Wigan Athletic - Port Vale 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Wigan Athletic 1-3 Port Vale - Özet, Goller ve İstatistikler - 18.07.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
1 - 3
(İY: 0 - 2)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Wigan logosu
%60
Topla Oynama
%40
6
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Port Vale logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
78
42
Topa Sahip Olma
%60
%40
Ataklar
103
76
Şut
12
6
İsabetli Şut
4
4
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 15:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
2.5 Alt
3
2.5 Üst
3/4
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Wigan Port Vale
%60
Topla Oynama
%40
12
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
14
Faul
11
6
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
14
Taç Atışı
26
Şut İstatistikleri — Tümü
Wigan Port Vale
12
Toplam Şut
6
4
İsabetli Şut
4
8
İsabetsiz Şut
2
3
Engellenen Şut
1
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Wigan Port Vale
%53
Topla Oynama
%47
5
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
3
Korner
2
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Wigan Port Vale
5
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Wigan Port Vale
%67
Topla Oynama
%33
7
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
3
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Wigan Port Vale
7
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Wigan
Port Vale
Maç Başına Ortalamalar
0
Gol
0.0
0
Yediği Gol
0.0
0
Şut
0.0
0
Korner
0.0
0
Sarı Kart
0.0
0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.89
0
2.83
2
2.79
2
İlk Yarı Sonucu
1
2.47
0
1.85
2
3.39
2
İkinci Yarı Sonucu
1
2.24
0
2.18
2
2.99
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.57
0
3.37
2
1.39
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.07
1 ve 2
1.41
0 ve 2
1.20
2
Çifte Şans
1 ve 0
1.14
1 ve 2
1.14
0 ve 2
1.39
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 1.5
Alt
2.79
Üst
1.14
2
Alt/Üst 2.5
Alt
1.51
Üst
1.72
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.10
Üst
2.98
2
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
3.15
Üst
1.09
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.92
2
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.19
2
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.41
Üst
1.21
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.19
Üst
2.51
2
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
6.22
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.37
Üst
1.22
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.20
Üst
2.49
2
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
6.05
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.52
Üst
1.72
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.04
2
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
1.98
Hayır
1.36
2
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
5.18
Hayır
-
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.55
Yok
1.68
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.96
Yok
-
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.06
Yok
1.09
2
Toplam Gol
0-1 gol
2.82
2-3 gol
1.70
4-5 gol
3.67
6+ gol
16.10
2
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.77
Eşit
2.93
2.
1.86
2
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.98
Eşit
2.17
2.
2.25
2
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.31
Eşit
1.89
2.
2.45
2
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.81
Çift
1.45
Goller
2
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.04
Hayır
1.10
2
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
4.10
Hayır
-
2
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.32
Evet/Hayır
5.36
Evet/Evet
16.45
Hayır/Evet
3.73
İkili
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
7.12
0 ve Alt
8.89
2 ve Alt
9.06
1 ve Üst
2.43
0 ve Üst
3.85
2 ve Üst
3.79
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
4.20
0 ve Alt
3.53
2 ve Alt
5.84
1 ve Üst
3.17
0 ve Üst
11.55
2 ve Üst
4.92
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.54
0 ve Alt
3.51
2 ve Alt
3.56
1 ve Üst
6.28
0 ve Üst
11.50
2 ve Üst
10.75
2
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
3.83
0 ve Alt
2.38
2 ve Alt
4.89
1 ve Üst
6.11
0 ve Üst
6.94
2 ve Üst
9.66
2
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
4.07
1 ve Yok
3.25
0 ve Var
3.86
0 ve Yok
8.93
2 ve Var
5.81
2 ve Yok
4.95
2
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
17.35
1 ve Yok
2.74
0 ve Var
6.90
0 ve Yok
2.36
2 ve Var
23.50
2 ve Yok
3.77
2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
5.69
Üst ve Var
2.04
Alt ve Yok
1.98
Üst ve Yok
9.53
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
18 Temmuz 2026, Cumartesi 15:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 23°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
1.89
MS 0
2.83
MS 2
2.79
2.5 Alt
1.51
2.5 Üst
1.72

Wigan - Port Vale maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Port Vale, Wigan karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 18.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: R. Walters (15'), R. Walters (42'), C Trialist (53'), R. Harrison (72').

Öne çıkan istatistikler (Wigan - Port Vale): topla oynama %60 - %40, isabetli şut 4 - 4.

İlk 11'ler