YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Sarpsborg 08 - Stromsgodset IF 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.04.2025) Bu karşılaşma Norveç - Eliteserien - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sarpsborg Stadion, Sarpsborg.
Sarpsborg 08 - Stromsgodset IF 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (27.04.2025) Bu karşılaşma Norveç - Eliteserien - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Sarpsborg Stadion, Sarpsborg.
Sarpsborg 08 İç Saha Form Durumu
Stromsgodset Deplasman Form Durumu
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| %51 |
|
%49 |
| 2.34 |
|
1.78 |
| 18 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 366 (%81) |
|
353 (%81) |
| 10 |
|
11 |
| 0 |
|
2 |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 27 |
|
21 |
| 10 |
|
15 |
| 30 |
|
11 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 18 |
|
11 |
| 5 |
|
5 |
| 7 |
|
5 |
| 6 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 451 |
|
435 |
| 366 (%81) |
|
353 (%81) |
| 27 (%47) |
|
32 (%43) |
| 7 (%25) |
|
2 (%14) |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 12 |
|
11 |
| 6 |
|
19 |
| 10 |
|
38 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 47 (%52) |
|
43 (%47) |
| 5 (%41) |
|
7 (%63) |
| 148 |
|
128 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| %41 |
|
%59 |
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 156 (%79) |
|
248 (%86) |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
12 |
| 7 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 197 |
|
288 |
| 156 (%79) |
|
248 (%86) |
| 21 (%41) |
|
27 (%45) |
| 3 (%25) |
|
2 (%22) |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 8 |
|
4 |
| 3 |
|
6 |
| 5 |
|
12 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 22 (%51) |
|
22 (%48) |
| 2 (%40) |
|
5 (%62) |
| 69 |
|
62 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| %60 |
|
%40 |
| 12 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 210 (%82) |
|
105 (%71) |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 4 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
9 |
| 3 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 12 |
|
6 |
| 2 |
|
4 |
| 5 |
|
1 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 254 |
|
147 |
| 210 (%82) |
|
105 (%71) |
| 6 (%100) |
|
5 (%38) |
| 4 (%26) |
|
0 (%0) |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 4 |
|
7 |
| 3 |
|
13 |
| 5 |
|
26 |
| Sarpsborg 08 | Stromsgodset | |
|---|---|---|
| 25 (%53) |
|
21 (%46) |
| 3 (%42) |
|
2 (%66) |
| 79 |
|
66 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Sarpsborg 08
|
2
|
0
|
5
|
Sarpsborg 08
|
2
|
1
|
5
|
Stromsgodset
|
1
|
1
|
5
|
Sarpsborg 08
|
1
|
1
|
2
|
Stromsgodset
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Stromsgodset
|
7.80
|
Stromsgodset
|
7.80
|
Sarpsborg 08
|
7.70
|
Stromsgodset
|
7.70
|
Stromsgodset
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Sarpsborg 08
|
0
|
5
|
Sarpsborg 08
|
0
|
2
|
Sarpsborg 08
|
0
|
2
|
Stromsgodset
|
0
|
2
|
Stromsgodset
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stromsgodset
|
69
|
86%
|
80
|
Sarpsborg 08
|
58
|
84%
|
69
|
Stromsgodset
|
52
|
78%
|
66
|
Sarpsborg 08
|
43
|
84%
|
51
|
Sarpsborg 08
|
42
|
85%
|
49
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sarpsborg 08
|
4
|
50%
|
8
|
Sarpsborg 08
|
0
|
0%
|
7
|
Stromsgodset
|
1
|
20%
|
5
|
Sarpsborg 08
|
1
|
25%
|
4
|
Stromsgodset
|
1
|
25%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sarpsborg 08
|
7
|
29%
|
24
|
Stromsgodset
|
6
|
28%
|
21
|
Stromsgodset
|
4
|
28%
|
14
|
Stromsgodset
|
7
|
50%
|
14
|
Stromsgodset
|
6
|
60%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Stromsgodset
|
4
|
80%
|
5
|
