YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Bolivya
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
|||
|---|---|---|---|---|---|
Bolivya - Profesyonel Lig
|
|||||
| 29/03 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 06/04 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 14/04 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 20/04 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 28/04 | 0 - 4 |
|
|
G | |
| 05/05 | 1 - 4 |
|
|
G | |
| 11/05 | 0 - 1 |
|
|
B | |
| 17/05 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 25/05 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 16/06 | 1 - 0 |
|
|
B | |
| 21/06 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 30/06 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 06/07 | 2 - 1 |
|
|
G | |
| 12/07 | 3 - 0 |
|
|
M | |
| 21/07 | 3 - 0 |
|
|
G | |
| 05/08 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 11/08 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 15/09 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 18/09 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 22/09 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 25/09 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 30/09 | 3 - 0 |
|
|
G | |
| 04/11 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 23/11 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 29/11 | 0 - 3 |
|
|
G | |
| 04/12 | 2 - 2 |
|
|
G | |
| 08/12 | 0 - 3 |
|
|
G | |
| 12/12 | 2 - 0 |
|
|
G | |
| 14/12 | 2 - 1 |
|
|
M | |
Bolivya - Copa Division Profesional
|
|||||
| 01/05 | 1 - 1 |
|
|
B | |
| 22/05 | 1 - 1 |
|
|
M | |
| 26/06 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| 18/07 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 13/08 | 3 - 0 |
|
|
G | |
| 28/08 | 0 - 1 |
|
|
G | |
| 03/10 | 0 - 1 |
|
|
M | |
| 05/10 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 21/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 26/10 | 0 - 0 |
|
|
M | |
| 29/10 | 0 - 0 |
|
|
G | |
| 31/10 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 08/11 | 1 - 1 |
|
|
G | |
| Son 16 Turu | |||||
| 12/11 | 1 - 0 |
|
|
M | |
| 16/11 | 2 - 0 |
|
|
B | |
Kulüp Hazırlık Maçları
|
|||||
| 26/01 | 0 - 0 |
|
|
B | |
| 08/02 | 1 - 0 |
|
|
G | |
| 07/03 | 3 - 0 |
|
|
M | |
| 09/03 | 0 - 0 |
|
|
G | |
Profesyonel Lig
Bolivya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 31 | 16 | 11 | 5 | 1 | 1M € | - | 0 | 0 | 18 | |||
BOL
#7
|
3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1M € | - | 169 | 68 | CF | 18 | |
PRY
#10
|
27 | 8 | 18 | 7 | 2 | 0 | 650B € | - | 177 | 0 | Sağ | CF | 24 |
COL
#44
|
16 | 13 | 12 | 1 | 2 | 0 | 450B € | 29.06.2026 | 189 | 0 | Sağ | 26 | |
BOL
#9
|
32 | 10 | 10 | 5 | 3 | 0 | 375B € | - | 175 | 75 | Sağ | RW | 25 |
ARG
#29
|
23 | 22 | 7 | 9 | 3 | 0 | 100B € | - | 182 | 84 | Sağ | CF | 37 |
|
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 0 | ||
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 0 | ||
BOL
#33
|
6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 16 | ||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 3,6Mn € | Ortalama Yaş: 18,2 | |||||||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOL
#13
|
38 | 38 | 6 | 4 | 9 | 1 | 750B € | - | 180 | 77 | RB | 25 | |
ARG
#10
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 750B € | - | 0 | 0 | 27 | ||
BOL
#19
|
36 | 28 | 11 | 7 | 7 | 0 | 650B € | - | 167 | 62 | İkisi de | AM | 25 |
ARG
#23
|
24 | 10 | 7 | 7 | 4 | 0 | 300B € | - | 175 | 76 | Sol | AM | 29 |
BOL
#17
|
16 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250B € | - | 165 | 0 | AM | 17 | |
BOL
#32
|
15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 250B € | - | 178 | 71 | Sağ | DM | 29 |
BOL
#27
|
29 | 25 | 2 | 1 | 5 | 0 | 200B € | - | 0 | 0 | RM | 31 | |
BOL
#20
|
40 | 38 | 10 | 20 | 2 | 2 | 100B € | - | 172 | 71 | Sağ | CM | 35 |
BOL
#11
|
31 | 26 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 € | - | 175 | 69 | Sol | RW | 23 |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 25 | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 20 | |||
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | LB | 28 | |
BOL
#34
|
3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 15 | ||
BOL
#99
|
2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | GK | 22 | |
BOL
#38
|
2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 187 | 0 | Sağ | DM | 18 |
| 15 Orta Saha | Toplam Değer: 3,3Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | |||||||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BOL
#2
|
11 | 11 | 0 | 2 | 1 | 0 | 900B € | - | 175 | 62 | Sağ | RB | 23 |
BOL
#5
|
15 | 13 | 2 | 2 | 2 | 1 | 700B € | - | 178 | 75 | Sol | CB | 24 |
ARG
#37
|
21 | 14 | 0 | 0 | 1 | 0 | 400B € | 30.12.2026 | 183 | 77 | 24 | ||
BOL
#18
|
15 | 11 | 2 | 2 | 3 | 0 | 375B € | - | 165 | 0 | RB | 21 | |
COL
#21
|
36 | 33 | 3 | 1 | 10 | 1 | 225B € | - | 186 | 70 | Sağ | CB | 33 |
ARG
#33
|
9 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 175B € | - | 183 | 80 | Sol | CB | 31 |
| 17 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 22 | |||
BOL
#72
|
11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 181 | 0 | Sağ | DM | 22 |
| 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 177 | 71 | 29 | |||
|
9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 € | - | - | - | 0 | ||
BOL
#6
|
4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 23 | ||
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 20 | ||
BOL
#14
|
9 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 € | - | 170 | 0 | Sağ | 20 | |
| 13 Defans | Toplam Değer: 2,8Mn € | Ortalama Yaş: 22,5 | |||||||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi | Boy | Kilo | Güçlü Ayak | Pozisyon | Yaş |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VEN
#1
|
42 | 42 | 1 | 0 | 4 | 0 | 100B € | - | 183 | 70 | Sağ | GK | 36 |
BOL
#25
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25B € | - | 193 | 90 | GK | 21 | |
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | - | - | 0 | ||
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | - | 0 | 0 | 27 | ||
CHL
#5
|
22 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 € | 30.12.2026 | 187 | 84 | Sağ | GK | 25 |
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 125K € | Ortalama Yaş: 21,8 | |||||||||||
| Oyuncu | Yaş | Nereden | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Luis Caicedo
ECU
|
28 | İmzaladı | 31.12.2025 | |
Richet Gómez
BOL
|
27 | İmzaladı | 31.12.2025 | |
| 26 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2025 | ||
| 37 | İmzaladı | 22.07.2025 | ||
| 24 | Kiralık | 04.07.2025 | ||
Hector Bobadilla
PRY
|
24 | Kiralık | 03.07.2025 | |
Juan Mercado
BOL
|
29 | İmzaladı | 08.03.2025 | |
| 21 | İmzaladı | 28.02.2025 | ||
Fernando Saucedo
BOL
|
35 | İmzaladı | 04.02.2025 | |
Gustavo Canto
ARG
|
31 | İmzaladı | 31.01.2025 | |
| 26 | İmzaladı | 26.01.2025 | ||
| 26 | Transfer | 26.01.2025 | ||
Abdiel Arroyo
PAN
|
32 | İmzaladı | 25.01.2025 | |
Dario Torrico
BOL
|
25 | İmzaladı | 08.01.2025 | |
Lucas Galarza
PRY
|
25 | İmzaladı | 02.01.2025 | |
Lucas Galarza
PRY
|
25 | Transfer | 02.01.2025 | |
Alex Rambal
COL
|
33 | İmzaladı | 01.01.2025 |
| Oyuncu | Yaş | Nereye | Bonservis | Tarih |
|---|---|---|---|---|
Hector Bobadilla
PRY
|
24 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2025 | |
| 24 | Kiralıktan Döndü | 30.12.2025 | ||
| 26 | 0 Mn € | 12.07.2025 | ||
Diego Medina
BOL
|
23 | Transfer | 11.07.2025 | |
Diego Medina
BOL
|
23 | İmzaladı | 11.07.2025 | |
Gustavo Canto
ARG
|
31 | Serbest Kaldı | 31.05.2025 | |
Robson Matheus
BOL
|
23 | 0 Mn € | 19.01.2025 | |
Julio Herrera
BOL
|
26 | 0 Mn € | 09.01.2025 |
Bolivya-Copa Division Profesional
Bolivya-Profesyonel Lig
Bolivya-Profesyonel Lig, Açılıkş
Bolivya-Profesyonel Lig, Kapanış
Profesyonel Lig
1
| Dönem | Oyuncu | Gol |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Maç |
|---|
| Dönem | Oyuncu | Kart |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Always Ready
|
30 | 22 | 5 | 3 | 91 - 34 | 57 | 71 |
|
2
|
Bolivar
|
30 | 21 | 5 | 4 | 82 - 32 | 50 | 68 |
|
3
|
The Strongest
|
30 | 21 | 1 | 8 | 77 - 47 | 30 | 64 |
|
4
|
San Antonio Bulo Bulo
|
30 | 13 | 7 | 10 | 62 - 54 | 8 | 46 |
|
5
|
Blooming
|
30 | 14 | 4 | 12 | 53 - 56 | -3 | 46 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
30 | 13 | 6 | 11 | 56 - 57 | -1 | 45 |
|
7
|
CA Nacional Potosi
|
30 | 12 | 7 | 11 | 51 - 41 | 10 | 43 |
|
8
|
Guabira Montero
|
30 | 13 | 4 | 13 | 58 - 63 | -5 | 43 |
|
9
|
Deportivo San Jose
|
30 | 12 | 5 | 13 | 46 - 50 | -4 | 41 |
|
10
|
Aurora
|
30 | 11 | 4 | 15 | 53 - 63 | -10 | 37 |
|
11
|
Real Tomayapo
|
30 | 9 | 8 | 13 | 40 - 53 | -13 | 35 |
|
12
|
O. Petrolero
|
30 | 9 | 6 | 15 | 45 - 58 | -13 | 33 |
|
13
|
Cdt Real Oruro
|
30 | 8 | 7 | 15 | 60 - 66 | -6 | 31 |
|
14
|
Universitario de Vinto
|
30 | 6 | 8 | 16 | 32 - 60 | -28 | 26 |
|
15
|
ABB
|
30 | 6 | 8 | 16 | 33 - 64 | -31 | 26 |
|
16
|
J. Wilsterman
|
30 | 4 | 7 | 19 | 30 - 71 | -41 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Bolivar
|
14 | 8 | 2 | 4 | 34 - 21 | 13 | 26 |
|
2
|
Blooming
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28 - 20 | 8 | 24 |
|
3
|
CA Nacional Potosi
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22 - 21 | 1 | 18 |
|
4
|
J. Wilsterman
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18 - 28 | -10 | 15 |
|
5
|
Always Ready
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 | 3 | 6 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 - 7 | 0 | 6 |
|
7
|
Universitario de Vinto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
8
|
Guabira Montero
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
9
|
Cdt Real Oruro
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 1 | 4 |
|
10
|
The Strongest
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 9 | 0 | 4 |
|
11
|
O. Petrolero
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 |
|
12
|
Aurora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 10 | -3 | 4 |
|
13
|
Deportivo San Jose
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 1 | 3 |
|
14
|
San Antonio Bulo Bulo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 |
|
15
|
ABB
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 | -4 | 0 |
|
16
|
Real Tomayapo
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 12 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Cdt Real Oruro
|
14 | 7 | 7 | 0 | 22 - 10 | 12 | 28 |
|
2
|
Always Ready
|
14 | 8 | 2 | 4 | 36 - 19 | 17 | 26 |
|
3
|
The Strongest
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27 - 24 | 3 | 16 |
|
4
|
Real Tomayapo
|
14 | 3 | 3 | 8 | 21 - 44 | -23 | 12 |
|
5
|
Guabira Montero
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 9 | -2 | 7 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 3 | 5 | 6 |
|
7
|
O. Petrolero
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
8
|
Deportivo San Jose
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 9 | -3 | 4 |
|
9
|
Aurora
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 |
|
10
|
ABB
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 10 | -6 | 1 |
|
11
|
San Antonio Bulo Bulo
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
|
12
|
Universitario de Vinto
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Always Ready
|
30 | 22 | 5 | 3 | 91 - 34 | 57 | 71 |
|
2
|
Bolivar
|
30 | 21 | 5 | 4 | 82 - 32 | 50 | 68 |
|
3
|
The Strongest
|
30 | 21 | 1 | 8 | 77 - 47 | 30 | 64 |
|
4
|
San Antonio Bulo Bulo
|
30 | 13 | 7 | 10 | 62 - 54 | 8 | 46 |
|
5
|
Blooming
|
30 | 14 | 4 | 12 | 53 - 56 | -3 | 46 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
30 | 13 | 6 | 11 | 56 - 57 | -1 | 45 |
|
7
|
CA Nacional Potosi
|
30 | 12 | 7 | 11 | 51 - 41 | 10 | 43 |
|
8
|
Guabira Montero
|
30 | 13 | 4 | 13 | 58 - 63 | -5 | 43 |
|
9
|
Deportivo San Jose
|
30 | 12 | 5 | 13 | 46 - 50 | -4 | 41 |
|
10
|
Aurora
|
30 | 11 | 4 | 15 | 53 - 63 | -10 | 37 |
|
11
|
Real Tomayapo
|
30 | 9 | 8 | 13 | 40 - 53 | -13 | 35 |
|
12
|
O. Petrolero
|
30 | 9 | 6 | 15 | 45 - 58 | -13 | 33 |
|
13
|
Cdt Real Oruro
|
30 | 8 | 7 | 15 | 60 - 66 | -6 | 31 |
|
14
|
Universitario de Vinto
|
30 | 6 | 8 | 16 | 32 - 60 | -28 | 26 |
|
15
|
ABB
|
30 | 6 | 8 | 16 | 33 - 64 | -31 | 26 |
|
16
|
J. Wilsterman
|
30 | 4 | 7 | 19 | 30 - 71 | -41 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Bolivar
|
14 | 8 | 2 | 4 | 34 - 21 | 13 | 26 |
|
2
|
Blooming
|
14 | 7 | 3 | 4 | 28 - 20 | 8 | 24 |
|
3
|
CA Nacional Potosi
|
14 | 5 | 3 | 6 | 22 - 21 | 1 | 18 |
|
4
|
J. Wilsterman
|
14 | 4 | 3 | 7 | 18 - 28 | -10 | 15 |
|
5
|
Always Ready
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 | 3 | 6 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 - 7 | 0 | 6 |
|
7
|
Universitario de Vinto
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
8
|
Guabira Montero
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
9
|
Cdt Real Oruro
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 1 | 4 |
|
10
|
The Strongest
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9 - 9 | 0 | 4 |
|
11
|
O. Petrolero
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 |
|
12
|
Aurora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 10 | -3 | 4 |
|
13
|
Deportivo San Jose
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 1 | 3 |
|
14
|
San Antonio Bulo Bulo
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 |
|
15
|
ABB
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 | -4 | 0 |
|
16
|
Real Tomayapo
|
2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 12 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Cdt Real Oruro
|
14 | 7 | 7 | 0 | 22 - 10 | 12 | 28 |
|
2
|
Always Ready
|
14 | 8 | 2 | 4 | 36 - 19 | 17 | 26 |
|
3
|
The Strongest
|
14 | 4 | 4 | 6 | 27 - 24 | 3 | 16 |
|
4
|
Real Tomayapo
|
14 | 3 | 3 | 8 | 21 - 44 | -23 | 12 |
|
5
|
Guabira Montero
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 9 | -2 | 7 |
|
6
|
Ind. Petrolero
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 3 | 5 | 6 |
|
7
|
O. Petrolero
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 | 1 | 4 |
|
8
|
Deportivo San Jose
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 9 | -3 | 4 |
|
9
|
Aurora
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 |
|
10
|
ABB
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 10 | -6 | 1 |
|
11
|
San Antonio Bulo Bulo
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
|
12
|
Universitario de Vinto
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |