CF Os Belenenses - CD Trofense 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.02.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal 3 Yükselme Turu - 1. Hafta kapsamındadır.

CF Os Belenenses 0-0 CD Trofense - Özet, Goller ve İstatistikler - 07.02.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Belenenses logosu
%46
Topla Oynama
%54
4
Korner
7
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Trofense logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
39
49
Topa Sahip Olma
%46
%54
Ataklar
96
119
Şut
7
10
İsabetli Şut
3
3
Saat
7 Şubat 2026, Cumartesi 20:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 12°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
İlk Golü Atma
7
Gol yeme
4
Galibiyet
4/5
Kazanamama
3/4
Kaybetmeme
8/9
2.5 Üst
4/5
2.5 Alt
4/5
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Belenenses Trofense
%46
Topla Oynama
%54
7
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
3
0
Ofsayt
0
4
Korner
7
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Belenenses Trofense
7
Toplam Şut
10
3
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
7
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Belenenses Trofense
%42
Topla Oynama
%58
1
Toplam Şut
7
0
İsabetli Şut
3
3
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Belenenses Trofense
1
Toplam Şut
7
0
İsabetli Şut
3
1
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Belenenses Trofense
%50
Topla Oynama
%50
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
0
0
Ofsayt
0
1
Korner
6
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Belenenses Trofense
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
3
Belenenses
Trofense
Maç Başına Ortalamalar
1.4
Gol
0.8
0.9
Yediği Gol
0.8
10.7
Şut
8.2
5.4
Korner
3.6
2.1
Sarı Kart
3.2
0.0
Faul
0.0
Belenenses
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
1.83
%67
Beraberlik:
1
Oran:
2.73
%11
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.29
%22
Trofense
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
3.29
%44
Beraberlik:
5
Oran:
2.73
%56
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.83
%0
Belenenses
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.56
%44
Beraberlik:
4
Oran:
1.71
%44
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.18
%11
Trofense
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
4.18
%56
Beraberlik:
3
Oran:
1.71
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.56
%11
Belenenses
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
9
Oran:
%100
Trofense
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%22
Üst:
7
Oran:
%78
Belenenses
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
2.16
%33
Üst:
6
Oran:
1.33
%67
Trofense
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
2.16
%33
Üst:
6
Oran:
1.33
%67
Belenenses
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%67
Üst:
3
Oran:
%33
Trofense
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%67
Üst:
3
Oran:
%33
Belenenses
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Trofense
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Belenenses
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Trofense
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Belenenses
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Trofense
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%89
Üst:
1
Oran:
%11
Belenenses
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.95
%33
Oran:
6
Oran:
1.42
%67
Trofense
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
6
Oran:
1.95
%67
Oran:
3
Oran:
1.42
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.83
0
2.73
2
3.29
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.56
0
1.71
2
4.18
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.26
0
2.03
2
3.57
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.67
0
3.11
2
1.47
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.55
0 ve 2
1.21
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.11
1 ve 2
1.19
0 ve 2
1.47
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.16
Üst
1.33
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.24
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.92
Üst
1.44
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.03
Üst
1.39
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.45
Üst
1.91
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.21
Üst
2.57
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.95
Yok
1.42
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
5.21
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.07
Yok
-
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.95
Çift
1.42

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
14 9 4 1 22 - 11 11 31
G B B G G
2
14 8 4 2 23 - 13 10 28
G B G B G
3
14 7 5 2 25 - 16 9 26
M B B G G
4
14 5 2 7 17 - 24 -7 17
M G G B M
5
14 4 5 5 16 - 17 -1 17
B B M B M
6
14 4 2 8 13 - 19 -6 14
G B M M B
7
14 2 4 8 13 - 20 -7 10
B B B M B
8
14 2 4 8 7 - 16 -9 10
M M B B M
Yükselme
Yükselme Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 1 0 13 - 3 10 19
G B G G G
2
7 5 2 0 9 - 4 5 17
G B G B G
3
7 3 3 1 11 - 8 3 12
M G B B G
4
7 3 1 3 10 - 14 -4 10
M G M G B
5
7 3 1 3 8 - 8 0 10
M G M B M
6
7 2 2 3 9 - 10 -1 8
M G B M M
7
7 1 2 4 7 - 10 -3 5
M M M B B
8
7 0 3 4 4 - 8 -4 3
M M M B B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 4 2 1 13 - 7 6 14
G B G B G
2
7 4 2 1 14 - 8 6 14
G G M B G
3
7 2 3 2 10 - 10 0 9
G B M B B
4
7 2 3 2 7 - 7 0 9
G M B B B
5
7 2 1 4 7 - 10 -3 7
M M G G M
6
7 2 1 4 3 - 8 -5 7
M G G M M
7
7 1 2 4 6 - 10 -4 5
M M B B M
8
7 1 1 5 5 - 11 -6 4
M M G M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
7 Şubat 2026, Cumartesi 20:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 12°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.83
MS 0
2.73
MS 2
3.29

Belenenses - Trofense maç özeti

Portekiz - Liga Portugal 3 Yükselme Turu - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta Belenenses ile Trofense 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 07.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Belenenses - Trofense): topla oynama %46 - %54, isabetli şut 3 - 3.

Puan durumunda Belenenses 3. sırada 26 puanla, Trofense 8. sırada 10 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler