YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.12.2024) Bu karşılaşma İngiltere - Premier League - 18. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Molineux Stadium, Wolverhampton.
Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.12.2024) Bu karşılaşma İngiltere - Premier League - 18. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Molineux Stadium, Wolverhampton.
Wolves İç Saha Form Durumu
Man. United Deplasman Form Durumu
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 1.82 |
|
0.42 |
| 7 |
|
11 |
| 4 |
|
4 |
| 394 (%83) |
|
366 (%80) |
| 12 |
|
12 |
| 3 |
|
1 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| 6 |
|
6 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 7 |
|
11 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 474 |
|
457 |
| 394 (%83) |
|
366 (%80) |
| 32 (%47) |
|
17 (%31) |
| 2 (%13) |
|
7 (%35) |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 26 |
|
24 |
| 14 |
|
13 |
| 21 |
|
21 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 63 (%56) |
|
49 (%43) |
| 9 (%60) |
|
4 (%22) |
| 138 |
|
148 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| %42 |
|
%58 |
| 0.16 |
|
0.25 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 163 (%81) |
|
234 (%83) |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
5 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 201 |
|
280 |
| 163 (%81) |
|
234 (%83) |
| 24 (%54) |
|
14 (%40) |
| 2 (%18) |
|
2 (%25) |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 17 |
|
16 |
| 6 |
|
3 |
| 7 |
|
10 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 36 (%55) |
|
29 (%44) |
| 6 (%66) |
|
1 (%10) |
| 74 |
|
77 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 1.66 |
|
0.16 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 231 (%84) |
|
132 (%74) |
| 6 |
|
7 |
| 3 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 273 |
|
177 |
| 231 (%84) |
|
132 (%74) |
| 8 (%34) |
|
3 (%15) |
| 0 (%0) |
|
5 (%41) |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 9 |
|
8 |
| 8 |
|
10 |
| 14 |
|
11 |
| Wolves | Man. United | |
|---|---|---|
| 27 (%57) |
|
20 (%42) |
| 3 (%50) |
|
3 (%37) |
| 64 |
|
71 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
2
|
1
|
2
|
Man. United
|
1
|
0
|
2
|
Wolves
|
1
|
0
|
1
|
Wolves
|
1
|
1
|
1
|
Man. United
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
9.00
|
Wolves
|
7.80
|
Wolves
|
7.80
|
Wolves
|
7.80
|
Wolves
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Man. United
|
0
|
3
|
Man. United
|
0
|
2
|
Wolves
|
0
|
1
|
Wolves
|
0
|
1
|
Wolves
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
59
|
84%
|
70
|
Wolves
|
59
|
95%
|
62
|
Wolves
|
50
|
86%
|
58
|
Man. United
|
49
|
84%
|
58
|
Man. United
|
48
|
82%
|
58
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Man. United
|
1
|
20%
|
5
|
Wolves
|
1
|
25%
|
4
|
Wolves
|
0
|
0%
|
4
|
Man. United
|
1
|
33%
|
3
|
Wolves
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
6
|
30%
|
20
|
Man. United
|
2
|
18%
|
11
|
Wolves
|
6
|
60%
|
10
|
Man. United
|
5
|
50%
|
10
