YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
VVV Venlo - SC Cambuur Leeuwarden 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamındadır.
VVV Venlo - SC Cambuur Leeuwarden 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.04.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamındadır.
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| %37 |
|
%63 |
| 1.77 |
|
0.48 |
| 14 |
|
9 |
| 6 |
|
1 |
| 219 (%73) |
|
444 (%85) |
| 12 |
|
14 |
| 1 |
|
2 |
| 6 |
|
5 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 13 |
|
19 |
| 11 |
|
6 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 14 |
|
9 |
| 6 |
|
1 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
5 |
| 10 |
|
6 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 299 |
|
521 |
| 219 (%73) |
|
444 (%85) |
| 25 (%40) |
|
20 (%40) |
| 5 (%45) |
|
3 (%18) |
| 10 |
|
5 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 9 |
|
13 |
| 10 |
|
9 |
| 17 |
|
13 |
| 1 |
|
3 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 42 (%48) |
|
44 (%51) |
| 5 (%55) |
|
4 (%50) |
| 120 |
|
126 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 1.40 |
|
0.21 |
| 9 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 103 (%73) |
|
202 (%84) |
| 6 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 6 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 6 |
|
10 |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 9 |
|
4 |
| 3 |
|
0 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 6 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 140 |
|
240 |
| 103 (%73) |
|
202 (%84) |
| 17 (%39) |
|
16 (%36) |
| 4 (%57) |
|
1 (%20) |
| 7 |
|
3 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 4 |
|
5 |
| 3 |
|
5 |
| 5 |
|
8 |
| 0 |
|
2 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 21 (%51) |
|
19 (%47) |
| 2 (%50) |
|
1 (%50) |
| 62 |
|
60 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| %36 |
|
%64 |
| 0.37 |
|
0.26 |
| 5 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 116 (%72) |
|
236 (%83) |
| 6 |
|
8 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
9 |
| 6 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 5 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 159 |
|
281 |
| 116 (%72) |
|
236 (%83) |
| 8 (%42) |
|
4 (%80) |
| 1 (%25) |
|
2 (%18) |
| 3 |
|
2 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 7 |
|
4 |
| 12 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| VVV Venlo | Cambuur | |
|---|---|---|
| 21 (%46) |
|
25 (%54) |
| 3 (%60) |
|
3 (%50) |
| 58 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
VVV Venlo
|
3
|
3
|
3
|
VVV Venlo
|
0
|
0
|
3
|
VVV Venlo
|
2
|
0
|
2
|
VVV Venlo
|
1
|
0
|
2
|
VVV Venlo
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
9.40
|
VVV Venlo
|
7.60
|
VVV Venlo
|
7.60
|
VVV Venlo
|
7.50
|
Cambuur
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
VVV Venlo
|
0
|
3
|
VVV Venlo
|
0
|
2
|
VVV Venlo
|
0
|
2
|
Cambuur
|
0
|
2
|
VVV Venlo
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
81
|
89%
|
91
|
Cambuur
|
55
|
88%
|
62
|
Cambuur
|
51
|
85%
|
60
|
Cambuur
|
37
|
94%
|
39
|
VVV Venlo
|
34
|
80%
|
42
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Cambuur
|
2
|
22%
|
9
|
VVV Venlo
|
4
|
57%
|
7
|
Cambuur
|
0
|
0%
|
3
|
VVV Venlo
|
1
|
50%
|
2
|
Cambuur
|
0
|
0%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
VVV Venlo
|
10
|
37%
|
27
|
Cambuur
|
7
|
38%
|
18
|
Cambuur
|
2
|
28%
|
7
|
VVV Venlo
|
4
|
66%
|
6
|
VVV Venlo
|
4
|
66%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
VVV Venlo
|
1
|
33%
|
3
|
Cambuur
|
1
|
50%
|
2
|
VVV Venlo
|
1
|
100%
|
1
|
VVV Venlo
|
1
|
100%
|
1
|
VVV Venlo
|
0
|
0%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
VVV Venlo
|
7
|
58%
|
12
|
VVV Venlo
|
5
|
41%
|
12
|
Cambuur
|
5
|
41%
|
12
|
VVV Venlo
|
7
|
63%
|
11
|
VVV Venlo
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
5
|
VVV Venlo
|
4
|
VVV Venlo
|
3
|
VVV Venlo
|
3
|
Cambuur
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
2
|
VVV Venlo
|
1
|
VVV Venlo
|
1
|
Cambuur
|
1
|
Cambuur
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
3
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
4
|
Cambuur
|
4
|
VVV Venlo
|
2
|
Cambuur
|
2
|
Cambuur
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Cambuur
|
19
|
VVV Venlo
|
17
|
Cambuur
|
15
|
VVV Venlo
|
13
|
VVV Venlo
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
1
|
VVV Venlo
|
1
|
VVV Venlo
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
1
|
Cambuur
|
1
|
Cambuur
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
3
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
Cambuur
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
VVV Venlo
|
2
|
Cambuur
|
2
|
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
VVV Venlo
Cambuur
Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 34. Hafta kapsamında oynanan maçta VVV Venlo, Cambuur karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 03.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: D. Zandbergen (15'), D. Zandbergen (80'), D. Zandbergen (87').
Maçta 5 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (VVV Venlo - Cambuur): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 6 - 1, beklenen gol (xG) 1.77 - 0.48.
Puan durumunda VVV Venlo 13. sırada 45 puanla, Cambuur 2. sırada 78 puanla yer alıyor.