Torquay United - Exeter City 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Torquay United 2-1 Exeter City - Özet, Goller ve İstatistikler - 31.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
2 - 1
(İY: 2 - 1)
Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Sarı Kart 4.5 Alt
5
Kazanamama
5/6
2.5 Alt
3/4
Gol yeme
3/4
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Torquay Exeter
%69
Topla Oynama
%31
20
Toplam Şut
9
10
İsabetli Şut
6
6
Korner
5
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Torquay Exeter
20
Toplam Şut
9
10
İsabetli Şut
6
10
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Torquay Exeter
%70
Topla Oynama
%30
8
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
3
4
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Torquay Exeter
8
Toplam Şut
3
5
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Torquay Exeter
%68
Topla Oynama
%32
12
Toplam Şut
6
5
İsabetli Şut
3
2
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Torquay Exeter
12
Toplam Şut
6
5
İsabetli Şut
3
7
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Torquay
Exeter
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
0.8
Yediği Gol
0.5
5.2
Şut
9.5
5.0
Korner
5.0
1.0
Sarı Kart
0.5
0.0
Faul
0.0
Torquay
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.48
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.43
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.65
%50
Exeter
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.65
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.43
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.48
%50
Torquay
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.92
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.15
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.96
%50
Exeter
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.96
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.15
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.92
%0
Torquay
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Exeter
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Torquay
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Exeter
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Torquay
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.99
%50
Üst:
1
Oran:
1.36
%50
Exeter
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.99
%100
Üst:
0
Oran:
1.36
%0
Torquay
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Exeter
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Exeter
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Exeter
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Torquay
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.37
%0
Oran:
2
Oran:
1.96
%100
Exeter
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.37
%0
Oran:
2
Oran:
1.96
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.48
0
3.43
2
3.65
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.92
0
2.15
2
3.96
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.80
0
2.50
2
3.55
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.35
0
3.34
2
1.74
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.28
0 ve 2
1.37
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.07
0 ve 2
1.71
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.99
Üst
1.36
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.91
Üst
1.40
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.21
Üst
2.42
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
1.96
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.92
Üst
1.39
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.35
Üst
1.99
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.37
Yok
1.96
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.21
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.52
Yok
1.19
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.58
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
31 Temmuz 2026, Cuma 21:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 17°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.48
MS 0
3.43
MS 2
3.65
2.5 Alt
1.99
2.5 Üst
1.36

Torquay - Exeter maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Torquay, Exeter karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 31.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Goller: Deon Moore (15'), I. Westendorf (26'), K. Wilson (44').

Öne çıkan istatistikler (Torquay - Exeter): topla oynama %69 - %31, isabetli şut 10 - 6.