Mosta FC - Zabbar Saint Patrick FC 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.04.2026) Bu karşılaşma Malta - Premier Lig Kapanış Son 6 - 29. Hafta kapsamındadır.

Mosta FC 2-1 Zabbar Saint Patrick FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.04.2026

Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ
+1 Uzatma
IY | 1 - 0
+4 Uzatma
90+3 1 - 1
MS | 2 - 1

Önemli İstatistikler

Mosta logosu
%43
Topla Oynama
%57
6
Korner
8
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Zabbar logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
69
81
Topa Sahip Olma
%43
%57
Ataklar
101
100
Şut
11
9
İsabetli Şut
7
4
Saat
15 Nisan 2026, Çarşamba 21:30
Güneşli
Güneşli, 15°C
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
2.5 Üst
5
İlk Golü Atma
3
İlk Golü Yeme
3
Karşılıklı Gol
5
Gol yeme
7
Gol yeme
5
Sarı Kart 4.5 Üst
3
Kazanamama
10/11
Kazanamama
4/5
Karşılıklı Gol
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Mosta Zabbar
%43
Topla Oynama
%57
11
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
6
Korner
8
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Mosta Zabbar
11
Toplam Şut
9
7
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
5
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Mosta Zabbar
%49
Topla Oynama
%51
6
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
1
4
Korner
3
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Mosta Zabbar
6
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Mosta Zabbar
%38
Topla Oynama
%62
5
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
2
Korner
5
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Mosta Zabbar
5
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
1
Mosta
Zabbar
Maç Başına Ortalamalar
0.9
Gol
1.1
1.8
Yediği Gol
1.3
6.3
Şut
7.2
3.9
Korner
4.6
2.0
Sarı Kart
2.6
0.0
Faul
0.0
Mosta
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.88
%14
Beraberlik:
5
Oran:
3.04
%36
Mağlubiyet:
7
Oran:
1.78
%50
Zabbar
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.78
%20
Beraberlik:
7
Oran:
3.04
%47
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.88
%33
Mosta
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.36
%14
Beraberlik:
6
Oran:
1.99
%43
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.27
%43
Zabbar
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.27
%33
Beraberlik:
7
Oran:
1.99
%47
Mağlubiyet:
3
Oran:
3.36
%20
Mosta
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Zabbar
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
14
Oran:
%93
Mosta
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%29
Üst:
10
Oran:
%71
Zabbar
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%27
Üst:
11
Oran:
%73
Mosta
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.76
%43
Üst:
8
Oran:
1.49
%57
Zabbar
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
1.76
%73
Üst:
4
Oran:
1.49
%27
Mosta
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%64
Üst:
5
Oran:
%36
Zabbar
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
13
Oran:
%87
Üst:
2
Oran:
%13
Mosta
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%79
Üst:
3
Oran:
%21
Zabbar
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
14
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Mosta
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Zabbar
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
14
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Mosta
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
8
Oran:
1.40
%57
Oran:
6
Oran:
1.89
%43
Zabbar
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
8
Oran:
1.40
%53
Oran:
7
Oran:
1.89
%47

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.88
0
3.04
2
1.78
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.36
0
1.99
2
2.27
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.00
0
2.33
2
2.09
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.46
0
3.44
2
3.11
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.25
1 ve 2
1.34
0 ve 2
1.08
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.45
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.13
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.76
Üst
1.49
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.26
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.57
Üst
1.65
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.16
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.39
Üst
1.92
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.67
Üst
1.56
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.40
Yok
1.89
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.42
Yok
1.05
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.66
Yok
1.15
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.76
Çift
1.49

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 5 7 4 16 - 17 -1 22
B G B B M
2
16 4 7 5 14 - 14 0 19
G M B B B
3
16 4 4 8 16 - 24 -8 16
B M B G M
3
17 4 6 7 22 - 31 -9 18
G B B G G
5
17 3 6 8 23 - 25 -2 15
M B B G M
6
16 2 4 10 14 - 32 -18 10
B G B M B
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 1 2 7 - 6 1 13
G B B G
2
9 4 3 2 14 - 8 6 15
G B
2
10 3 5 2 15 - 14 1 14
B G B B G
3
7 3 3 1 7 - 4 3 12
B G M B G
5
8 2 2 4 13 - 14 -1 8
B M B G M
6
8 2 2 4 7 - 13 -6 8
B M B G B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 1 6 2 9 - 11 -2 9
M M B B M
2
9 1 4 4 10 - 11 -1 7
B G M M B
2
7 0 4 3 0 - 6 -6 4
M M M B B
3
9 1 1 7 9 - 20 -11 4
B M M
4
7 1 1 5 7 - 17 -10 4
M M B M G
6
8 0 2 6 7 - 19 -12 2
M G B M B
Son Maçlar
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
+1 Uzatma
IY | 1 - 0
+4 Uzatma
90+3 1 - 1
MS | 2 - 1
Saat
15 Nisan 2026, Çarşamba 21:30
Güneşli
Güneşli, 15°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.88
MS 0
3.04
MS 2
1.78
2.5 Alt
1.76
2.5 Üst
1.49

Mosta - Zabbar maç özeti

Malta - Premier Lig Kapanış Son 6 - 29. Hafta kapsamında oynanan maçta Mosta, Zabbar karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 15.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: P. C. Emmanuel (45+1'), M. Fontanella (90+3'), Azer Kozic (90+7').

Öne çıkan istatistikler (Mosta - Zabbar): topla oynama %43 - %57, isabetli şut 7 - 4.

Puan durumunda Mosta 6. sırada 10 puanla, Zabbar 5. sırada 15 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut