YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Super Nova - Grobinas SC 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.07.2025) Bu karşılaşma Letonya - Virsliga - 24. Hafta kapsamındadır.
Super Nova - Grobinas SC 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.07.2025) Bu karşılaşma Letonya - Virsliga - 24. Hafta kapsamındadır.
Super Nova İç Saha Form Durumu
Grobinas SC Deplasman Form Durumu
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 12 |
|
11 |
| 3 |
|
4 |
| 307 (%80) |
|
315 (%79) |
| 7 |
|
15 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
8 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 12 |
|
11 |
| 3 |
|
4 |
| 5 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 382 |
|
395 |
| 307 (%80) |
|
315 (%79) |
| 24 (%50) |
|
40 (%57) |
| 4 (%26) |
|
4 (%16) |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 19 |
|
12 |
| 10 |
|
9 |
| 46 |
|
24 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 64 (%58) |
|
45 (%41) |
| 4 (%33) |
|
4 (%28) |
| 126 |
|
142 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 148 (%74) |
|
179 (%79) |
| 3 |
|
8 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 198 |
|
225 |
| 148 (%74) |
|
179 (%79) |
| 15 (%39) |
|
34 (%53) |
| 1 (%20) |
|
2 (%20) |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 11 |
|
6 |
| 5 |
|
4 |
| 10 |
|
11 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 27 (%56) |
|
24 (%48) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| 74 |
|
80 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| %46 |
|
%54 |
| 6 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 159 (%86) |
|
136 (%80) |
| 4 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 6 |
|
8 |
| 1 |
|
2 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 184 |
|
170 |
| 159 (%86) |
|
136 (%80) |
| 9 (%90) |
|
6 (%100) |
| 3 (%30) |
|
2 (%14) |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 8 |
|
6 |
| 5 |
|
5 |
| 36 |
|
13 |
| Super Nova | Grobinas SC | |
|---|---|---|
| 37 (%60) |
|
21 (%35) |
| 4 (%44) |
|
4 (%50) |
| 52 |
|
62 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Grobinas SC
|
2
|
0
|
4
|
Super Nova
|
0
|
0
|
3
|
Grobinas SC
|
1
|
0
|
2
|
Super Nova
|
0
|
0
|
2
|
Super Nova
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
7.60
|
Super Nova
|
6.90
|
Grobinas SC
|
6.90
|
Super Nova
|
6.80
|
Grobinas SC
|
6.80
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Super Nova
|
0
|
2
|
Grobinas SC
|
0
|
2
|
Grobinas SC
|
0
|
2
|
Super Nova
|
0
|
1
|
Super Nova
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grobinas SC
|
41
|
78%
|
52
|
Grobinas SC
|
38
|
92%
|
41
|
Grobinas SC
|
35
|
83%
|
42
|
Super Nova
|
33
|
86%
|
38
|
Super Nova
|
32
|
74%
|
43
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Super Nova
|
0
|
0%
|
5
|
Grobinas SC
|
0
|
0%
|
5
|
Grobinas SC
|
1
|
20%
|
5
|
Super Nova
|
1
|
25%
|
4
|
Grobinas SC
|
0
|
0%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grobinas SC
|
9
|
56%
|
16
|
Grobinas SC
|
8
|
53%
|
15
|
Super Nova
|
3
|
33%
|
9
|
Grobinas SC
|
5
|
71%
|
7
|
Grobinas SC
|
1
|
16%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Super Nova
|
0
|
0%
|
4
|
Grobinas SC
|
1
|
25%
|
4
|
Super Nova
|
1
|
50%
|
2
|
Super Nova
|
0
|
0%
|
2
|
Grobinas SC
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Grobinas SC
|
7
|
38%
|
18
|
Super Nova
|
8
|
57%
|
14
|
Super Nova
|
12
|
92%
|
13
|
Grobinas SC
|
5
|
38%
|
13
|
