YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Vitesse Arnhem - De Graafschap 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.12.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 4. Hafta kapsamındadır.
Vitesse Arnhem - De Graafschap 1-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.12.2025) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 4. Hafta kapsamındadır.
De Graafschap Deplasman Form Durumu
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 1.05 |
|
2.46 |
| 17 |
|
21 |
| 3 |
|
8 |
| 231 (%74) |
|
340 (%82) |
| 8 |
|
18 |
| 2 |
|
2 |
| 8 |
|
9 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 18 |
|
23 |
| 6 |
|
10 |
| 21 |
|
28 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 17 |
|
21 |
| 3 |
|
8 |
| 8 |
|
8 |
| 6 |
|
5 |
| 9 |
|
16 |
| 7 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 311 |
|
411 |
| 231 (%74) |
|
340 (%82) |
| 23 (%42) |
|
22 (%45) |
| 4 (%23) |
|
6 (%25) |
| 9 |
|
13 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 23 |
|
13 |
| 3 |
|
6 |
| 35 |
|
29 |
| 6 |
|
2 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 68 (%62) |
|
41 (%37) |
| 8 (%44) |
|
7 (%35) |
| 128 |
|
140 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 0.38 |
|
1.37 |
| 7 |
|
13 |
| 2 |
|
5 |
| 102 (%72) |
|
159 (%83) |
| 1 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 11 |
|
12 |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 7 |
|
13 |
| 2 |
|
5 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 4 |
|
9 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 141 |
|
191 |
| 102 (%72) |
|
159 (%83) |
| 19 (%45) |
|
16 (%42) |
| 3 (%33) |
|
4 (%30) |
| 5 |
|
8 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 8 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 21 |
|
9 |
| 4 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 31 (%63) |
|
18 (%36) |
| 5 (%45) |
|
6 (%54) |
| 61 |
|
64 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| %45 |
|
%55 |
| 0.67 |
|
1.09 |
| 10 |
|
8 |
| 1 |
|
3 |
| 129 (%75) |
|
176 (%80) |
| 7 |
|
10 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
11 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 10 |
|
8 |
| 1 |
|
3 |
| 5 |
|
3 |
| 4 |
|
2 |
| 5 |
|
7 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 170 |
|
220 |
| 129 (%75) |
|
176 (%80) |
| 4 (%33) |
|
6 (%60) |
| 1 (%12) |
|
2 (%18) |
| 4 |
|
5 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 15 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 14 |
|
20 |
| 2 |
|
1 |
| Vitesse | De Graafschap | |
|---|---|---|
| 37 (%61) |
|
23 (%38) |
| 3 (%42) |
|
1 (%11) |
| 67 |
|
76 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Vitesse
|
1
|
0
|
6
|
De Graafschap
|
2
|
1
|
4
|
De Graafschap
|
3
|
1
|
3
|
De Graafschap
|
2
|
0
|
3
|
De Graafschap
|
1
|
0
|
3
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
7.80
|
De Graafschap
|
7.80
|
De Graafschap
|
7.80
|
De Graafschap
|
7.70
|
De Graafschap
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Vitesse
|
0
|
4
|
De Graafschap
|
0
|
4
|
Vitesse
|
0
|
2
|
De Graafschap
|
0
|
2
|
De Graafschap
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
De Graafschap
|
62
|
81%
|
76
|
De Graafschap
|
60
|
92%
|
65
|
De Graafschap
|
39
|
79%
|
49
|
Vitesse
|
35
|
87%
|
40
|
De Graafschap
|
31
|
86%
|
36
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vitesse
|
3
|
33%
|
9
|
De Graafschap
|
3
|
50%
|
6
|
De Graafschap
|
0
|
0%
|
5
|
De Graafschap
|
0
|
0%
|
4
|
De Graafschap
|
2
|
50%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vitesse
|
4
|
30%
|
13
|
Vitesse
|
6
|
54%
|
11
|
Vitesse
|
5
|
50%
|
10
|
De Graafschap
|
4
|
44%
|
9
|
De Graafschap
|
1
|
11%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
De Graafschap
|
3
|
37%
|
8
|
Vitesse
|
4
|
80%
|
5
|
Vitesse
|
1
|
33%
|
3
|
Vitesse
|
2
|
66%
|
3
|
De Graafschap
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Vitesse
|
12
|
66%
|
18
|
Vitesse
|
10
|
66%
|
15
|
De Graafschap
|
4
|
28%
|
14
|
De Graafschap
|
8
|
61%
|
13
|
De Graafschap
|
3
|
23%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
9
|
De Graafschap
|
9
|
Vitesse
|
7
|
Vitesse
|
7
|
De Graafschap
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
2
|
Vitesse
|
2
|
De Graafschap
|
2
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
De Graafschap
|
2
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
De Graafschap
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
6
|
Vitesse
|
5
|
Vitesse
|
4
|
De Graafschap
|
4
|
Vitesse
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
19
|
De Graafschap
|
18
|
De Graafschap
|
17
|
Vitesse
|
16
|
Vitesse
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
De Graafschap
|
3
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
De Graafschap
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
De Graafschap
|
2
|
Vitesse
|
1
|
Vitesse
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
De Graafschap
|
5
|
Vitesse
|
3
|
De Graafschap
|
3
|
De Graafschap
|
3
|
De Graafschap
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Vitesse
|
3
|
Vitesse
|
3
|
Vitesse
|
3
|
Vitesse
|
2
|
Vitesse
|
2
|
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Vitesse
De Graafschap
Hollanda - Eerste Divisie - 4. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta De Graafschap, Vitesse karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 04.12.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.
Goller: M. Steffen (23'), B. Boersma (25'), R. Niemeijer (86').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Vitesse - De Graafschap): topla oynama %44 - %56, isabetli şut 3 - 8, beklenen gol (xG) 1.05 - 2.46.
Puan durumunda Vitesse 15. sırada 44 puanla, De Graafschap 4. sırada 63 puanla yer alıyor.