YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FK Vojvodina Novi Sad - AFC Ajax 1-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Karadjordje Stadium, Novi Sad, Sırbistan.
FK Vojvodina Novi Sad - AFC Ajax 1-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (23.07.2026) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Karadjordje Stadium, Novi Sad, Sırbistan.
Vojvodina İç Saha Form Durumu
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| %34 |
|
%66 |
| 0.82 |
|
1.71 |
| 9 |
|
18 |
| 4 |
|
10 |
| 271 (%78) |
|
609 (%88) |
| 18 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
10 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
20 |
| 8 |
|
8 |
| 3 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 9 |
|
18 |
| 4 |
|
10 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
4 |
| 6 |
|
14 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 345 |
|
685 |
| 271 (%78) |
|
609 (%88) |
| 21 (%43) |
|
21 (%52) |
| 4 (%28) |
|
5 (%20) |
| 5 |
|
11 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 12 |
|
13 |
| 9 |
|
18 |
| 16 |
|
11 |
| 6 |
|
3 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 30 (%35) |
|
54 (%63) |
| 5 (%33) |
|
11 (%57) |
| 115 |
|
125 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| %24 |
|
%76 |
| 0.44 |
|
1.28 |
| 5 |
|
15 |
| 3 |
|
7 |
| 81 (%66) |
|
339 (%89) |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
8 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
9 |
| 7 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 5 |
|
15 |
| 3 |
|
7 |
| 2 |
|
4 |
| 0 |
|
4 |
| 3 |
|
12 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 121 |
|
379 |
| 81 (%66) |
|
339 (%89) |
| 11 (%44) |
|
12 (%50) |
| 1 (%20) |
|
5 (%27) |
| 2 |
|
8 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
7 |
| 10 |
|
5 |
| 5 |
|
2 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 15 (%36) |
|
26 (%63) |
| 2 (%50) |
|
8 (%61) |
| 56 |
|
68 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.38 |
|
0.44 |
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 190 (%84) |
|
270 (%88) |
| 14 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
11 |
| 1 |
|
6 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 4 |
|
3 |
| 1 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 224 |
|
306 |
| 190 (%84) |
|
270 (%88) |
| 10 (%43) |
|
9 (%56) |
| 3 (%33) |
|
0 (%0) |
| 3 |
|
3 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 4 |
|
9 |
| 6 |
|
11 |
| 6 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| Vojvodina | Ajax | |
|---|---|---|
| 15 (%34) |
|
28 (%63) |
| 3 (%27) |
|
3 (%50) |
| 59 |
|
57 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Ajax
|
3
|
0
|
5
|
Vojvodina
|
1
|
0
|
3
|
Ajax
|
1
|
1
|
3
|
Ajax
|
2
|
1
|
2
|
Ajax
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Ajax
|
8.30
|
Ajax
|
8.20
|
Ajax
|
8.20
|
Ajax
|
7.80
|
Ajax
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Vojvodina
|
1
|
2
|
Vojvodina
|
0
|
2
|
Ajax
|
0
|
2
|
Ajax
|
1
|
2
|
Vojvodina
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ajax
|
104
|
92%
|
113
|
Ajax
|
103
|
97%
|
106
|
Ajax
|
67
|
93%
|
72
|
Ajax
|
64
|
92%
|
69
|
Ajax
|
60
|
86%
|
69
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ajax
|
3
|
37%
|
8
|
Ajax
|
1
|
16%
|
6
|
Vojvodina
|
0
|
0%
|
4
|
Ajax
|
1
|
25%
|
4
|
Vojvodina
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vojvodina
|
3
|
27%
|
11
|
Ajax
|
6
|
54%
|
11
|
Ajax
|
7
|
77%
|
9
|
Vojvodina
|
3
|
37%
|
8
|
Vojvodina
|
2
|
33%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ajax
|
6
|
66%
|
9
|
Vojvodina
|
1
|
25%
|
4
|
Vojvodina
|
1
|
33%
|
3
|
Vojvodina
|
1
|
33%
|
3
|
Ajax
|
3
|
100%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Ajax
|
12
|
75%
|
16
|
Vojvodina
|
9
|
60%
|
15
|
Vojvodina
|
4
|
36%
|
11
|
Vojvodina
|
3
|
30%
|
10
|
Ajax
|
7
|
77%
|
9
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
6
|
Ajax
|
5
|
Vojvodina
|
2
|
Vojvodina
|
2
|
Ajax
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
1
|
Ajax
|
1
|
Ajax
|
1
|
Ajax
|
1
|
Ajax
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
3
|
Ajax
|
3
|
Ajax
|
3
|
Vojvodina
|
2
|
Vojvodina
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
4
|
Vojvodina
|
3
|
Ajax
|
3
|
Vojvodina
|
2
|
Ajax
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Ajax
|
26
|
Vojvodina
|
18
|
Ajax
|
17
|
Ajax
|
14
|
Vojvodina
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
2
|
Vojvodina
|
1
|
Ajax
|
1
|
Ajax
|
1
|
Ajax
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Ajax
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Vojvodina
|
4
|
Ajax
|
4
|
Vojvodina
|
3
|
Vojvodina
|
2
|
Vojvodina
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Ajax
|
4
|
Vojvodina
|
3
|
Ajax
|
3
|
Ajax
|
2
|
Ajax
|
2
|
UEFA Konferans Ligi 2. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Ajax, Vojvodina karşısında 4-1 kazandı. Karşılaşma 23.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Karadjordje Stadium, Novi Sad, Sırbistan. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.
Goller: D. Klaassen (3'), P. Sukacev (28'), S. Berghuis (37'), O. Gloukh (52'), M. A. Abdalla (90+3').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Vojvodina - Ajax): topla oynama %34 - %66, isabetli şut 4 - 10, beklenen gol (xG) 0.82 - 1.71.