Grobinas SC
|
5
|
41%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
8
|
Grobinas SC
|
8
|
Super Nova
|
4
|
Grobinas SC
|
4
|
Super Nova
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
2
|
Super Nova
|
1
|
Super Nova
|
1
|
Grobinas SC
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
3
|
Grobinas SC
|
3
|
Super Nova
|
2
|
Grobinas SC
|
1
|
Grobinas SC
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
5
|
Super Nova
|
3
|
Grobinas SC
|
3
|
Super Nova
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Grobinas SC
|
25
|
Super Nova
|
17
|
Super Nova
|
15
|
Super Nova
|
15
|
Super Nova
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
Super Nova
|
1
|
Grobinas SC
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
3
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Grobinas SC
|
4
|
Grobinas SC
|
3
|
Grobinas SC
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Super Nova
|
5
|
Super Nova
|
2
|
Grobinas SC
|
2
|
Super Nova
|
1
|
Super Nova
|
1
|
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Super Nova
Grobinas SC
Letonya - Virsliga - 24. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
36 | 27 | 7 | 2 | 85 - 26 | 59 | 88 |
G G B B M
|
||
|
2
|
36 | 28 | 3 | 5 | 100 - 39 | 61 | 87 |
G G G G G
|
||
|
3
|
36 | 18 | 7 | 11 | 59 - 55 | 4 | 61 |
M G B G M
|
||
|
4
|
36 | 13 | 9 | 14 | 52 - 62 | -10 | 48 |
G B B M M
|
||
|
5
|
36 | 13 | 6 | 17 | 44 - 49 | -5 | 45 |
M M M M B
|
||
|
6
|
36 | 8 | 14 | 14 | 39 - 46 | -7 | 38 |
B B B B B
|
||
|
7
|
36 | 9 | 9 | 18 | 39 - 63 | -24 | 36 |
M M B G B
|
||
|
8
|
36 | 6 | 14 | 16 | 44 - 56 | -12 | 32 |
B B B M G
|
||
|
9
|
36 | 8 | 8 | 20 | 33 - 64 | -31 | 32 |
G B M B B
|
||
|
10
|
36 | 8 | 7 | 21 | 39 - 74 | -35 | 31 |
M M G B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
18 | 15 | 1 | 2 | 52 - 14 | 38 | 46 |
M G B G G
|
||
|
2
|
18 | 12 | 4 | 2 | 42 - 13 | 29 | 40 |
G G G B M
|
||
|
3
|
18 | 9 | 6 | 3 | 33 - 22 | 11 | 33 |
G M G B B
|
||
|
4
|
18 | 10 | 2 | 6 | 32 - 27 | 5 | 32 |
G M G B M
|
||
|
5
|
18 | 9 | 1 | 8 | 26 - 20 | 6 | 28 |
G M G M M
|
||
|
6
|
18 | 7 | 6 | 5 | 25 - 20 | 5 | 27 |
B M B B B
|
||
|
7
|
18 | 6 | 5 | 7 | 25 - 31 | -6 | 23 |
M G G M B
|
||
|
8
|
18 | 6 | 5 | 7 | 23 - 26 | -3 | 23 |
M G B B B
|
||
|
9
|
18 | 4 | 8 | 6 | 24 - 27 | -3 | 20 |
B M B M G
|
||
|
10
|
18 | 5 | 4 | 9 | 20 - 32 | -12 | 19 |
G M M G G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
18 | 15 | 3 | 0 | 43 - 13 | 30 | 48 |
G B G G B
|
||
|
2
|
18 | 13 | 2 | 3 | 48 - 25 | 23 | 41 |
G B G G G
|
||
|
3
|
18 | 9 | 1 | 8 | 26 - 33 | -7 | 28 |
G M G G M
|
||
|
4
|
18 | 4 | 5 | 9 | 18 - 29 | -11 | 17 |
M B M M B
|
||
|
5
|
18 | 3 | 7 | 8 | 20 - 35 | -15 | 16 |
M G M B M
|
||
|
6
|
18 | 3 | 4 | 11 | 14 - 32 | -18 | 13 |
B M M B G
|
||
|
7
|
18 | 2 | 6 | 10 | 20 - 29 | -9 | 12 |
M M M B B
|
||
|
8
|
18 | 3 | 3 | 12 | 19 - 42 | -23 | 12 |
G M M M B
|
||
|
9
|
18 | 1 | 8 | 9 | 14 - 26 | -12 | 11 |
M G B B B
|
||
|
10
|
18 | 2 | 3 | 13 | 10 - 38 | -28 | 9 |
M M M G M
|
Letonya - Virsliga - 24. Hafta kapsamında oynanan maçta Super Nova ile Grobinas SC 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 26.07.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Öne çıkan istatistikler (Super Nova - Grobinas SC): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 3 - 4.
Puan durumunda Super Nova 8. sırada 32 puanla, Grobinas SC 9. sırada 32 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.