YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Atletico Nacional SA 2026 sezonu | Primera A, Apertura'de 1. sırada, 40 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Atletico Nacional SA 2026 sezonu | Primera A, Apertura'de 1. sırada, 40 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Kolombiya
2
1
16
8
4
4
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Kolombiya - Primera A, Apertura
|
||||||
| 18/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/02 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 11/03 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 2 - 2 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 02/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/05 | 2 - 1 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 17/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 03/06 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 09/06 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/07 | - |
|
|
- | ||
| 02/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 10/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/08 | - |
|
|
- | ||
| 23/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 3 |
|
|
G | ||
| 10/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 21/09 | - | - | - | - | ||
| 25/09 | - | - | - | - | ||
| 01/10 | - | - | - | - | ||
| 08/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 21/10 | - | - | - | - | ||
| 26/10 | - | - | - | - | ||
| 02/11 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
Kolombiya - Kupa
|
||||||
| 1. Tur | ||||||
| 22/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 13/08 | - |
|
|
- | ||
| 21/08 | - | - | - | - | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 08/09 | - | - | - | - | ||
ABD - MLS Sezon Öncesi
|
||||||
| 01/02 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Copa Sudamericana
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 05/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 26/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Libertadores Kupası
Kupa
Primera A, Kapanış
Kolombiya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#19
|
31 | 25 | 7 | 7 | 5 | 1 | 5M € | 30.12.2028 |
COL
#17
|
21 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1,8M € | 30.12.2026 |
ARG
#
|
1,8M € | - | ||||||
COL
#9
|
30 | 26 | 15 | 6 | 9 | 1,5M € | 30.12.2028 | |
COL
#99
|
2 | 1 | 1,2M € | 30.12.2027 | ||||
COL
#17
|
1,2M € | - | ||||||
COL
#29
|
32 | 21 | 7 | 6 | 800B € | 30.12.2027 | ||
COL
#7
|
28 | 10 | 7 | 2 | 4 | 700B € | 30.12.2026 | |
COL
#5
|
550B € | - | ||||||
COL
#31
|
25B € | 30.12.2026 | ||||||
COL
#24
|
6 | 1 | 0 € | - | ||||
| 11 Forvet | Toplam Değer: 14,6Mn € | Ortalama Yaş: 24,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#21
|
26 | 22 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1,8M € | 29.06.2028 |
COL
#28
|
20 | 19 | 2 | 3 | 1,4M € | 30.12.2026 | ||
COL
#13
|
23 | 17 | 1 | 4 | 2 | 900B € | - | |
COL
#30
|
4 | 2 | 800B € | 30.12.2027 | ||||
VEN
#18
|
18 | 12 | 2 | 3 | 2 | 1 | 650B € | 29.06.2027 |
COL
#33
|
16 | 11 | 1 | 2 | 650B € | - | ||
COL
#10
|
27 | 14 | 5 | 3 | 10 | 450B € | 29.06.2027 | |
COL
#8
|
26 | 22 | 2 | 1 | 2 | 1 | 400B € | 30.12.2027 |
COL
#26
|
2 | 400B € | 29.06.2028 | |||||
COL
#37
|
50B € | - | ||||||
COL
#26
|
7 | 2 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
COL
#35
|
4 | 1 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 7,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#80
|
20 | 12 | 1 | 4 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | |
COL
#6
|
28 | 27 | 2 | 3 | 7 | 1 | 800B € | 29.06.2029 |
COL
#
|
800B € | 30.12.2026 | ||||||
COL
#4
|
19 | 17 | 1 | 2 | 550B € | 29.06.2029 | ||
COL
#27
|
4 | 4 | 1 | 1 | 300B € | - | ||
COL
#16
|
23 | 23 | 1 | 2 | 3 | 1 | 200B € | 29.06.2027 |
ARG
#20
|
23 | 22 | 2 | 2 | 8 | 75B € | - | |
COL
#5
|
2 | 1 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
COL
#3
|
10 | 8 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
COL
#26
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
COL
#31
|
2 | 0 € | - | |||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 25,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#44
|
1 | 1 | 1 | 450B € | - | |||
COL
#25
|
2 | 2 | 300B € | 30.12.2029 | ||||
ARG
#34
|
5 | 5 | 200B € | - | ||||
COL
#44
