YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
AZ Alkmaar II 26-27 sezonu | Eerste Divisie'de 11. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
AZ Alkmaar II 26-27 sezonu | Eerste Divisie'de 11. sırada, 6 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Hollanda
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Hollanda - Eerste Divisie
|
||||||
| 10/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 17/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 21/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 31/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
| 06/11 | - | - | - | - | ||
| 20/11 | - | - | - | - | ||
| 23/11 | - | - | - | - | ||
| 27/11 | - | - | - | - | ||
| 04/12 | - | - | - | - | ||
| 11/12 | - | - | - | - | ||
| 18/12 | - | - | - | - | ||
| 08/01 | - | - | - | - | ||
| 18/01 | - | - | - | - | ||
| 25/01 | - | - | - | - | ||
| 29/01 | - | - | - | - | ||
| 08/02 | - | - | - | - | ||
| 12/02 | - | - | - | - | ||
| 22/02 | - | - | - | - | ||
| 26/02 | - | - | - | - | ||
| 05/03 | - | - | - | - | ||
| 15/03 | - | - | - | - | ||
| 19/03 | - | - | - | - | ||
| 05/04 | - | - | - | - | ||
| 12/04 | - | - | - | - | ||
| 19/04 | - | - | - | - | ||
| 23/04 | - | - | - | - | ||
| 03/05 | - | - | - | - | ||
| 07/05 | - | - | - | - | ||
| 14/05 | - | - | - | - | ||
Hollanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NLD
#
|
8M € | 29.06.2030 | ||||||
NLD
#7
|
3 | 3 | 3 | 1 | 3M € | 29.06.2030 | ||
NLD
#
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#9
|
5 | 2 | 1 | 1 | 300B € | 29.06.2028 | ||
NLD
#19
|
3 | 300B € | - | |||||
NLD
#
|
225B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#
|
125B € | 29.06.2026 | ||||||
NLD
#
|
50B € | - | ||||||
HUN
#19
|
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 € | 29.06.2029 | |
NLD
#
|
1 | 0 € | - | |||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
| 11 Forvet | Toplam Değer: 12,4Mn € | Ortalama Yaş: 19,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NLD
#21
|
1,5M € | 29.06.2029 | ||||||
NLD
#
|
700B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#6
|
4 | 3 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2030 | ||
NLD
#17
|
2 | 400B € | 29.06.2030 | |||||
UKR
#20
|
1 | 400B € | 29.06.2027 | |||||
NLD
#8
|
5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 300B € | 29.06.2029 | |
NLD
#
|
250B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#10
|
3 | 3 | 150B € | 29.06.2030 | ||||
ISL
#20
|
1 | 100B € | 29.06.2029 | |||||
NLD
#15
|
4 | 2 | 0 € | - | ||||
NLD
#11
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
NLD
#
|
1 | 0 € | 29.06.2028 | |||||
NLD
#4
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 4,2Mn € | Ortalama Yaş: 19,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NLD
#
|
6M € | 29.06.2029 | ||||||
MEX
#
|
4M € | 29.06.2030 | ||||||
NLD
#
|
3M € | 29.06.2030 | ||||||
JPN
#3
|
3 | 3 | 1,5M € | 29.06.2031 | ||||
NLD
#5
|
3 | 3 | 1M € | 29.06.2030 | ||||
NLD
#14
|
1 | 650B € | 29.06.2029 | |||||
NLD
#40
|
1 | 1 | 1 | 275B € | 29.06.2027 | |||
NLD
#2
|
5 | 5 | 250B € | 29.06.2029 | ||||
NLD
#14
|
4 | 2 | 250B € | 29.06.2027 | ||||
NLD
#14
|
3 | 1 | 200B € | 29.06.2027 | ||||
NLD
#
|
100B € | 29.06.2029 | ||||||
NLD
#
|
50B € | 29.06.2026 | ||||||
DNK
#4
|
3 | 1 | 0 € | - | ||||
NLD
#12
|
0 € | - | ||||||
NLD
#14
|
0 € | 29.06.2030 | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
NLD
#
|
0 € | - | ||||||
| 19 Defans | Toplam Değer: 17,3Mn € | Ortalama Yaş: 18,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NLD
#
|
6M € | 29.06.2030 | ||||||
NLD
#54
|
400B € | 29.06.2029 | ||||||
NLD
#1
|
3 | 3 | 300B € | 29.06.2030 | ||||
NLD
#12
|
150B € | 29.06.2028 | ||||||
NLD
#
|
100B € | 29.06.2026 | ||||||
NLD
#64
|
25B € | 29.06.2027 | ||||||
NLD
#
|
0 € | 29.06.2029 | ||||||
ITA
#3
|
0 € | - | ||||||
NLD
#23
|
0 € | - | ||||||
| 9 Kaleci | Toplam Değer: 7Mn € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
Hollanda-Eerste Divisie
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Heracles
|
4 | 4 | 0 | 0 | 16 - 7 | 9 | 12 |
|
2
|
Maastricht
|
4 | 4 | 0 | 0 | 8 - 4 | 4 | 12 |
|
3
|
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11 - 3 | 8 | 10 |
|
4
|
VVV Venlo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11 - 5 | 6 | 9 |
|
5
|
Emmen
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 - 9 | 1 | 9 |
|
6
|
PSV II
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8 - 8 | 0 | 8 |
|
7
|
Vitesse
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 6 | 2 | 7 |
|
8
|
Roda
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 7 |
|
9
|
NAC Breda
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 7 | 0 | 7 |
|
10
|
Volendam
|
4 | 2 | 0 | 2 | 11 - 5 | 6 | 6 |
|
11
|
Alkmaar II
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9 - 9 | 0 | 6 |
|
12
|
Waalwijk
|
4 | 0 | 4 | 0 | 6 - 6 | 0 | 4 |
|
13
|
Den Bosch
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 10 | -1 | 4 |
|
14
|
Ajax II
|
5 | 1 | 1 | 3 | 11 - 14 | -3 | 4 |
|
15
|
Dordrecht
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 10 | -5 | 4 |
|
16
|
TOP Oss
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 7 | -4 | 3 |
|
17
|
Eindhoven
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 11 | -5 | 3 |
|
18
|
Helmond
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 - 7 | -2 | 2 |
|
19
|
De Graafschap
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 12 | -7 | 1 |
|
20
|
Utrecht II
|
5 | 0 | 0 | 5 | 5 - 15 | -10 | 0 |
AZ Alkmaar II, 1954 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını AFAS Trainingscomplex sahasında oynuyor. Takımı Frank Peereboom çalıştırıyor.
Hollanda - Eerste Divisie tablosunda 11. sırada: 5 maçta 6 puan. Karne 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 9, yediği gol 9; averaj 0.
Son maçında Utrecht II karşısında 2-1 kazandı (01.09.2026). Sıradaki maçta Dordrecht deplasmanına gidecek (05.09.2026).
Kadroda 56 oyuncu var; yaş ortalaması 20.8, toplam piyasa değeri 40.9 Mn €. En golcü isim Ayoub Oufkir (3 gol). En çok asisti Rio Robbemond yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Mexx Meerdink (8.0 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 2 oyuncu kadroya katıldı, 2 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Finn Stam, Sem van Duijn var. Ayrılanlar arasında Andrea Natali, Sydney Osazuwa bulunuyor.
Sosyal