Grobinas SC - FK Metta 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.07.2025) Bu karşılaşma Letonya - Virsliga - 22. Hafta kapsamındadır.

Grobinas SC 0-1 FK Metta - Özet, Goller ve İstatistikler - 06.07.2025

Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
0 - 1
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-3
Piyasa değeri
0.9 Mn €
Yaş
24,7
5-4-1
Piyasa değeri
0.5 Mn €
Yaş
21,1
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
+4 Uzatma
MS | 0 - 1

Önemli İstatistikler

Grobinas SC logosu
%60
Topla Oynama
%40
7
Korner
5
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Metta logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
83
51
Topa Sahip Olma
%60
%40
Ataklar
130
103
Şut
15
8
İsabetli Şut
3
3
Saat
6 Temmuz 2025, Pazar 16:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR

Karşılaştırma

Skor Anketi

En Popüler İY Skorları

0-0 %38
1-0 %27
0-1 %16

En Popüler MS Skorları

1-0 %20
0-0 %12
1-1 %12
73 kişi ankete katıldı. 7.300 kredi toplandı.
Ankete Katıl

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Grobinas SC Metta
%60
Topla Oynama
%40
15
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
3
392 (%79)
İsabetli Pas
169 (%61)
11
Faul
16
0
Ofsayt
3
7
Korner
5
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Grobinas SC Metta
15
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
2
6
Engellenen Şut
3
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — Tümü
Grobinas SC Metta
495
Toplam Pas
274
392 (%79)
İsabetli Pas
169 (%61)
23 (%42)
İsabetli Uzun Pas
26 (%35)
8 (%25)
İsabetli Orta
4 (%25)
Defansif İstatistikler — Tümü
Grobinas SC Metta
15
Top Çalma
12
5
Pas Arası
10
35
Uzaklaştırma
45
İkili Mücadele — Tümü
Grobinas SC Metta
70 (%55)
İkili Mücadele Kazanma
57 (%44)
7 (%53)
Başarılı Top Sürme
11 (%57)
162
Top Kaybı
157
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Grobinas SC Metta
%61
Topla Oynama
%39
7
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
0
233 (%84)
İsabetli Pas
91 (%61)
1
Faul
5
0
Ofsayt
2
3
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Grobinas SC Metta
7
Toplam Şut
2
1
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
2
3
Engellenen Şut
0
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 1. Yarı
Grobinas SC Metta
277
Toplam Pas
149
233 (%84)
İsabetli Pas
91 (%61)
20 (%42)
İsabetli Uzun Pas
14 (%23)
3 (%21)
İsabetli Orta
0 (%0)
Defansif İstatistikler — 1. Yarı
Grobinas SC Metta
4
Top Çalma
8
1
Pas Arası
2
16
Uzaklaştırma
18
İkili Mücadele — 1. Yarı
Grobinas SC Metta
31 (%52)
İkili Mücadele Kazanma
28 (%47)
2 (%40)
Başarılı Top Sürme
4 (%66)
75
Top Kaybı
77
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Grobinas SC Metta
%59
Topla Oynama
%41
8
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
159 (%72)
İsabetli Pas
78 (%62)
10
Faul
11
0
Ofsayt
1
4
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Grobinas SC Metta
8
Toplam Şut
6
2
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
0
3
Engellenen Şut
3
0
Direkten Dönen Şut
0
Pas İstatistikleri — 2. Yarı
Grobinas SC Metta
218
Toplam Pas
125
159 (%72)
İsabetli Pas
78 (%62)
3 (%42)
İsabetli Uzun Pas
12 (%80)
5 (%27)
İsabetli Orta
4 (%44)
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
Grobinas SC Metta
11
Top Çalma
4
4
Pas Arası
8
19
Uzaklaştırma
27
İkili Mücadele — 2. Yarı
Grobinas SC Metta
39 (%57)
İkili Mücadele Kazanma
29 (%42)
5 (%62)
Başarılı Top Sürme
7 (%53)
87
Top Kaybı
80
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Stanislav Morarenko profil resmi
0
0
3
Markuss Ivulans profil resmi
2
1
2
Rolandas Baravykas profil resmi
1
0
2
Rodrigo Gaucis profil resmi
Grobinas SC
1
0
2
Kristofers Rekis profil resmi
0
0
2
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Markuss Ivulans profil resmi
8.00
Rolandas Baravykas profil resmi
7.60
Daniils Cinajevs profil resmi
7.50
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
7.30
Alvis Sorokins profil resmi
7.20
Oyuncu — Kilit Pas
Kilit Pas Asist Toplam
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
0
3
Artjoms Puzirevskis profil resmi
0
3
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
0
2
Rolandas Baravykas profil resmi
0
1
Stanislav Morarenko profil resmi
0
1
Oyuncu — Pas İstatistikleri
Pas İstatistikleri İsabetli Yüzde Toplam
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
56
82%
68
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
50
87%
57
Stanislav Morarenko profil resmi
45
86%
52
Rolandas Baravykas profil resmi
25
86%
29
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
23
63%
36
Oyuncu — Orta
Orta İsabetli Yüzde Toplam
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
2
22%
9
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