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 950K € | Ortalama Yaş: 26,0 | ||||||
Kolombiya-Primera A, Apertura
Kolombiya-Primera A, Kapanış
1
4
7
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Atl. Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35 - 15 | 20 | 40 |
|
2
|
Atl. Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31 - 24 | 7 | 35 |
|
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29 - 25 | 4 | 34 |
|
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25 - 15 | 10 | 33 |
|
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31 - 22 | 9 | 33 |
|
6
|
Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 17 | 10 | 31 |
|
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29 - 22 | 7 | 29 |
|
8
|
Internacional de Bogotá
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26 - 26 | 0 | 28 |
|
9
|
Dep. Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20 - 16 | 4 | 27 |
|
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31 - 23 | 8 | 26 |
|
11
|
Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26 - 24 | 2 | 26 |
|
12
|
Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20 - 25 | -5 | 26 |
|
13
|
A. Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26 - 20 | 6 | 23 |
|
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17 - 20 | -3 | 22 |
|
15
|
Fortaleza
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22 - 27 | -5 | 22 |
|
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20 - 33 | -13 | 18 |
|
17
|
Alianza FC
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13 - 27 | -14 | 17 |
|
18
|
Boyaca Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15 - 32 | -17 | 17 |
|
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22 - 35 | -13 | 16 |
|
20
|
Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15 - 32 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
America de Cali
|
8 | 6 | 2 | 0 | 20 - 4 | 16 | 20 |
|
2
|
Medellin
|
6 | 5 | 0 | 1 | 12 - 6 | 6 | 15 |
|
3
|
Tolima
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10 - 7 | 3 | 13 |
|
4
|
Atl. Nacional
|
5 | 4 | 0 | 1 | 12 - 4 | 8 | 12 |
|
5
|
Millonarios
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 5 | 3 | 11 |
|
6
|
Llaneros
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8 - 7 | 1 | 11 |
|
7
|
A. Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 7 - 5 | 2 | 10 |
|
8
|
Once Caldas
|
6 | 2 | 3 | 1 | 11 - 7 | 4 | 9 |
|
9
|
Santa Fe
|
6 | 2 | 3 | 1 | 9 - 7 | 2 | 9 |
|
10
|
Aguilas
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8 - 6 | 2 | 9 |
|
11
|
Dep. Cali
|
6 | 2 | 2 | 2 | 8 - 6 | 2 | 8 |
|
12
|
Cucuta
|
7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 8 |
|
13
|
Internacional de Bogotá
|
7 | 1 | 4 | 2 | 6 - 8 | -2 | 7 |
|
14
|
Fortaleza
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 8 | -2 | 6 |
|
15
|
Pereira
|
5 | 1 | 2 | 2 | 2 - 5 | -3 | 5 |
|
16
|
Jaguares
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4 - 9 | -5 | 5 |
|
17
|
Atl. Junior
|
5 | 0 | 2 | 3 | 5 - 9 | -4 | 2 |
|
18
|
Alianza FC
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5 - 15 | -10 | 2 |
|
19
|
Boyaca Chico
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2 - 12 | -10 | 2 |
|
20
|
Deportivo Pasto
|
7 | 0 | 1 | 6 | 5 - 13 | -8 | 1 |
Atletico Nacional SA, 1951 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Atanasio Girardot sahasında oynuyor. Takımı Lucas Gonzalez çalıştırıyor.
Kolombiya - Primera A, Apertura tablosunda 1. sırada: 19 maçta 40 puan. Karne 13 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet. Attığı gol 35, yediği gol 15; averaj 20.
Son maçında Alianza FC karşısında 5-1 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Dep. Cali takımını konuk edecek (21.08.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 25.1, toplam piyasa değeri 26.6 Mn €. En golcü isim Alfredo Morelos (15 gol). En çok asisti Juan Manuel Rengifo Duque yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Juan Manuel Rengifo Duque (5.0 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 21 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Elias Cabrera, Andres Reyes, Ian Poveda var. Ayrılanlar arasında Simon Garcia, Eduard Bello, Juan Jose Arias bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 7 Primera A, Kapanış, 4 Kupa, 1 Libertadores Kupası yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.