|
Wolves
|
3
|
42%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
4
|
66%
|
6
|
Man. United
|
2
|
40%
|
5
|
Man. United
|
0
|
0%
|
4
|
Man. United
|
1
|
33%
|
3
|
Wolves
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
14
|
60%
|
23
|
Man. United
|
5
|
26%
|
19
|
Wolves
|
4
|
30%
|
13
|
Man. United
|
3
|
23%
|
13
|
Wolves
|
9
|
75%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
5
|
Man. United
|
5
|
Wolves
|
4
|
Man. United
|
4
|
Man. United
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
1
|
Wolves
|
1
|
Man. United
|
1
|
Man. United
|
1
|
Man. United
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
5
|
Man. United
|
4
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
Man. United
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
5
|
Wolves
|
4
|
Wolves
|
4
|
Man. United
|
4
|
Man. United
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
20
|
Man. United
|
19
|
Man. United
|
18
|
Wolves
|
16
|
Wolves
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
6
|
Man. United
|
5
|
Wolves
|
4
|
Man. United
|
3
|
Wolves
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
3
|
Man. United
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
5
|
Wolves
|
3
|
Man. United
|
2
|
Man. United
|
2
|
Man. United
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
5
|
Wolves
|
2
|
Man. United
|
2
|
Man. United
|
2
|
Wolves
|
1
|
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
Wolves
Man. United
İngiltere - Premier League - 18. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 25 | 9 | 4 | 86 - 41 | 45 | 84 |
G M B M B
|
||
|
2
|
38 | 20 | 14 | 4 | 69 - 34 | 35 | 74 |
B M B G G
|
||
|
3
|
38 | 21 | 8 | 9 | 72 - 44 | 28 | 71 |
G G B G G
|
||
|
4
|
38 | 20 | 9 | 9 | 64 - 43 | 21 | 69 |
G G M G G
|
||
|
5
|
38 | 20 | 6 | 12 | 68 - 47 | 21 | 66 |
G B G M M
|
||
|
6
|
38 | 19 | 9 | 10 | 58 - 51 | 7 | 66 |
M G G G M
|
||
|
7
|
38 | 19 | 8 | 11 | 58 - 46 | 12 | 65 |
M B B G M
|
||
|
8
|
38 | 16 | 13 | 9 | 66 - 59 | 7 | 61 |
G B G G G
|
||
|
9
|
38 | 15 | 11 | 12 | 58 - 46 | 12 | 56 |
B G M M G
|
||
|
10
|
38 | 16 | 8 | 14 | 66 - 57 | 9 | 56 |
G G G M B
|
||
|
11
|
38 | 15 | 9 | 14 | 54 - 54 | 0 | 54 |
G M M G M
|
||
|
12
|
38 | 13 | 14 | 11 | 51 - 51 | 0 | 53 |
B B G G B
|
||
|
13
|
38 | 11 | 15 | 12 | 42 - 44 | -2 | 48 |
M B G G G
|
||
|
14
|
38 | 11 | 10 | 17 | 46 - 62 | -16 | 43 |
M B G M G
|
||
|
15
|
38 | 11 | 9 | 18 | 44 - 54 | -10 | 42 |
B M M M G
|
||
|
16
|
38 | 12 | 6 | 20 | 54 - 69 | -15 | 42 |
G M M M B
|
||
|
17
|
38 | 11 | 5 | 22 | 64 - 65 | -1 | 38 |
M B M M M
|
||
|
18
|
38 | 6 | 7 | 25 | 33 - 80 | -47 | 25 |
M G B G M
|
||
|
19
|
38 | 4 | 10 | 24 | 36 - 82 | -46 | 22 |
M B M M M
|
||
|
20
|
38 | 2 | 6 | 30 | 26 - 86 | -60 | 12 |
M M B M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 4 | 1 | 42 - 16 | 26 | 46 |
G G G B B
|
||
|
2
|
19 | 13 | 3 | 3 | 43 - 23 | 20 | 42 |
G G G G G
|
||
|
3
|
19 | 12 | 5 | 2 | 35 - 18 | 17 | 41 |
G B G G G
|
||
|
4
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34 - 20 | 14 | 40 |
G G G G G
|
