Zabbar Saint Patrick FC - Sliema Wanderers FC 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.04.2026) Bu karşılaşma Malta - Premier Lig Kapanış Son 6 - 31. Hafta kapsamındadır.

Zabbar Saint Patrick FC 1-1 Sliema Wanderers FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 26.04.2026

Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 1
(İY: 1 - 1)
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

Piyasa değeri
1.2 Mn €
Yaş
25,4
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ
34' 0 - 1
+3 Uzatma
IY | 1 - 1
+8 Uzatma
MS | 1 - 1

Önemli İstatistikler

Zabbar logosu
%40
Topla Oynama
%60
7
Korner
5
1
Sarı Kart
3
2
Kırmızı Kart
1
Sliema logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
27
37
Topa Sahip Olma
%40
%60
Ataklar
52
60
Şut
6
2
İsabetli Şut
4
2
Saat
26 Nisan 2026, Pazar 16:00
Güneşli
Güneşli, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
4
Kaybetmeme
4
Gol yeme
7
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Kaybetmeme
10/11
İlk Golü Yeme
4/5
Karşılıklı Gol
6/7
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Zabbar Sliema
%40
Topla Oynama
%60
6
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
7
Korner
5
1
Sarı Kart
3
2
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Zabbar Sliema
6
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Zabbar Sliema
%43
Topla Oynama
%57
4
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
1
3
Korner
2
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Zabbar Sliema
4
Toplam Şut
1
3
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Zabbar Sliema
%37
Topla Oynama
%63
2
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
4
Korner
3
0
Sarı Kart
1
2
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Zabbar Sliema
2
Toplam Şut
1
1
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
0
Zabbar
Sliema
Maç Başına Ortalamalar
1.2
Gol
1.1
1.4
Yediği Gol
1.2
7.2
Şut
8.1
4.7
Korner
5.0
2.4
Sarı Kart
2.1
0.0
Faul
0.0
Zabbar
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.60
%17
Beraberlik:
4
Oran:
3.10
%33
Mağlubiyet:
6
Oran:
1.56
%50
Sliema
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.56
%25
Beraberlik:
6
Oran:
3.10
%50
Mağlubiyet:
3
Oran:
3.60
%25
Zabbar
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.17
%17
Beraberlik:
5
Oran:
1.91
%42
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.10
%42
Sliema
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.10
%17
Beraberlik:
3
Oran:
1.91
%25
Mağlubiyet:
7
Oran:
4.17
%58
Zabbar
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
11
Oran:
%92
Sliema
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
12
Oran:
%100
Zabbar
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Sliema
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Zabbar
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
1.56
%42
Üst:
7
Oran:
1.68
%58
Sliema
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
1.56
%58
Üst:
5
Oran:
1.68
%42
Zabbar
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%75
Üst:
3
Oran:
%25
Sliema
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%75
Üst:
3
Oran:
%25
Zabbar
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Sliema
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Zabbar
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Sliema
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Zabbar
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.61
%58
Oran:
5
Oran:
1.62
%42
Sliema
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
9
Oran:
1.61
%75
Oran:
3
Oran:
1.62
%25

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.60
0
3.10
2
1.56
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.17
0
1.91
2
2.10
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.64
0
2.25
2
1.92
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.64
0
3.13
2
2.71
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.29
1 ve 2
1.38
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.62
1 ve 2
1.10
0 ve 2
1.05
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.56
Üst
1.68
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.09
Üst
1.32
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.56
Üst
1.67
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.21
Üst
2.43
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.25
Üst
2.28
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.66
Üst
1.57
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.61
Yok
1.62
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.04
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.15
Yok
1.09
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.80
Çift
1.46

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 5 7 4 16 - 17 -1 22
B G B B M
2
16 4 7 5 14 - 14 0 19
G M B B B
3
16 4 4 8 16 - 24 -8 16
B M B G M
3
17 4 6 7 22 - 31 -9 18
G B B G G
5
17 3 6 8 23 - 25 -2 15
M B B G M
6
16 2 4 10 14 - 32 -18 10
B G B M B
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 1 2 7 - 6 1 13
G B B G
2
9 4 3 2 14 - 8 6 15
G B
2
10 3 5 2 15 - 14 1 14
B G B B G
3
7 3 3 1 7 - 4 3 12
B G M B G
5
8 2 2 4 13 - 14 -1 8
B M B G M
6
8 2 2 4 7 - 13 -6 8
B M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 1 6 2 9 - 11 -2 9
M M B B M
2
9 1 4 4 10 - 11 -1 7
B G M M B
2
7 0 4 3 0 - 6 -6 4
M M M B B
3
9 1 1 7 9 - 20 -11 4
B M M
4
7 1 1 5 7 - 17 -10 4
M M B M G
6
8 0 2 6 7 - 19 -12 2
M G B M B
Son Maçlar
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
34' 0 - 1
+3 Uzatma
IY | 1 - 1
+8 Uzatma
MS | 1 - 1
Saat
26 Nisan 2026, Pazar 16:00
Güneşli
Güneşli, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.60
MS 0
3.10
MS 2
1.56
2.5 Alt
1.56
2.5 Üst
1.68

Zabbar - Sliema maç özeti

Malta - Premier Lig Kapanış Son 6 - 31. Hafta kapsamında oynanan maçta Zabbar ile Sliema 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 26.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Goller: L. Montebello (34'), M. Fontanella (45+2').

Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Zabbar - Sliema): topla oynama %40 - %60, isabetli şut 4 - 2.

Puan durumunda Zabbar 5. sırada 15 puanla, Sliema 1. sırada 22 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut