YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sarmiento 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 11. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Sarmiento 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 11. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Arjantin
2
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Profesyonel Lig
|
||||||
| 26/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/02 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 04/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 16/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/04 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 13/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 20/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 24/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/08 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 04/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Arjantin - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 09/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 32 Turu | ||||||
| 07/06 | - | - | - | - | ||
| 17/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Arjantin
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PRY
#27
|
26 | 24 | 11 | 3 | 1 | 2,2M € | 30.12.2026 | |
ARG
#8
|
25 | 19 | 2 | 7 | 900B € | - | ||
PRY
#18
|
700B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#19
|
22 | 16 | 2 | 8 | 500B € | - | ||
COL
#10
|
10 | 4 | 1 | 3 | 500B € | 29.12.2027 | ||
ARG
#24
|
8 | 6 | 1 | 300B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#7
|
11 | 5 | 2 | 2 | 100B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#9
|
22 | 8 | 2 | 1 | 1 | 75B € | 30.12.2026 | |
ARG
#32
|
4 | 1 | 50B € | 30.12.2027 | ||||
PRY
#16
|
1 | 0 € | 30.12.2027 | |||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 5,3Mn € | Ortalama Yaş: 26,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#15
|
25 | 24 | 1 | 1 | 5 | 900B € | 30.12.2023 | |
ARG
#22
|
7 | 1 | 1 | 900B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#5
|
16 | 10 | 3 | 700B € | 30.12.2027 | |||
URY
#17
|
1 | 500B € | 30.12.2027 | |||||
ARG
#25
|
12 | 9 | 1 | 4 | 450B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#23
|
7 | 3 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#16
|
21 | 15 | 2 | 3 | 375B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#30
|
1 | 1 | 275B € | - | ||||
ARG
#21
|
8 | 6 | 3 | 1 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | |
ARG
#31
|
250B € | - | ||||||
ARG
#26
|
10 | 6 | 3 | 175B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#31
|
100B € | - | ||||||
ARG
#11
|
12 | 6 | 1 | 1 | 1 | 75B € | - | |
ARG
#17
|
50B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#35
|
4 | 25B € | - | |||||
ARG
#30
|
0 € | 30.12.2024 | ||||||
| 16 Orta Saha | Toplam Değer: 5,4Mn € | Ortalama Yaş: 26,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#29
|
17 | 15 | 1 | 4 | 800B € | - | ||
ARG
#39
|
600B € | 30.12.2027 | ||||||
URY
#44
|
15 | 14 | 1 | 2 | 550B € | 30.12.2024 | ||
ARG
#33
|
11 | 6 | 1 | 450B € | - | |||
ARG
#3
|
20 | 16 | 1 | 1 | 3 | 400B € | - | |
ARG
#36
|
400B € | - | ||||||
ARG
#34
|
12 | 9 | 2 | 150B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#4
|
8 | 3 | 2 | 150B € | - | |||
ARG
#77
|
8 | 7 | 1 | 1 | 150B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#2
|
23 | 23 | 5 | 2 | 75B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#6
|
11 | 5 | 1 | 0 € | 30.12.2026 | |||
ARG
#20
|
6 | 1 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#41
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 3,7Mn € | Ortalama Yaş: 26,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#1
|
2 | 2 | 300B € | 30.12.2027 | ||||
ECU
#1
|
17 | 17 | 4 | 175B € | 29.06.2027 | |||
ARG
#12
|
7 | 7 | 0 € | - | ||||
ARG
#23
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 475K € | Ortalama Yaş: 26,8 | ||||||
Arjantin-Profesyonel Lig
Arjantin-Copa de la Liga
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Independiente
|
16 | 10 | 4 | 2 | 29 - 15 | 14 | 34 |
|
2
|
River Plate
|
16 | 9 | 2 | 5 | 22 - 12 | 10 | 29 |
|
3
|
Argentinos
|
16 | 8 | 5 | 3 | 17 - 13 | 4 | 29 |
|
4
|
Rosario
|
16 | 8 | 4 | 4 | 20 - 16 | 4 | 28 |
|
5
|
Belgrano
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17 - 13 | 4 | 26 |
|
6
|
Gimnasia ELP
|
16 | 8 | 2 | 6 | 19 - 19 | 0 | 26 |
|
7
|
Huracan
|
16 | 5 | 7 | 4 | 17 - 13 | 4 | 22 |
|
8
|
Racing Club
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17 - 15 | 2 | 21 |
|
9
|
Barracas
|
16 | 5 | 6 | 5 | 15 - 15 | 0 | 21 |
|
10
|
Tigre
|
16 | 4 | 8 | 4 | 18 - 15 | 3 | 20 |
|
11
|
Sarmiento
|
16 | 6 | 1 | 9 | 13 - 20 | -7 | 19 |
|
12
|
Banfield
|
16 | 5 | 3 | 8 | 17 - 19 | -2 | 18 |
|
13
|
Atl. Tucuman
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15 - 20 | -5 | 14 |
|
14
|
Aldosivi
|
16 | 0 | 8 | 8 | 6 - 19 | -13 | 8 |
|
15
|
Estudiantes RC
|
16 | 1 | 2 | 13 | 5 - 24 | -19 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Argentinos
|
7 | 5 | 1 | 1 | 12 - 7 | 5 | 16 |
|
2
|
Sarmiento
|
8 | 5 | 0 | 3 | 15 - 12 | 3 | 15 |
|
3
|
Belgrano
|
8 | 3 | 3 | 2 | 8 - 5 | 3 | 12 |
|
4
|
Tigre
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6 - 3 | 3 | 12 |
|
5
|
Gimnasia ELP
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10 - 11 | -1 | 12 |
|
6
|
Independiente
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 7 | 1 | 11 |
|
7
|
Rosario
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 7 | 1 | 11 |
|
8
|
Atl. Tucuman
|
7 | 2 | 4 | 1 | 4 - 2 | 2 | 10 |
|
9
|
Huracan
|
8 | 2 | 4 | 2 | 6 - 6 | 0 | 10 |
|
10
|
Barracas
|
7 | 3 | 1 | 3 | 4 - 5 | -1 | 10 |
|
11
|
River Plate
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
12
|
Banfield
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 10 | -3 | 7 |
|
13
|
Estudiantes RC
|
8 | 1 | 3 | 4 | 3 - 9 | -6 | 6 |
|
14
|
Racing Club
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6 - 11 | -5 | 5 |
|
15
|
Aldosivi
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5 - 11 | -6 | 2 |
Sarmiento, 1911 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Eva Peron sahasında oynuyor. Takımı Facundo Sava çalıştırıyor.
Arjantin - Profesyonel Lig tablosunda 11. sırada: 16 maçta 19 puan. Karne 6 galibiyet, 1 beraberlik, 9 mağlubiyet. Attığı gol 13, yediği gol 20; averaj -7.
Son maçında Estudiantes RC karşısında 2-0 kazandı (05.09.2026). Sıradaki maçta Boca Juniors takımını konuk edecek (07.06.2026).
Kadroda 44 oyuncu var; yaş ortalaması 26.4, toplam piyasa değeri 15.0 Mn €. En golcü isim Junior Marabel (11 gol). En çok asisti Junior Marabel yaptı (3). Kadronun en değerli oyuncusu Junior Marabel (2.2 Mn €). Kadronun 11 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 21 oyuncu kadroya katıldı, 13 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Agustin Nadruz, Ulises Gimenez, Jonathan Herrera var. Ayrılanlar arasında Jonatan Gomez, Javier Burrai, Benjamin Borasi bulunuyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.