Wolfsberger AC - Istra 1961 Pula 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (19.07.2025) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Wolfsberger AC 1-0 Istra 1961 Pula - Özet, Goller ve İstatistikler - 19.07.2025

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Wolfsberger logosu
%50
Topla Oynama
%50
4
Korner
6
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Istra 1961 logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
69
45
Topa Sahip Olma
%50
%50
Ataklar
125
78
Şut
16
8
İsabetli Şut
2
2
Saat
19 Temmuz 2025, Cumartesi 17:55
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 29°C
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Wolfsberger Istra 1961
%50
Topla Oynama
%50
16
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
2
4
Korner
6
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Wolfsberger Istra 1961
16
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
2
14
İsabetsiz Şut
6
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Wolfsberger Istra 1961
%50
Topla Oynama
%50
11
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
1
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Wolfsberger Istra 1961
11
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
0
9
İsabetsiz Şut
3
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Wolfsberger Istra 1961
%50
Topla Oynama
%50
5
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Wolfsberger Istra 1961
5
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
3
Wolfsberger
Istra 1961
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
0.0
15.6
Şut
7.0
5.0
Korner
1.0
0.6
Sarı Kart
1.0
0.0
Faul
0.0
Wolfsberger
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.61
%56
Beraberlik:
3
Oran:
3.08
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.70
%11
Wolfsberger
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
2.14
%56
Beraberlik:
3
Oran:
1.95
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.24
%11
Wolfsberger
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
9
Oran:
%100
Wolfsberger
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
9
Oran:
%100
Wolfsberger
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.58
%33
Üst:
6
Oran:
1.71
%67
Wolfsberger
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
1.39
%33
Üst:
6
Oran:
2.02
%67
Wolfsberger
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%33
Üst:
6
Oran:
%67
Wolfsberger
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%67
Üst:
3
Oran:
%33
Wolfsberger
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.63
%67
Oran:
3
Oran:
1.66
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.61
0
3.08
2
3.70
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.14
0
1.95
2
4.24
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.97
0
2.28
2
3.70
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.45
0
2.81
2
1.53
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.39
0 ve 2
1.31
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.06
0 ve 2
1.43
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.58
Üst
1.71
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.39
Üst
2.02
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.59
Üst
1.70
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.13
Üst
1.34
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.38
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.24
Üst
2.45
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.70
Üst
1.59
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.28
Üst
2.31
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.63
Yok
1.66
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.02
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.17
Yok
1.11
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.50
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
19 Temmuz 2025, Cumartesi 17:55
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 29°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.61
MS 0
3.08
MS 2
3.70
2.5 Alt
1.58
2.5 Üst
1.71

Wolfsberger - Istra 1961 maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Wolfsberger, Istra 1961 karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 19.07.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: A. Schopf (36').

Öne çıkan istatistikler (Wolfsberger - Istra 1961): topla oynama %50 - %50, isabetli şut 2 - 2.

İlk 11'ler