Valletta FC - Hamrun Spartans 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (02.05.2026) Bu karşılaşma Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Top 6 - 32. Hafta kapsamındadır.

Valletta FC 2-1 Hamrun Spartans - Özet, Goller ve İstatistikler - 02.05.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Uygulamayı indir
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Valletta logosu
%37
Topla Oynama
%63
3
Korner
7
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Hamrun logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
26
64
Topa Sahip Olma
%37
%63
Ataklar
65
108
Şut
8
20
İsabetli Şut
3
10
Saat
2 Mayıs 2026, Cumartesi 17:00
Güneşli
Güneşli, 20°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
2.5 Alt
3
Gol yeme
10
2.5 Üst
6/7
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Valletta Hamrun
%37
Topla Oynama
%63
8
Toplam Şut
20
3
İsabetli Şut
10
0
Ofsayt
0
3
Korner
7
2
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Valletta Hamrun
8
Toplam Şut
20
3
İsabetli Şut
10
5
İsabetsiz Şut
10
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Valletta Hamrun
%39
Topla Oynama
%61
2
Toplam Şut
9
0
İsabetli Şut
5
1
Korner
4
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Valletta Hamrun
2
Toplam Şut
9
0
İsabetli Şut
5
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Valletta Hamrun
%35
Topla Oynama
%65
6
Toplam Şut
11
3
İsabetli Şut
5
0
Ofsayt
0
2
Korner
3
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Valletta Hamrun
6
Toplam Şut
11
3
İsabetli Şut
5
3
İsabetsiz Şut
6
Valletta
Hamrun
Maç Başına Ortalamalar
1.2
Gol
1.1
0.7
Yediği Gol
0.6
9.0
Şut
8.9
4.8
Korner
6.6
2.2
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Valletta
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
8
Oran:
3.51
%57
Beraberlik:
4
Oran:
2.89
%29
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.64
%14
Hamrun
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
1.64
%54
Beraberlik:
3
Oran:
2.89
%23
Mağlubiyet:
3
Oran:
3.51
%23
Valletta
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
4.30
%29
Beraberlik:
8
Oran:
1.76
%57
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.27
%14
Hamrun
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.27
%23
Beraberlik:
7
Oran:
1.76
%54
Mağlubiyet:
3
Oran:
4.30
%23
Valletta
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%21
Üst:
11
Oran:
%79
Hamrun
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%15
Üst:
11
Oran:
%85
Valletta
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%36
Üst:
9
Oran:
%64
Hamrun
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
%31
Üst:
9
Oran:
%69
Valletta
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
1.36
%57
Üst:
6
Oran:
1.99
%43
Hamrun
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
1.36
%69
Üst:
4
Oran:
1.99
%31
Valletta
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%71
Üst:
4
Oran:
%29
Hamrun
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%77
Üst:
3
Oran:
%23
Valletta
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%86
Üst:
2
Oran:
%14
Hamrun
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%85
Üst:
2
Oran:
%15
Valletta
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
13
Oran:
%93
Üst:
1
Oran:
%7
Hamrun
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
13
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Valletta
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.81
%50
Oran:
7
Oran:
1.45
%50
Hamrun
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.81
%38
Oran:
8
Oran:
1.45
%62

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.51
0
2.89
2
1.64
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.30
0
1.76
2
2.27
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.69
0
2.09
2
2.03
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.56
0
3.01
2
3.07
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.24
1 ve 2
1.46
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.55
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.06
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.36
Üst
1.99
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.89
Üst
1.40
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.39
Üst
1.92
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.14
Üst
1.30
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.20
Üst
2.49
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.51
Üst
1.73
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.81
Yok
1.45
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.73
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.71
Yok
-
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.86
Çift
1.42

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 11 4 1 28 - 12 16 37
G G G M G
2
16 9 4 3 22 - 20 2 31
G M G G G
3
16 8 4 4 26 - 11 15 28
M M G G M
4
16 6 6 4 21 - 13 8 24
G B M M G
5
16 6 3 7 17 - 17 0 21
M G M B M
6
16 5 5 6 23 - 26 -3 20
M B M B M
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 6 3 1 17 - 13 4 21
G M G G G
2
9 6 2 1 17 - 3 14 20
M G G M G
3
7 5 1 1 14 - 7 7 16
G M B G M
4
6 4 2 0 11 - 5 6 14
M G G G G
5
9 3 3 3 8 - 6 2 12
G G M B M
6
7 3 3 1 13 - 6 7 12
G M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
9 6 3 0 14 - 5 9 21
G G G
2
6 3 1 2 5 - 7 -2 10
M G M B
3
10 2 4 4 10 - 8 2 10
M B B M M
4
7 3 0 4 9 - 11 -2 9
M M G M
5
9 2 2 5 10 - 20 -10 8
G G M B M
6
7 2 2 3 9 - 8 1 8
G M G M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
2 Mayıs 2026, Cumartesi 17:00
Güneşli
Güneşli, 20°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.51
MS 0
2.89
MS 2
1.64
2.5 Alt
1.36
2.5 Üst
1.99

Valletta - Hamrun maç özeti

Malta - Premier Lig Premier League 25/26, Closing Top 6 - 32. Hafta kapsamında oynanan maçta Valletta, Hamrun karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 02.05.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. Mendoza (54'), R. Compri (58'), A. Adebayo (83').

Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Valletta - Hamrun): topla oynama %37 - %63, isabetli şut 3 - 10.

Puan durumunda Valletta 4. sırada 24 puanla, Hamrun 3. sırada 28 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler