YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
San Lorenzo de Almagro 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 7. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
San Lorenzo de Almagro 2026 sezonu | Profesyonel Lig'de 7. sırada, 22 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Arjantin
17
1
1
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Profesyonel Lig
|
||||||
| 24/01 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 28/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 14/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 25/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/03 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 26/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 04/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 11/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 04/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/09 | - | - | - | - | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 04/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Arjantin - Kupa
|
||||||
| Son 64 Turu | ||||||
| 21/03 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 32 Turu | ||||||
| 04/06 | - | - | - | - | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
Copa Sudamericana
|
||||||
| Grup D | ||||||
| 09/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 17/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 06/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 21/05 | 2 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/05 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 15/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Libertadores Kupası
Arjantin
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#9
|
30 | 30 | 6 | 4 | 7 | 1 | 5M € | 30.12.2027 |
ARG
#29
|
22 | 18 | 8 | 3 | 3M € | 30.12.2026 | ||
ARG
#19
|
1,8M € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#11
|
19 | 10 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1,5M € | 30.12.2027 |
ARG
#21
|
3 | 900B € | - | |||||
ARG
#15
|
10 | 2 | 450B € | 30.12.2026 | ||||
COL
#18
|
12 | 1 | 1 | 400B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#22
|
300B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#7
|
7 | 6 | 1 | 150B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#44
|
4 | 1 | 1 | 50B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#22
|
3 | 3 | 0 € | - | ||||
COL
#49
|
0 € | - | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 13,6Mn € | Ortalama Yaş: 26,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#10
|
28 | 20 | 5 | 3 | 2,5M € | 30.12.2028 | ||
ARG
#
|
2,5M € | 29.06.2027 | ||||||
ARG
#27
|
1 | 1 | 1,8M € | 29.06.2027 | ||||
ARG
#26
|
16 | 8 | 2 | 1,5M € | 30.12.2026 | |||
ARG
#8
|
16 | 14 | 1 | 2 | 1M € | 30.12.2026 | ||
ARG
#28
|
16 | 8 | 2 | 1 | 900B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#14
|
17 | 5 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#13
|
9 | 3 | 1 | 200B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#21
|
5 | 200B € | 30.12.2026 | |||||
ARG
#62
|
2 | 2 | 0 € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#41
|
0 € | - | ||||||
ARG
#
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 11Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#23
|
9 | 9 | 2 | 4,3M € | - | |||
ARG
#32
|
27 | 27 | 1 | 4 | 2,5M € | 30.12.2027 | ||
ARG
#5
|
19 | 13 | 3 | 2,5M € | 30.12.2027 | |||
ARG
#24
|
30 | 30 | 1 | 7 | 2M € | 30.12.2027 | ||
URY
#6
|
25 | 22 | 1 | 4 | 7 | 1M € | 30.12.2026 | |
ARG
#36
|
900B € | 30.12.2026 | ||||||
COL
#2
|
3 | 3 | 800B € | 30.12.2028 | ||||
SYR
#19
|
4 | 4 | 450B € | 30.12.2027 | ||||
ARG
#3
|
15 | 9 | 1 | 400B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#
|
400B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#30
|
1 | 1 | 300B € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#
|
275B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#42
|
4 | 3 | 2 | 225B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#
|
225B € | 30.12.2026 | ||||||
URY
#16
|
8 | 4 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#
|
200B € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#35
|
5 | 5 | 1 | 0 € | 30.12.2027 | |||
ARG
#51
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
ARG
#54
|
2 | 2 | 0 € | 30.12.2028 | ||||
| 19 Defans | Toplam Değer: 16,7Mn € | Ortalama Yaş: 24,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#25
|
5 | 4 | 2 | 400B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#20
|
1 | 1 | 375B € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#1
|
0 € | 30.12.2028 | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 775K € | Ortalama Yaş: 28,3 | ||||||
Arjantin-Profesyonel Lig
Arjantin-Copa de la Liga
Arjantin-Torneo Final
Arjantin-Torneo Inicial
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Estudiantes
|
16 | 9 | 4 | 3 | 19 - 7 | 12 | 31 |
|
2
|
Boca Juniors
|
16 | 8 | 6 | 2 | 22 - 9 | 13 | 30 |
|
3
|
Velez
|
16 | 7 | 7 | 2 | 18 - 12 | 6 | 28 |
|
4
|
Talleres
|
16 | 7 | 5 | 4 | 17 - 13 | 4 | 26 |
|
5
|
Independiente
|
16 | 6 | 6 | 4 | 24 - 20 | 4 | 24 |
|
6
|
Lanus
|
16 | 6 | 6 | 4 | 18 - 15 | 3 | 24 |
|
7
|
San Lorenzo
|
16 | 5 | 7 | 4 | 14 - 14 | 0 | 22 |
|
8
|
CA Union
|
16 | 5 | 6 | 5 | 24 - 20 | 4 | 21 |
|
9
|
Instituto
|
16 | 6 | 3 | 7 | 17 - 17 | 0 | 21 |
|
10
|
Def. Justicia
|
16 | 4 | 7 | 5 | 18 - 21 | -3 | 19 |
|
11
|
Gimnasia Mendoza
|
16 | 5 | 4 | 7 | 14 - 22 | -8 | 19 |
|
12
|
Platense
|
16 | 3 | 7 | 6 | 10 - 15 | -5 | 16 |
|
13
|
C. Cordoba
|
16 | 4 | 4 | 8 | 11 - 21 | -10 | 16 |
|
14
|
Newell's
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15 - 27 | -12 | 15 |
|
15
|
Riestra
|
16 | 1 | 8 | 7 | 5 - 12 | -7 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Gimnasia Mendoza
|
7 | 5 | 0 | 2 | 12 - 5 | 7 | 15 |
|
2
|
Velez
|
7 | 3 | 4 | 0 | 10 - 6 | 4 | 13 |
|
3
|
Instituto
|
6 | 4 | 1 | 1 | 5 - 2 | 3 | 13 |
|
4
|
Def. Justicia
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 8 | 0 | 11 |
|
5
|
CA Union
|
7 | 3 | 1 | 3 | 12 - 10 | 2 | 10 |
|
6
|
Newell's
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8 - 6 | 2 | 10 |
|
7
|
Independiente
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6 - 6 | 0 | 10 |
|
8
|
Boca Juniors
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7 - 8 | -1 | 10 |
|
9
|
Riestra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7 - 6 | 1 | 8 |
|
10
|
Platense
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7 - 10 | -3 | 8 |
|
11
|
Lanus
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
12
|
San Lorenzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 2 - 4 | -2 | 7 |
|
13
|
C. Cordoba
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4 - 7 | -3 | 7 |
|
14
|
Estudiantes
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7 - 7 | 0 | 6 |
|
15
|
Talleres
|
7 | 1 | 2 | 4 | 8 - 12 | -4 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
CD Recoleta
|
6 | 1 | 5 | 0 | 6 - 5 | 1 | 8 |
|
2
|
Santos
|
6 | 1 | 4 | 1 | 8 - 6 | 2 | 7 |
|
3
|
San Lorenzo
|
6 | 1 | 4 | 1 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
4
|
Dep. Cuenca
|
6 | 1 | 3 | 2 | 3 - 7 | -4 | 6 |
San Lorenzo de Almagro, 1908 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Pedro Bidegain sahasında oynuyor. Takımı Nestor Gorosito çalıştırıyor.
Arjantin - Profesyonel Lig tablosunda 7. sırada: 16 maçta 22 puan. Karne 5 galibiyet, 7 beraberlik, 4 mağlubiyet. Attığı gol 14, yediği gol 14; averaj 0.
Son maçında Estudiantes RC ile 0-0 berabere kaldı (22.08.2026). Sıradaki maçta Riestra takımını konuk edecek (04.06.2026).
Kadroda 46 oyuncu var; yaş ortalaması 25.2, toplam piyasa değeri 42.0 Mn €. En golcü isim Rodrigo Auzmendi (8 gol). En çok asisti Facundo Gulli yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Alexis Ricardo Cuello (5.0 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Facundo Farias, Danilo Arboleda, Martin Rio var. Ayrılanlar arasında Orlando Gill, Lautaro Montenegro, Matias Hernandez bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Libertadores Kupası yer alıyor.