YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
KVC Westerlo - Oud Heverlee Leuven 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
KVC Westerlo - Oud Heverlee Leuven 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (05.04.2025) Bu karşılaşma Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Het Kuipje, Westerlo.
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 2. Hafta
Westerlo İç Saha Form Durumu
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 1.08 |
|
2.18 |
| 14 |
|
17 |
| 5 |
|
5 |
| 338 (%82) |
|
297 (%80) |
| 10 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
26 |
| 11 |
|
8 |
| 22 |
|
24 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 14 |
|
17 |
| 5 |
|
5 |
| 5 |
|
8 |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 411 |
|
368 |
| 338 (%82) |
|
297 (%80) |
| 37 (%64) |
|
36 (%51) |
| 6 (%24) |
|
7 (%30) |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 15 |
|
14 |
| 3 |
|
9 |
| 27 |
|
37 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 48 (%50) |
|
47 (%49) |
| 5 (%45) |
|
6 (%60) |
| 130 |
|
125 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.22 |
|
0.64 |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 167 (%81) |
|
157 (%83) |
| 2 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
17 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 204 |
|
189 |
| 167 (%81) |
|
157 (%83) |
| 20 (%58) |
|
19 (%50) |
| 2 (%22) |
|
4 (%33) |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 10 |
|
9 |
| 2 |
|
7 |
| 14 |
|
19 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 32 (%61) |
|
20 (%38) |
| 3 (%37) |
|
4 (%57) |
| 64 |
|
63 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.86 |
|
1.54 |
| 10 |
|
11 |
| 4 |
|
3 |
| 171 (%82) |
|
140 (%78) |
| 8 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
4 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
9 |
| 9 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 4 |
|
3 |
| 4 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 207 |
|
179 |
| 171 (%82) |
|
140 (%78) |
| 17 (%73) |
|
17 (%53) |
| 4 (%25) |
|
3 (%27) |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 5 |
|
5 |
| 1 |
|
2 |
| 13 |
|
18 |
| Westerlo | Leuven | |
|---|---|---|
| 16 (%37) |
|
27 (%62) |
| 2 (%66) |
|
2 (%66) |
| 66 |
|
62 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Leuven
|
3
|
0
|
5
|
Westerlo
|
1
|
1
|
3
|
Westerlo
|
0
|
0
|
3
|
Leuven
|
0
|
0
|
3
|
Westerlo
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
7.80
|
Leuven
|
7.80
|
Westerlo
|
7.50
|
Leuven
|
7.50
|
Westerlo
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Leuven
|
0
|
3
|
Westerlo
|
0
|
2
|
Westerlo
|
1
|
2
|
Westerlo
|
0
|
2
|
Leuven
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Westerlo
|
55
|
84%
|
65
|
Westerlo
|
45
|
97%
|
46
|
Westerlo
|
41
|
83%
|
49
|
Leuven
|
41
|
91%
|
45
|
Leuven
|
37
|
88%
|
42
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leuven
|
3
|
37%
|
8
|
Westerlo
|
4
|
57%
|
7
|
Leuven
|
2
|
28%
|
7
|
Westerlo
|
0
|
0%
|
6
|
Westerlo
|
0
|
0%
|
5
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leuven
|
4
|
23%
|
17
|
Leuven
|
11
|
73%
|
15
|
Westerlo
|
9
|
75%
|
12
|
Westerlo
|
8
|
72%
|
11
|
Leuven
|
5
|
55%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leuven
|
2
|
66%
|
3
|
Leuven
|
2
|
66%
|
3
|
Westerlo
|
2
|
100%
|
2
|
Westerlo
|
0
|
0%
|
2
|
Westerlo
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leuven
|
7
|
38%
|
18
|
Leuven
|
8
|
61%
|
13
|
Westerlo
|
5
|
41%
|
12
|
Westerlo
|
3
|
27%
|
11
|
Westerlo
|
7
|
70%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
6
|
Leuven
|
6
|
Leuven
|
6
|
Leuven
|
5
|
Westerlo
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Leuven
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Leuven
|
4
|
Leuven
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Leuven
|
4
|
Westerlo
|
3
|
Westerlo
|
3
|
Westerlo
|
3
|
Leuven
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
21
|
Westerlo
|
19
|
Leuven
|
19
|
Leuven
|
16
|
Westerlo
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
3
|
Leuven
|
3
|
Leuven
|
3
|
Westerlo
|
2
|
Westerlo
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
3
|
Leuven
|
2
|
Leuven
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Westerlo
|
2
|
Leuven
|
2
|
Leuven
|
2
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
|
1
|
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Westerlo
Leuven
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 2. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
40 | 16 | 10 | 14 | 55 - 46 | 9 | 40 |
G G G B G
|
||
|
2
|
40 | 13 | 12 | 15 | 69 - 65 | 4 | 33 |
B G M G B
|
||
|
3
|
40 | 12 | 14 | 14 | 62 - 57 | 5 | 31 |
B G B B B
|
||
|
4
|
40 | 11 | 12 | 17 | 53 - 72 | -19 | 29 |
M M G B B
|
||
|
5
|
40 | 10 | 16 | 14 | 27 - 43 | -16 | 27 |
B M B B B
|
||
|
6
|
40 | 9 | 18 | 13 | 39 - 52 | -13 | 27 |
B M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 11 | 4 | 5 | 32 - 17 | 15 | 37 |
G G G G G
|
||
|
2
|
20 | 7 | 10 | 3 | 25 - 19 | 6 | 31 |
B B B M M
|
||
|
3
|
20 | 7 | 8 | 5 | 40 - 27 | 13 | 29 |
G B M B B
|
||
|
4
|
20 | 7 | 8 | 5 | 40 - 30 | 10 | 29 |
B B B G B
|
||
|
5
|
20 | 7 | 7 | 6 | 25 - 22 | 3 | 28 |
G B G G B
|
||
|
6
|
20 | 7 | 7 | 6 | 15 - 15 | 0 | 28 |
B B M M B
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
20 | 6 | 4 | 10 | 29 - 35 | -6 | 22 |
M B G M G
|
||
|
2
|
20 | 5 | 6 | 9 | 23 - 29 | -6 | 21 |
B B M G B
|
||
|
3
|
20 | 5 | 6 | 9 | 22 - 30 | -8 | 21 |
B M B G B
|
||
|
4
|
20 | 3 | 9 | 8 | 12 - 28 | -16 | 18 |
M B B B B
|
||
|
5
|
20 | 4 | 5 | 11 | 28 - 50 | -22 | 17 |
M B M M B
|
||
|
6
|
20 | 2 | 8 | 10 | 14 - 33 | -19 | 14 |
B B G M M
|
Belçika - Pro League Konferans Ligi Grubu - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Westerlo ile Leuven 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 05.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Het Kuipje, Westerlo. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: Emin B. (53'), R. Nyakossi (58'), G. Yow (62'), A. Devine (75').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Westerlo - Leuven): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 5 - 5, beklenen gol (xG) 1.08 - 2.18.
Puan durumunda Westerlo 2. sırada 33 puanla, Leuven 6. sırada 27 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.