YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KVC Westerlo - FCV Dender EH 4-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.05.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
KVC Westerlo - FCV Dender EH 4-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.05.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 7. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 3.78 |
|
2.82 |
| 16 |
|
12 |
| 6 |
|
4 |
| 316 (%76) |
|
274 (%75) |
| 11 |
|
5 |
| 2 |
|
5 |
| 8 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
16 |
| 11 |
|
8 |
| 34 |
|
19 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 16 |
|
12 |
| 6 |
|
4 |
| 5 |
|
6 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 412 |
|
365 |
| 316 (%76) |
|
274 (%75) |
| 33 (%46) |
|
30 (%48) |
| 5 (%16) |
|
2 (%15) |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 9 |
|
17 |
| 7 |
|
14 |
| 32 |
|
45 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 45 (%45) |
|
54 (%54) |
| 15 (%71) |
|
4 (%50) |
| 163 |
|
135 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 1.37 |
|
2.13 |
| 8 |
|
8 |
| 3 |
|
3 |
| 148 (%79) |
|
135 (%76) |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
4 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
7 |
| 7 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 8 |
|
8 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
4 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 187 |
|
176 |
| 148 (%79) |
|
135 (%76) |
| 15 (%38) |
|
16 (%50) |
| 3 (%15) |
|
1 (%14) |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 6 |
|
8 |
| 5 |
|
10 |
| 12 |
|
21 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 19 (%43) |
|
25 (%56) |
| 5 (%62) |
|
2 (%40) |
| 77 |
|
62 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 2.41 |
|
0.70 |
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 168 (%74) |
|
139 (%73) |
| 7 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
9 |
| 4 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 225 |
|
189 |
| 168 (%74) |
|
139 (%73) |
| 18 (%56) |
|
14 (%46) |
| 2 (%16) |
|
1 (%16) |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 3 |
|
9 |
| 2 |
|
4 |
| 20 |
|
24 |
| Westerlo | Dender | |
|---|---|---|
| 26 (%47) |
|
29 (%52) |
| 10 (%76) |
|
2 (%66) |
| 86 |
|
73 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
2
|
1
|
5
|
Dender
|
2
|
1
|
3
|
Westerlo
|
1
|
1
|
3
|
Westerlo
|
1
|
1
|
3
|
Dender
|
1
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
8.40
|
Westerlo
|
8.00
|
Westerlo
|
7.90
|
Dender
|
7.90
|
Westerlo
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Westerlo
|
0
|
3
|
Westerlo
|
1
|
2
|
Dender
|
0
|
2
|
Dender
|
0
|
2
|
Westerlo
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
44
|
81%
|
54
|
Westerlo
|
39
|
79%
|
49
|
Dender
|
38
|
86%
|
44
|
Dender
|
38
|
71%
|
53
|
Dender
|
36
|
81%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
1
|
11%
|
9
|
Westerlo
|
2
|
25%
|
8
|
Westerlo
|
1
|
20%
|
5
|
Dender
|
2
|
40%
|
5
|
Westerlo
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dender
|
8
|
47%
|
17
|
Westerlo
|
7
|
43%
|
16
|
Westerlo
|
6
|
42%
|
14
|
Dender
|
8
|
66%
|
12
|
Westerlo
|
5
|
45%
|
11
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
6
|
100%
|
6
|
Westerlo
|
3
|
60%
|
5
|
Westerlo
|
3
|
75%
|
4
|
Dender
|
1
|
33%
|
3
|
Westerlo
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
8
|
47%
|
17
|
Dender
|
9
|
56%
|
16
|
Westerlo
|
6
|
42%
|
14
|
Dender
|
6
|
50%
|
12
|
Westerlo
|
6
|
54%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Dender
|
9
|
Westerlo
|
8
|
Dender
|
8
|
Dender
|
7
|
Westerlo
|
6
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Dender
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
3
|
Dender
|
3
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
4
|
Dender
|
3
|
Dender
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Dender
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
25
|
Westerlo
|
19
|
Dender
|
18
|
Dender
|
17
|
Westerlo
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Dender
|
2
|
Westerlo
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Dender
|
4
|
Westerlo
|
2
|
Dender
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
4
|
Westerlo
|
2
|
Dender
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Westerlo
Dender
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 7. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
40 | 16 | 10 | 14 | 55 - 46 | 9 | 40 |
G G G B G
|
||
|
2
|
40 | 13 | 12 | 15 | 69 - 65 | 4 | 33 |
B G M G B
|
||
|
3
|
40 | 12 | 14 | 14 | 62 - 57 | 5 | 31 |
B G B B B
|
||
|
4
|
40 | 11 | 12 | 17 | 53 - 72 | -19 | 29 |
M M G B B
|
||
|
5
|
40 | 10 | 16 | 14 | 27 - 43 | -16 | 27 |
B M B B B
|
||
|
6
|
40 | 9 | 18 | 13 | 39 - 52 | -13 | 27 |
B M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 11 | 4 | 5 | 32 - 17 | 15 | 37 |
G G G G G
|
||
|
2
|
20 | 7 | 10 | 3 | 25 - 19 | 6 | 31 |
B B B M M
|
||
|
3
|
20 | 7 | 8 | 5 | 40 - 27 | 13 | 29 |
G B M B B
|
||
|
4
|
20 | 7 | 8 | 5 | 40 - 30 | 10 | 29 |
B B B G B
|
||
|
5
|
20 | 7 | 7 | 6 | 25 - 22 | 3 | 28 |
G B G G B
|
||
|
6
|
20 | 7 | 7 | 6 | 15 - 15 | 0 | 28 |
B B M M B
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 6 | 4 | 10 | 29 - 35 | -6 | 22 |
M B G M G
|
||
|
2
|
20 | 5 | 6 | 9 | 23 - 29 | -6 | 21 |
B B M G B
|
||
|
3
|
20 | 5 | 6 | 9 | 22 - 30 | -8 | 21 |
B M B G B
|
||
|
4
|
20 | 3 | 9 | 8 | 12 - 28 | -16 | 18 |
M B B B B
|
||
|
5
|
20 | 4 | 5 | 11 | 28 - 50 | -22 | 17 |
M B M M B
|
||
|
6
|
20 | 2 | 8 | 10 | 14 - 33 | -19 | 14 |
B B G M M
|
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 7. Hafta kapsamında oynanan maçta Westerlo, Dender karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 02.05.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Het Kuipje, Westerlo. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: Roman Kvet (37'), A. Sayyad (45+3'), B. Nsimba (62'), M. Frigan (76'), G. Yow (88'), S. Sydorchuk (90+6').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Westerlo - Dender): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 6 - 4, beklenen gol (xG) 3.78 - 2.82.
Puan durumunda Westerlo 2. sırada 33 puanla, Dender 4. sırada 29 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.