Zamora CF - UD Logrones 06.09.2026 tarihinde başlıyor. Muhtemel kadrolar, ilk 11'ler, iddaa oranları ve istatistikler Ofsayt'ta. Bu karşılaşma İspanya - Primera RFEF Grup 1 - 2. Hafta kapsamındadır.

Zamora CF - UD Logrones - Kadrolar ve İstatistikler - 06.09.2026

Galibiyet Mağlubiyet
Yarın
21:30
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Maçı hatırlamana gerek kalmasın Bana hatırlat
Detay
Karşılaştırma
İstatistik
İddaa
Puan Durumu
Forum

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
4
Kazanamama
4
Kaybetmeme
3
Kaybetmeme
8
2.5 Alt
3
İlk Golü Atma
4
Galibiyet
7/8
Kaybetmeme
5/6
2.5 Üst
3/4
2.5 Alt
7/8
İlk Golü Yeme
3/4
Kalesini gole kapatma
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Zamora
Logrones
Maç Başına Ortalamalar
1.0
Gol
2.0
1.0
Yediği Gol
1.0
8.0
Şut
16.0
3.0
Korner
7.0
4.0
Sarı Kart
4.0
16.0
Faul
15.0
Zamora
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.73
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.87
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.49
%0
Zamora
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.35
%0
Beraberlik:
1
Oran:
1.83
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
4.19
%0
Zamora
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Zamora
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.51
%0
Üst:
1
Oran:
1.23
%100
Zamora
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.43
%100
Üst:
0
Oran:
1.96
%0
Zamora
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.08
%100
Üst:
0
Oran:
3.56
%0
Zamora
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Zamora
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Zamora
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.77
%100
Oran:
0
Oran:
1.55
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.73
0
2.87
2
3.49
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.35
0
1.83
2
4.19
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.13
0
2.14
2
3.62
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.22
0
3.19
2
1.55
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.05
1 ve 2
1.48
0 ve 2
1.27
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.54
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.51
Üst
1.23
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.43
Üst
1.96
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.08
Üst
3.56
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.43
Üst
1.95
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.04
Üst
1.38
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.25
Üst
1.30
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.57
Üst
1.75
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.25
Üst
2.43
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.83
Hayır
1.51
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
6.21
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.77
Yok
1.55
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.60
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.60
Yok
1.07
3
Toplam Gol
0-1 gol
2.52
2-3 gol
1.74
4-5 gol
4.35
6+ gol
22.75
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.86
Eşit
2.87
2.
1.95
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.04
Eşit
2.22
2.
2.32
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.70
Eşit
1.73
2.
2.76
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.89
Çift
1.46
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.08
Hayır
1.13
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.39
Hayır
-
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.25
Evet/Hayır
6.03
Evet/Evet
22.75
Hayır/Evet
4.24
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
5.93
0 ve Alt
7.60
2 ve Alt
9.28
1 ve Üst
2.30
0 ve Üst
4.25
2 ve Üst
5.23
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.55
0 ve Alt
2.24
2 ve Alt
5.60
1 ve Üst
6.00
0 ve Üst
8.00
2 ve Üst
14.05
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.28
1 ve Yok
2.70
0 ve Var
4.26
0 ve Yok
7.61
2 ve Var
8.13
2 ve Yok
5.70
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
19.70
1 ve Yok
2.54
0 ve Var
7.95
0 ve Yok
2.23
2 ve Var
34.00
2 ve Yok
4.53
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.86
Üst ve Var
2.42
Alt ve Yok
1.81
Üst ve Yok
9.19

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 1 1 0 3 - 1 2 4
G B
2
2 1 1 0 1 - 0 1 4
G B
3
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
4
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
5
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
5
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
5
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
8
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
12
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
12
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
14
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
15
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
19
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
20
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
2
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
3
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
3
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
5
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
5
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
7
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
7
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
9
0 0 0 0 0 - 0 0 0
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
20
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 1 1 0 3 - 1 2 4
G B
2
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
2
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
4
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
4
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
6
1 0 1 0 0 - 0 0 1
B
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
7
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
18
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
20
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
Yenile Yenile
Saat
6 Eylül 2026, Pazar 21:30
Güneşli
Güneşli, 28°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.73
MS 0
2.87
MS 2
3.49
2.5 Alt
1.43
2.5 Üst
1.96

Zamora - Logrones maç özeti

İspanya - Primera RFEF Grup 1 - 2. Hafta kapsamında Zamora ile Logrones karşılaşacak. Maç tarihi 06.09.2026, başlama saati 21:30.

İki takımın birbirine karşı son 2 maçında Zamora 0, Logrones 2 galibiyet aldı; 0 karşılaşma berabere bitti.

Son maçlardaki form: Zamora 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; Logrones 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Puan durumunda Zamora 8. sırada 1 puanla, Logrones 4. sırada 3 puanla yer alıyor.

Ofsayt UYGULAMASI Maçı hatırlamana gerek kalmasın

Maç henüz başlamadı. Uygulamayı kur, sekmeyi açık tutma: hem başladığında hem sonrasındaki önemli anlarda telefonun seni uyarsın.

  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Favori takımın için maç günü hatırlatması
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut