YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wrexham - Nottingham Forest 3-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Wrexham - Nottingham Forest 3-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Nottingham Deplasman Form Durumu
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 0.54 |
|
0.45 |
| 17 |
|
31 |
| 7 |
|
10 |
| 347 (%77) |
|
648 (%87) |
| 10 |
|
12 |
| 3 |
|
0 |
| 8 |
|
7 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
25 |
| 20 |
|
12 |
| 23 |
|
57 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 17 |
|
31 |
| 7 |
|
10 |
| 8 |
|
8 |
| 2 |
|
13 |
| 12 |
|
20 |
| 5 |
|
11 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 449 |
|
743 |
| 347 (%77) |
|
648 (%87) |
| 25 (%38) |
|
47 (%57) |
| 8 (%34) |
|
12 (%29) |
| 16 |
|
19 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 26 |
|
14 |
| 11 |
|
11 |
| 53 |
|
17 |
| 7 |
|
4 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 80 (%57) |
|
59 (%42) |
| 11 (%64) |
|
12 (%50) |
| 160 |
|
180 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.52 |
|
0.45 |
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 163 (%80) |
|
217 (%84) |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
13 |
| 6 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 202 |
|
256 |
| 163 (%80) |
|
217 (%84) |
| 10 (%32) |
|
15 (%45) |
| 1 (%11) |
|
3 (%33) |
| 5 |
|
2 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 9 |
|
6 |
| 7 |
|
4 |
| 11 |
|
8 |
| 1 |
|
1 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 29 (%55) |
|
23 (%44) |
| 4 (%50) |
|
4 (%44) |
| 63 |
|
66 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.03 |
|
0.00 |
| 12 |
|
22 |
| 4 |
|
9 |
| 109 (%68) |
|
248 (%87) |
| 7 |
|
7 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
8 |
| 6 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 12 |
|
22 |
| 4 |
|
9 |
| 7 |
|
7 |
| 1 |
|
6 |
| 6 |
|
11 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 159 |
|
283 |
| 109 (%68) |
|
248 (%87) |
| 11 (%29) |
|
21 (%48) |
| 4 (%50) |
|
5 (%29) |
| 9 |
|
9 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 11 |
|
4 |
| 2 |
|
5 |
| 16 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| Wrexham | Nottingham | |
|---|---|---|
| 35 (%58) |
|
25 (%41) |
| 6 (%85) |
|
5 (%45) |
| 55 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
2
|
1
|
5
|
Nottingham
|
2
|
0
|
4
|
Nottingham
|
2
|
2
|
4
|
Wrexham
|
1
|
0
|
4
|
Nottingham
|
1
|
0
|
4
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
9.00
|
Wrexham
|
8.20
|
Nottingham
|
8.20
|
Wrexham
|
7.90
|
Nottingham
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wrexham
|
2
|
4
|
Wrexham
|
0
|
3
|
Nottingham
|
2
|
3
|
Nottingham
|
0
|
3
|
Nottingham
|
0
|
3
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
70
|
89%
|
78
|
Nottingham
|
68
|
82%
|
82
|
Nottingham
|
65
|
92%
|
70
|
Nottingham
|
63
|
85%
|
74
|
Nottingham
|
55
|
93%
|
59
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
3
|
25%
|
12
|
Nottingham
|
2
|
28%
|
7
|
Wrexham
|
2
|
40%
|
5
|
Wrexham
|
1
|
20%
|
5
|
Wrexham
|
2
|
50%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
11
|
37%
|
29
|
Nottingham
|
8
|
47%
|
17
|
Nottingham
|
5
|
33%
|
15
|
Wrexham
|
5
|
38%
|
13
|
Nottingham
|
3
|
30%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wrexham
|
5
|
83%
|
6
|
Nottingham
|
3
|
60%
|
5
|
Nottingham
|
5
|
100%
|
5
|
Nottingham
|
2
|
66%
|
3
|
Wrexham
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Nottingham
|
10
|
38%
|
26
|
Wrexham
|
14
|
60%
|
23
|
Wrexham
|
14
|
66%
|
21
|
Nottingham
|
8
|
50%
|
16
|
Nottingham
|
8
|
53%
|
15
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
9
|
Wrexham
|
9
|
Wrexham
|
9
|
Nottingham
|
8
|
Nottingham
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
6
|
Wrexham
|
5
|
Wrexham
|
3
|
Wrexham
|
3
|
Wrexham
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
23
|
Wrexham
|
19
|
Wrexham
|
18
|
Nottingham
|
17
|
Nottingham
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Nottingham
|
4
|
Nottingham
|
4
|
Nottingham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
Wrexham
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
4
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
3
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Wrexham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
Nottingham
|
2
|
İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamında oynanan maçta Wrexham ile Nottingham 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma 09.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: L. Cacace (37'), O. Rathbone (40'), Igor Jesus (64'), D. Hyam (74'), Hudson-Odoi (76'), Hudson-Odoi (89').
Maçta 5 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wrexham - Nottingham): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 7 - 10, beklenen gol (xG) 0.54 - 0.45.