5
62%
8
Rolandas Baravykas profil resmi
0
0%
3
Artjoms Puzirevskis profil resmi
0
0%
3
Kristofers Rekis profil resmi
0
0%
3
Oyuncu — Uzun Pas
Uzun Pas İsabetli Yüzde Toplam
Alvis Sorokins profil resmi
9
31%
29
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
2
20%
10
A.Kangars profil resmi
2
20%
10
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
5
55%
9
Karlis Vilnis profil resmi
2
22%
9
Oyuncu — Top Sürme
Top Sürme İsabetli Yüzde Toplam
Daniils Cinajevs profil resmi
2
66%
3
Stanislav Morarenko profil resmi
2
100%
2
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
1
50%
2
Zakaria Sdaigui profil resmi
Grobinas SC
1
50%
2
Artjoms Puzirevskis profil resmi
0
0%
2
Oyuncu — İkili Mücadele
İkili Mücadele İsabetli Yüzde Toplam
Artjoms Puzirevskis profil resmi
8
38%
21
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
10
58%
17
Rolandas Baravykas profil resmi
13
92%
14
Daniils Cinajevs profil resmi
7
50%
14
Kristofers Rekis profil resmi
2
18%
11
Oyuncu — Uzaklaştırma
Uzaklaştırma Toplam
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
13
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
6
A.Kangars profil resmi
6
Karlis Vilnis profil resmi
5
Rolandas Baravykas profil resmi
4
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Rolandas Baravykas profil resmi
1
Stanislav Morarenko profil resmi
1
Rodrigo Gaucis profil resmi
Grobinas SC
1
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
1
Oyuncu — Pas Arası
Pas Arası Toplam
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
1
Artjoms Puzirevskis profil resmi
1
Emils Knapsis profil resmi
Grobinas SC
1
Daniils Cinajevs profil resmi
1
Kevins Cesnieks profil resmi
1
Oyuncu — Top Çalma
Top Çalma Toplam
Rolandas Baravykas profil resmi
3
Zakaria Sdaigui profil resmi
Grobinas SC
2
Emils Knapsis profil resmi
Grobinas SC
2
Daniils Cinajevs profil resmi
2
Stanislav Morarenko profil resmi
1
Oyuncu — Top Kaybı
Top Kaybı Toplam
Devids Dobrecovs profil resmi
Grobinas SC
24
Artjoms Puzirevskis profil resmi
22
Alvis Sorokins profil resmi
20
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
19
A.Kangars profil resmi
14
Oyuncu — Top Çaldırma
Top Çaldırma Toplam
Artjoms Puzirevskis profil resmi
3
Stanislav Morarenko profil resmi
1
Daniils Cinajevs profil resmi
1
Kristofers Rekis profil resmi
1
Kevins Cesnieks profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
3
Kristofers Rekis profil resmi
3
Artjoms Puzirevskis profil resmi
2
Daniils Cinajevs profil resmi
2
Kevins Cesnieks profil resmi
2
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Rolandas Baravykas profil resmi
4
Davids Druzinins profil resmi
Grobinas SC
2
Daniils Cinajevs profil resmi
2
Stanislav Morarenko profil resmi
1
Maksims Sidorovs profil resmi
Grobinas SC
1
Grobinas SC
Metta
Maç Başına Ortalamalar
1.0
Gol
0.8
2.0
Yediği Gol
2.0
10.5
Şut
9.6
4.6
Korner
3.6
2.5
Sarı Kart
1.6
15.3
Faul
10.5
Grobinas SC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
1.58
%40
Beraberlik:
2
Oran:
3.31
%20
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.55
%40
Metta
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.55
%9
Beraberlik:
2
Oran:
3.31
%18
Mağlubiyet:
8
Oran:
1.58
%73
Grobinas SC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.06
%30
Beraberlik:
3
Oran:
2.09
%30
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.96
%40
Metta
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.96
%0
Beraberlik:
7
Oran:
2.09
%64
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.06
%36
Grobinas SC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
10
Oran:
%100
Metta
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
11
Oran:
%100
Grobinas SC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%10
Üst:
9
Oran:
%90
Metta
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%9
Üst:
10
Oran:
%91
Grobinas SC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.85
%60
Üst:
4
Oran:
1.48
%40
Metta
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.85
%55
Üst:
5
Oran:
1.48
%45
Grobinas SC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%70
Üst:
3
Oran:
%30
Metta
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
7
Oran:
%64
Üst:
4
Oran:
%36
Grobinas SC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%70
Üst:
3
Oran:
%30
Metta
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%82
Üst:
2
Oran:
%18
Grobinas SC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%90
Üst:
1
Oran:
%10
Metta
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%91
Üst:
1
Oran:
%9
Grobinas SC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
6
Oran:
1.46
%60
Oran:
4
Oran:
1.89
%40
Metta
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.46
%45
Oran:
6
Oran:
1.89
%55

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.58
0
3.31
2
3.55
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.06
0
2.09
2
3.96
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.91
0
2.45
2
3.52
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.31
0
2.92
2
1.55
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.34
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.05
0 ve 2
1.45
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.85
Üst
1.48
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.78
Üst
1.53
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.44
Üst
1.24
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.46
Üst
1.24
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.34
Üst
2.14
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.83
Üst
1.50
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.36
Üst
2.08
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.46
Yok
1.89
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.46
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.71
Yok
1.18
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.53

Puan Durumu

Letonya - Virsliga - 22. Hafta Letonya - Virsliga - 22. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
36 27 7 2 85 - 26 59 88
G G B B M
2
36 28 3 5 100 - 39 61 87
G G G G G
3
36 18 7 11 59 - 55 4 61
M G B G M
4
36 13 9 14 52 - 62 -10 48
G B B M M
5
36 13 6 17 44 - 49 -5 45
M M M M B
6
36 8 14 14 39 - 46 -7 38
B B B B B
7
36 9 9 18 39 - 63 -24 36
M M B G B
8
36 6 14 16 44 - 56 -12 32
B B B M G
9
36 8 8 20 33 - 64 -31 32
G B M B B
10
36 8 7 21 39 - 74 -35 31
M M G B G
Şampiyonlar Ligi Eleme
Konferans Ligi Eleme
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 15 1 2 52 - 14 38 46
M G B G G
2
18 12 4 2 42 - 13 29 40
G G G B M
3
18 9 6 3 33 - 22 11 33
G M G B B
4
18 10 2 6 32 - 27 5 32
G M G B M
5
18 9 1 8 26 - 20 6 28
G M G M M
6
18 7 6 5 25 - 20 5 27
B M B B B
7
18 6 5 7 25 - 31 -6 23
M G G M B
8
18 6 5 7 23 - 26 -3 23
M G B B B
9
18 4 8 6 24 - 27 -3 20
B M B M G
10
18 5 4 9 20 - 32 -12 19
G M M G G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 15 3 0 43 - 13 30 48
G B G G B
2
18 13 2 3 48 - 25 23 41
G B G G G
3
18 9 1 8 26 - 33 -7 28
G M G G M
4
18 4 5 9 18 - 29 -11 17
M B M M B
5
18 3 7 8 20 - 35 -15 16
M G M B M
6
18 3 4 11 14 - 32 -18 13
B M M B G
7
18 2 6 10 20 - 29 -9 12
M M M B B
8
18 3 3 12 19 - 42 -23 12
G M M M B
9
18 1 8 9 14 - 26 -12 11
M G B B B
10
18 2 3 13 10 - 38 -28 9
M M M G M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
+4 Uzatma
MS | 0 - 1
Saat
6 Temmuz 2025, Pazar 16:00
Bulutlu
Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.58
MS 0
3.31
MS 2
3.55
2.5 Alt
1.85
2.5 Üst
1.48

Grobinas SC - Metta maç özeti

Letonya - Virsliga - 22. Hafta kapsamında oynanan maçta Metta, Grobinas SC karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 06.07.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: M. Ivulans (69').

Öne çıkan istatistikler (Grobinas SC - Metta): topla oynama %60 - %40, isabetli şut 3 - 3.

Puan durumunda Grobinas SC 9. sırada 32 puanla, Metta 10. sırada 31 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut