YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Wolverhampton Wanderers - West Ham United 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.08.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 2. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Molineux Stadium, Wolverhampton.
Wolverhampton Wanderers - West Ham United 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.08.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 2. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Molineux Stadium, Wolverhampton.
West Ham Deplasman Form Durumu
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 2.33 |
|
1.09 |
| 19 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 380 (%84) |
|
364 (%80) |
| 16 |
|
9 |
| 0 |
|
4 |
| 7 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
21 |
| 4 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 19 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 8 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 15 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 450 |
|
452 |
| 380 (%84) |
|
364 (%80) |
| 21 (%43) |
|
22 (%40) |
| 6 (%24) |
|
5 (%62) |
| 10 |
|
6 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 15 |
|
13 |
| 8 |
|
13 |
| 22 |
|
20 |
| 2 |
|
3 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 49 (%50) |
|
48 (%49) |
| 9 (%52) |
|
9 (%69) |
| 125 |
|
127 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 0.97 |
|
0.31 |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 186 (%82) |
|
228 (%84) |
| 10 |
|
7 |
| 0 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 225 |
|
271 |
| 186 (%82) |
|
228 (%84) |
| 7 (%24) |
|
13 (%39) |
| 1 (%14) |
|
2 (%66) |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 8 |
|
7 |
| 6 |
|
9 |
| 10 |
|
9 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 24 (%46) |
|
28 (%53) |
| 2 (%28) |
|
6 (%75) |
| 62 |
|
62 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 1.36 |
|
0.78 |
| 19 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 380 (%84) |
|
364 (%80) |
| 16 |
|
9 |
| 0 |
|
1 |
| 5 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
21 |
| 4 |
|
9 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 19 |
|
7 |
| 6 |
|
4 |
| 6 |
|
3 |
| 5 |
|
0 |
| 15 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 450 |
|
452 |
| 380 (%84) |
|
364 (%80) |
| 14 (%73) |
|
9 (%42) |
| 5 (%27) |
|
3 (%60) |
| 10 |
|
6 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 7 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 12 |
|
11 |
| 2 |
|
3 |
| Wolves | West Ham | |
|---|---|---|
| 25 (%55) |
|
20 (%44) |
| 7 (%70) |
|
3 (%60) |
| 63 |
|
65 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
2
|
0
|
5
|
West Ham
|
1
|
1
|
4
|
Wolves
|
2
|
2
|
3
|
Wolves
|
0
|
0
|
3
|
West Ham
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
9.90
|
West Ham
|
7.60
|
West Ham
|
7.50
|
West Ham
|
7.50
|
Wolves
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Wolves
|
0
|
2
|
Wolves
|
0
|
2
|
Wolves
|
0
|
2
|
West Ham
|
1
|
2
|
Wolves
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
62
|
96%
|
64
|
Wolves
|
57
|
89%
|
64
|
West Ham
|
49
|
89%
|
55
|
Wolves
|
44
|
83%
|
53
|
Wolves
|
39
|
82%
|
47
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Wolves
|
1
|
10%
|
10
|
Wolves
|
3
|
75%
|
4
|
West Ham
|
2
|
50%
|
4
|
Wolves
|
1
|
33%
|
3
|
Wolves
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
West Ham
|
9
|
39%
|
23
|
Wolves
|
5
|
31%
|
16
|
Wolves
|
6
|
54%
|
11
|
West Ham
|
4
|
57%
|
7
|
Wolves
|
2
|
50%
|
4
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
West Ham
|
3
|
60%
|
5
|
Wolves
|
3
|
75%
|
4
|
Wolves
|
1
|
25%
|
4
|
Wolves
|
1
|
50%
|
2
|
Wolves
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
West Ham
|
10
|
66%
|
15
|
West Ham
|
7
|
46%
|
15
|
West Ham
|
2
|
15%
|
13
|
Wolves
|
4
|
33%
|
12
|
Wolves
|
5
|
41%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
6
|
West Ham
|
6
|
Wolves
|
4
|
Wolves
|
4
|
West Ham
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
1
|
Wolves
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
West Ham
|
4
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
West Ham
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
West Ham
|
4
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
Wolves
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
20
|
Wolves
|
19
|
West Ham
|
17
|
West Ham
|
14
|
West Ham
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
West Ham
|
4
|
West Ham
|
3
|
Wolves
|
2
|
West Ham
|
2
|
Wolves
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
West Ham
|
1
|
West Ham
|
1
|
West Ham
|
1
|
West Ham
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
3
|
Wolves
|
2
|
West Ham
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
West Ham
|
4
|
Wolves
|
3
|
West Ham
|
3
|
West Ham
|
3
|
Wolves
|
2
|
İngiltere - Lig Kupası 2. Tur kapsamında oynanan maçta Wolves, West Ham karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 26.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Molineux Stadium, Wolverhampton. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: R. Gomes (43'), T. Soucek (50'), L. Paqueta (63'), J. S. Larsen (82'), J. S. Larsen (84').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Wolves - West Ham): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 6 - 4, beklenen gol (xG) 2.33 - 1.09.