YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Watford - Norwich City 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.08.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Vicarage Road, Watford.
Watford - Norwich City 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (12.08.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamındadır. Maçın sahası: Vicarage Road, Watford.
Norwich Deplasman Form Durumu
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 0.40 |
|
0.66 |
| 10 |
|
11 |
| 2 |
|
6 |
| 328 (%83) |
|
443 (%87) |
| 12 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| 8 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
24 |
| 6 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 2 |
|
6 |
| 6 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 6 |
|
5 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 394 |
|
508 |
| 328 (%83) |
|
443 (%87) |
| 12 (%33) |
|
18 (%40) |
| 3 (%15) |
|
4 (%40) |
| 8 |
|
10 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 9 |
|
16 |
| 6 |
|
8 |
| 19 |
|
20 |
| 3 |
|
1 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 38 (%44) |
|
47 (%55) |
| 6 (%40) |
|
6 (%60) |
| 115 |
|
101 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.08 |
|
0.36 |
| 2 |
|
7 |
| 1 |
|
4 |
| 168 (%83) |
|
293 (%89) |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 2 |
|
7 |
| 1 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 202 |
|
327 |
| 168 (%83) |
|
293 (%89) |
| 3 (%15) |
|
8 (%30) |
| 0 (%0) |
|
1 (%20) |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 4 |
|
10 |
| 5 |
|
4 |
| 9 |
|
5 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 14 (%42) |
|
19 (%57) |
| 3 (%37) |
|
3 (%75) |
| 55 |
|
47 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 0.33 |
|
0.30 |
| 10 |
|
11 |
| 2 |
|
6 |
| 328 (%83) |
|
443 (%87) |
| 12 |
|
10 |
| 1 |
|
2 |
| 6 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
24 |
| 6 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 10 |
|
11 |
| 2 |
|
6 |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 6 |
|
5 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 394 |
|
508 |
| 328 (%83) |
|
443 (%87) |
| 9 (%52) |
|
10 (%55) |
| 3 (%20) |
|
3 (%60) |
| 8 |
|
10 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
4 |
| 10 |
|
15 |
| 3 |
|
1 |
| Watford | Norwich | |
|---|---|---|
| 24 (%46) |
|
28 (%53) |
| 3 (%42) |
|
3 (%50) |
| 60 |
|
54 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Watford
|
1
|
0
|
4
|
Norwich
|
2
|
1
|
2
|
Norwich
|
1
|
0
|
2
|
Norwich
|
1
|
1
|
2
|
Watford
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
8.60
|
Norwich
|
8.50
|
Norwich
|
7.90
|
Norwich
|
7.30
|
Norwich
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Watford
|
1
|
3
|
Norwich
|
0
|
3
|
Watford
|
0
|
2
|
Watford
|
0
|
2
|
Norwich
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Norwich
|
66
|
92%
|
71
|
Norwich
|
62
|
89%
|
69
|
Norwich
|
56
|
91%
|
61
|
Watford
|
53
|
76%
|
69
|
Watford
|
52
|
82%
|
63
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Watford
|
2
|
28%
|
7
|
Norwich
|
4
|
80%
|
5
|
Watford
|
0
|
0%
|
4
|
Watford
|
0
|
0%
|
3
|
Watford
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Norwich
|
6
|
31%
|
19
|
Watford
|
5
|
38%
|
13
|
Watford
|
2
|
25%
|
8
|
Norwich
|
5
|
62%
|
8
|
Norwich
|
1
|
20%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Watford
|
4
|
80%
|
5
|
Watford
|
1
|
33%
|
3
|
Watford
|
0
|
0%
|
2
|
Watford
|
0
|
0%
|
2
|
Norwich
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Norwich
|
7
|
63%
|
11
|
Norwich
|
9
|
90%
|
10
|
Norwich
|
5
|
50%
|
10
|
Watford
|
4
|
44%
|
9
|
Norwich
|
3
|
33%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
8
|
Watford
|
5
|
Watford
|
4
|
Watford
|
4
|
Watford
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Watford
|
1
|
Watford
|
1
|
Norwich
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Watford
|
3
|
Norwich
|
2
|
Watford
|
1
|
Watford
|
1
|
Watford
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
5
|
Norwich
|
3
|
Watford
|
2
|
Watford
|
2
|
Norwich
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Watford
|
17
|
Watford
|
16
|
Norwich
|
15
|
Watford
|
13
|
Norwich
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
3
|
Watford
|
2
|
Norwich
|
2
|
Watford
|
1
|
Watford
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
2
|
Watford
|
1
|
Watford
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Norwich
|
5
|
Watford
|
2
|
Watford
|
2
|
Watford
|
2
|
Watford
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Watford
|
3
|
Watford
|
2
|
Watford
|
2
|
Norwich
|
2
|
Norwich
|
2
|
İngiltere - Lig Kupası 1. Tur kapsamında oynanan maçta Norwich, Watford karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 12.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Vicarage Road, Watford. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.
Goller: J. Sargent (10'), M. Nunez (24'), K. Baah (68').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Watford - Norwich): topla oynama %45 - %55, isabetli şut 2 - 6, beklenen gol (xG) 0.40 - 0.66.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.