||
|
5
|
19 | 11 | 6 | 2 | 35 - 17 | 18 | 39 |
G B B M G
|
||
|
6
|
19 | 12 | 2 | 5 | 40 - 20 | 20 | 38 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26 - 16 | 10 | 32 |
G M M B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 8 | 3 | 30 - 26 | 4 | 32 |
M B G B G
|
||
|
9
|
19 | 9 | 4 | 6 | 40 - 35 | 5 | 31 |
M B G G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 4 | 7 | 23 - 16 | 7 | 28 |
M G B M G
|
||
|
11
|
19 | 7 | 5 | 7 | 27 - 30 | -3 | 26 |
G G M M M
|
||
|
12
|
19 | 6 | 7 | 6 | 24 - 26 | -2 | 25 |
G G B B G
|
||
|
13
|
19 | 5 | 9 | 5 | 26 - 23 | 3 | 24 |
B B M B G
|
||
|
14
|
19 | 7 | 3 | 9 | 23 - 28 | -5 | 24 |
B B M M G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 3 | 10 | 35 - 35 | 0 | 21 |
B G M M M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 3 | 10 | 27 - 32 | -5 | 21 |
G G G M B
|
||
|
17
|
19 | 5 | 5 | 9 | 23 - 34 | -11 | 20 |
M B B B M
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 15 - 34 | -19 | 15 |
M M M G G
|
||
|
19
|
19 | 1 | 4 | 14 | 14 - 44 | -30 | 7 |
M M M M M
|
||
|
20
|
19 | 1 | 3 | 15 | 13 - 47 | -34 | 6 |
B M M B M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 11 | 5 | 3 | 44 - 25 | 19 | 38 |
G M G M M
|
||
|
2
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34 - 17 | 17 | 35 |
B B G B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 3 | 6 | 32 - 30 | 2 | 33 |
G M G B G
|
||
|
4
|
19 | 8 | 5 | 6 | 29 - 21 | 8 | 29 |
M B G B G
|
||
|
5
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 33 | 3 | 29 |
B M M G G
|
||
|
6
|
19 | 7 | 7 | 5 | 35 - 30 | 5 | 28 |
B B B G M
|
||
|
7
|
19 | 8 | 4 | 7 | 29 - 25 | 4 | 28 |
M B G M G
|
||
|
8
|
19 | 8 | 4 | 7 | 27 - 24 | 3 | 28 |
M M G M G
|
||
|
9
|
19 | 7 | 7 | 5 | 27 - 25 | 2 | 28 |
M M B G B
|
||
|
10
|
19 | 8 | 4 | 7 | 28 - 27 | 1 | 28 |
G G M B M
|
||
|
11
|
19 | 8 | 2 | 9 | 24 - 31 | -7 | 26 |
G G M G M
|
||
|
12
|
19 | 7 | 4 | 8 | 26 - 22 | 4 | 25 |
M B G G B
|
||
|
13
|
19 | 6 | 6 | 7 | 16 - 21 | -5 | 24 |
M G M G G
|
||
|
14
|
19 | 6 | 5 | 8 | 23 - 28 | -5 | 23 |
M M M G G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 3 | 10 | 27 - 37 | -10 | 21 |
G G G M M
|
||
|
16
|
19 | 4 | 6 | 9 | 21 - 26 | -5 | 18 |
M M B M M
|
||
|
17
|
19 | 5 | 2 | 12 | 29 - 30 | -1 | 17 |
M M M B M
|
||
|
18
|
19 | 3 | 6 | 10 | 22 - 38 | -16 | 15 |
G B M B M
|
||
|
19
|
19 | 2 | 4 | 13 | 18 - 46 | -28 | 10 |
M B M B M
|
||
|
20
|
19 | 1 | 3 | 15 | 13 - 39 | -26 | 6 |
M M B M M
|
İngiltere - Premier League - 18. Hafta kapsamında oynanan maçta Wolves, Man. United karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 26.12.2024 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Molineux Stadium, Wolverhampton. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: M. Cunha (58'), H. Hee-chan (90+9').
Maçta 5 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Wolves - Man. United): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 4 - 4, beklenen gol (xG) 1.82 - 0.42.
Puan durumunda Wolves 16. sırada 42 puanla, Man. United 15. sırada 42 puanla yer alıyor.