CD Trofense - CF Os Belenenses 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.04.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal 3 Yükselme Turu - 8. Hafta kapsamındadır.

CD Trofense 0-1 CF Os Belenenses - Özet, Goller ve İstatistikler - 03.04.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 1)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
27
4-1-2-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
26
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Trofense logosu
%64
Topla Oynama
%36
6
Korner
3
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Belenenses logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
51
24
Topa Sahip Olma
%64
%36
Ataklar
110
76
Şut
11
9
İsabetli Şut
4
2
Saat
3 Nisan 2026, Cuma 21:00
Güneşli
Güneşli, 14°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
3
İlk Golü Atma
3
Gol yeme
6
Kazanamama
8/9
Kaybetmeme
6/7
2.5 Üst
5/6
İlk Golü Atma
3/4
İlk Golü Atma
5/6
Karşılıklı Gol
3/4
Karşılıklı Gol
5/6
Gol yeme
10/11
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Trofense Belenenses
%64
Topla Oynama
%36
11
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
6
Korner
3
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Trofense Belenenses
11
Toplam Şut
9
4
İsabetli Şut
2
7
İsabetsiz Şut
7
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Trofense Belenenses
%55
Topla Oynama
%45
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
1
1
Korner
1
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Trofense Belenenses
2
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Trofense Belenenses
%72
Topla Oynama
%28
9
Toplam Şut
4
4
İsabetli Şut
1
0
Ofsayt
0
5
Korner
2
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Trofense Belenenses
9
Toplam Şut
4
4
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
3
Trofense
Belenenses
Maç Başına Ortalamalar
0.8
Gol
1.5
0.9
Yediği Gol
1.0
8.1
Şut
10.8
4.0
Korner
5.5
3.2
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
Trofense
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
3.10
%25
Beraberlik:
3
Oran:
2.86
%25
Mağlubiyet:
6
Oran:
1.76
%50
Belenenses
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
8
Oran:
1.76
%67
Beraberlik:
2
Oran:
2.86
%17
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.10
%17
Trofense
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
3.74
%25
Beraberlik:
5
Oran:
1.82
%42
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.35
%33
Belenenses
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
2.35
%58
Beraberlik:
3
Oran:
1.82
%25
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.74
%17
Trofense
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%8
Üst:
11
Oran:
%92
Belenenses
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
12
Oran:
%100
Trofense
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%33
Üst:
8
Oran:
%67
Belenenses
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Trofense
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.46
%58
Üst:
5
Oran:
1.80
%42
Belenenses
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
1.46
%42
Üst:
7
Oran:
1.80
%58
Trofense
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Belenenses
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%67
Üst:
4
Oran:
%33
Trofense
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Belenenses
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Trofense
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Belenenses
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Trofense
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.63
%58
Oran:
5
Oran:
1.60
%42
Belenenses
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
7
Oran:
1.63
%58
Oran:
5
Oran:
1.60
%42

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.10
0
2.86
2
1.76
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.74
0
1.82
2
2.35
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.27
0
2.15
2
2.13
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.46
0
3.21
2
3.28
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.22
1 ve 2
1.42
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.45
1 ve 2
1.13
0 ve 2
1.10
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.19
Üst
1.28
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.41
Üst
1.89
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.29
Üst
1.24
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.21
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.53
Üst
1.70
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.63
Yok
1.60
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.19
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.26
Yok
1.07
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.83
Çift
1.44

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
14 9 4 1 22 - 11 11 31
G B B G G
2
14 8 4 2 23 - 13 10 28
G B G B G
3
14 7 5 2 25 - 16 9 26
M B B G G
4
14 5 2 7 17 - 24 -7 17
M G G B M
5
14 4 5 5 16 - 17 -1 17
B B M B M
6
14 4 2 8 13 - 19 -6 14
G B M M B
7
14 2 4 8 13 - 20 -7 10
B B B M B
8
14 2 4 8 7 - 16 -9 10
M M B B M
Yükselme
Yükselme Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 1 0 13 - 3 10 19
G B G G G
2
7 5 2 0 9 - 4 5 17
G B G B G
3
7 3 3 1 11 - 8 3 12
M G B B G
4
7 3 1 3 10 - 14 -4 10
M G M G B
5
7 3 1 3 8 - 8 0 10
M G M B M
6
7 2 2 3 9 - 10 -1 8
M G B M M
7
7 1 2 4 7 - 10 -3 5
M M M B B
8
7 0 3 4 4 - 8 -4 3
M M M B B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 2 1 13 - 7 6 14
G B G B G
2
7 4 2 1 14 - 8 6 14
G G M B G
3
7 2 3 2 10 - 10 0 9
G B M B B
4
7 2 3 2 7 - 7 0 9
G M B B B
5
7 2 1 4 7 - 10 -3 7
M M G G M
6
7 2 1 4 3 - 8 -5 7
M G G M M
7
7 1 2 4 6 - 10 -4 5
M M B B M
8
7 1 1 5 5 - 11 -6 4
M M G M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
3 Nisan 2026, Cuma 21:00
Güneşli
Güneşli, 14°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.10
MS 0
2.86
MS 2
1.76
2.5 Alt
1.46
2.5 Üst
1.80

Trofense - Belenenses maç özeti

Portekiz - Liga Portugal 3 Yükselme Turu - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Belenenses, Trofense karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 03.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Goller: A. Afonso (24').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Trofense - Belenenses): topla oynama %64 - %36, isabetli şut 4 - 2.

Puan durumunda Trofense 8. sırada 10 puanla, Belenenses 3. sırada 26 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler