ||||
COL
#29
|
27 | 11 | 7 | 3 | 7 | 1 | 50B € | 30.12.2026 |
COL
#27
|
6 | 5 | 1 | 1 | 50B € | - | ||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 5,9Mn € | Ortalama Yaş: 29,3 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#77
|
30 | 21 | 5 | 3 | 1,2M € | 30.12.2028 | ||
COL
#3
|
30 | 20 | 3 | 3 | 700B € | - | ||
COL
#20
|
25 | 13 | 1 | 3 | 700B € | 30.12.2028 | ||
COL
#5
|
23 | 18 | 2 | 550B € | - | |||
COL
#18
|
19 | 8 | 1 | 1 | 2 | 450B € | - | |
COL
#80
|
20 | 13 | 1 | 4 | 350B € | 30.12.2027 | ||
COL
#14
|
33 | 26 | 11 | 325B € | 30.12.2026 | |||
COL
#28
|
17 | 14 | 5 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||
COL
#8
|
25 | 20 | 1 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | ||
COL
#7
|
8 | 5 | 100B € | - | ||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 4,9Mn € | Ortalama Yaş: 29,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#98
|
27 | 27 | 1 | 1 | 4 | 2 | 900B € | - |
COL
#24
|
21 | 16 | 1 | 8 | 900B € | 30.12.2027 | ||
COL
#26
|
31 | 30 | 3 | 5 | 350B € | - | ||
COL
#23
|
2 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
COL
#6
|
6 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#38
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#15
|
1 | 0 € | - | |||||
COL
#99
|
0 € | - | ||||||
| 8 Defans | Toplam Değer: 2,4Mn € | Ortalama Yaş: 23,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
URY
#1
|
34 | 33 | 7 | 1M € | 29.06.2028 | |||
COL
#30
|
6 | 6 | 1 | 250B € | 30.12.2026 | |||
COL
#12
|
50B € | - | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 1,3Mn € | Ortalama Yaş: 27,7 | ||||||
Kolombiya-Primera A, Apertura
Kolombiya-Primera A, Kapanış
4
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Atl. Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35 - 15 | 20 | 40 |
|
2
|
Atl. Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31 - 24 | 7 | 35 |
|
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29 - 25 | 4 | 34 |
|
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25 - 15 | 10 | 33 |
|
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31 - 22 | 9 | 33 |
|
6
|
Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 17 | 10 | 31 |
|
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29 - 22 | 7 | 29 |
|
8
|
Internacional de Bogotá
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26 - 26 | 0 | 28 |
|
9
|
Dep. Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20 - 16 | 4 | 27 |
|
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31 - 23 | 8 | 26 |
|
11
|
Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26 - 24 | 2 | 26 |
|
12
|
Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20 - 25 | -5 | 26 |
|
13
|
A. Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26 - 20 | 6 | 23 |
|
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17 - 20 | -3 | 22 |
|
15
|
Fortaleza
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22 - 27 | -5 | 22 |
|
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20 - 33 | -13 | 18 |
|
17
|
Alianza FC
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13 - 27 | -14 | 17 |
|
18
|
Boyaca Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15 - 32 | -17 | 17 |
|
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22 - 35 | -13 | 16 |
|
20
|
Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15 - 32 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
America de Cali
|
7 | 5 | 2 | 0 | 17 - 4 | 13 | 17 |
|
2
|
Tolima
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 13 |
|
3
|
Atl. Nacional
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12 - 4 | 8 | 12 |
|
4
|
Medellin
|
5 | 4 | 0 | 1 | 9 - 6 | 3 | 12 |
|
5
|
Millonarios
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
6
|
Llaneros
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 7 | 1 | 11 |
|
7
|
A. Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 7 - 5 | 2 | 10 |
|
8
|
Once Caldas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 11 - 7 | 4 | 9 |
|
9
|
Santa Fe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9 - 7 | 2 | 9 |
|
10
|
Aguilas
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8 - 6 | 2 | 9 |
|
11
|
Dep. Cali
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8 - 6 | 2 | 8 |
|
12
|
Cucuta
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 8 |
|
13
|
Internacional de Bogotá
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6 - 8 | -2 | 7 |
|
14
|
Fortaleza
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 8 | -2 | 6 |
|
15
|
Pereira
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2 - 2 | 0 | 5 |
|
16
|
Jaguares
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 9 | -5 | 5 |
|
17
|
Atl. Junior
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5 - 9 | -4 | 2 |
|
18
|
Alianza FC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5 - 12 | -7 | 2 |
|
19
|
Boyaca Chico
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2 - 12 | -10 | 2 |
|
20
|
Deportivo Pasto
|
7 | 0 | 1 | 6 | 5 - 13 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Cerro Porteno
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6 - 2 | 4 | 13 |
|
2
|
Palmeiras
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10 - 5 | 5 | 11 |
|
3
|
Sporting Cristal
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6 - 9 | -3 | 6 |
|
4
|
Atl. Junior
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5 - 11 | -6 | 4 |
Atletico Junior Barranquilla, 1924 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Metropolitano Roberto Melendez sahasında oynuyor. Takımı Alfredo Carlos Arias Sanchez çalıştırıyor.
Kolombiya - Primera A, Apertura tablosunda 2. sırada: 19 maçta 35 puan. Karne 11 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet. Attığı gol 31, yediği gol 24; averaj 7.
Son maçında Santa Fe ile 1-1 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Jaguares takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 27.1, toplam piyasa değeri 14.4 Mn €. En golcü isim Luis Muriel (18 gol). En çok asisti Guillermo Paiva yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Joel Canchimbo (1.8 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 10 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Pablo Ortiz, Francisco Fydriszewski, Diego Mendoza var. Ayrılanlar arasında Carlos Bacca, Jhomier Guerrero, Diego Mendoza bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 4 Primera A, Kapanış yer alıyor.