Sarpsborg 08
|
1
|
33%
|
3
|
Sarpsborg 08
|
1
|
33%
|
3
|
Sarpsborg 08
|
2
|
100%
|
2
|
Stromsgodset
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sarpsborg 08
|
6
|
37%
|
16
|
Stromsgodset
|
7
|
46%
|
15
|
Sarpsborg 08
|
6
|
46%
|
13
|
Stromsgodset
|
4
|
33%
|
12
|
Sarpsborg 08
|
5
|
50%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Stromsgodset
|
10
|
Sarpsborg 08
|
5
|
Stromsgodset
|
5
|
Stromsgodset
|
4
|
Stromsgodset
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Sarpsborg 08
|
2
|
Sarpsborg 08
|
1
|
Sarpsborg 08
|
1
|
Sarpsborg 08
|
1
|
Sarpsborg 08
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Stromsgodset
|
6
|
Stromsgodset
|
3
|
Stromsgodset
|
3
|
Stromsgodset
|
2
|
Stromsgodset
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Sarpsborg 08
|
4
|
Stromsgodset
|
3
|
Sarpsborg 08
|
2
|
Sarpsborg 08
|
2
|
Stromsgodset
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sarpsborg 08
|
20
|
Sarpsborg 08
|
17
|
Stromsgodset
|
17
|
Sarpsborg 08
|
16
|
Stromsgodset
|
16
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Stromsgodset
|
4
|
Stromsgodset
|
2
|
Sarpsborg 08
|
1
|
Sarpsborg 08
|
1
|
Sarpsborg 08
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Stromsgodset
|
1
|
Stromsgodset
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Sarpsborg 08
|
3
|
Sarpsborg 08
|
3
|
Stromsgodset
|
3
|
Stromsgodset
|
3
|
Stromsgodset
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Sarpsborg 08
|
3
|
Sarpsborg 08
|
2
|
Sarpsborg 08
|
2
|
Stromsgodset
|
2
|
Stromsgodset
|
2
|
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Sarpsborg 08
Stromsgodset
Norveç - Eliteserien - 4. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
30 | 22 | 5 | 3 | 77 - 36 | 41 | 71 |
G G G G G
|
||
|
2
|
30 | 22 | 4 | 4 | 85 - 28 | 57 | 70 |
G M G G G
|
||
|
3
|
30 | 18 | 3 | 9 | 50 - 36 | 14 | 57 |
G G M G G
|
||
|
4
|
30 | 17 | 5 | 8 | 55 - 46 | 9 | 56 |
M M B M G
|
||
|
5
|
30 | 15 | 3 | 12 | 55 - 42 | 13 | 48 |
B M G G G
|
||
|
6
|
30 | 13 | 4 | 13 | 49 - 50 | -1 | 43 |
G G M G M
|
||
|
7
|
30 | 11 | 9 | 10 | 45 - 42 | 3 | 42 |
B M G M G
|
||
|
8
|
30 | 11 | 9 | 10 | 38 - 35 | 3 | 42 |
B G G M M
|
||
|
9
|
30 | 11 | 8 | 11 | 48 - 50 | -2 | 41 |
G M M G G
|
||
|
10
|
30 | 12 | 3 | 15 | 46 - 42 | 4 | 39 |
M G G G M
|
||
|
11
|
30 | 10 | 7 | 13 | 42 - 47 | -5 | 37 |
G G M G M
|
||
|
12
|
30 | 8 | 11 | 11 | 42 - 41 | 1 | 35 |
M M B M M
|
||
|
13
|
30 | 9 | 7 | 14 | 34 - 59 | -25 | 34 |
M M G M M
|
||
|
14
|
30 | 8 | 7 | 15 | 37 - 56 | -19 | 31 |
M G M M G
|
||
|
15
|
30 | 6 | 2 | 22 | 37 - 72 | -35 | 20 |
M M M M M
|
||
|
16
|
30 | 2 | 3 | 25 | 22 - 80 | -58 | 9 |
M G M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 12 | 2 | 1 | 43 - 15 | 28 | 38 |
G G G G G
|
||
|
2
|
15 | 12 | 1 | 2 | 50 - 11 | 39 | 37 |
G G G G G
|
||
|
3
|
15 | 11 | 1 | 3 | 31 - 12 | 19 | 34 |
M G B G G
|
||
|
4
|
15 | 10 | 3 | 2 | 31 - 19 | 12 | 33 |
G G M B G
|
||
|
5
|
15 | 10 | 1 | 4 | 24 - 13 | 11 | 31 |
G G M G G
|
||
|
6
|
15 | 9 | 3 | 3 | 31 - 18 | 13 | 30 |
B G G G G
|
||
|
7
|
15 | 7 | 6 | 2 | 27 - 12 | 15 | 27 |
M M B G G
|
||
|
8
|
15 | 8 | 1 | 6 | 29 - 19 | 10 | 25 |
M G M G G
|
||
|
9
|
15 | 7 | 4 | 4 | 24 - 16 | 8 | 25 |
B B B G M
|
||
|
10
|
15 | 7 | 3 | 5 | 27 - 22 | 5 | 24 |
M G G G G
|
||
|
11
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 24 | -3 | 22 |
M G B G M
|
||
|
12
|
15 | 5 | 5 | 5 | 26 - 22 | 4 | 20 |
B G B M M
|
||
|
13
|
15 | 5 | 4 | 6 | 24 - 26 | -2 | 19 |
B M G M G
|
||
|
14
|
15 | 5 | 4 | 6 | 19 - 24 | -5 | 19 |
G G M G M
|
||
|
15
|
15 | 3 | 1 | 11 | 16 - 35 | -19 | 10 |
G B M M M
|
||
|
16
|
15 | 1 | 2 | 12 | 11 - 40 | -29 | 5 |
M M M M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 10 | 3 | 2 | 35 - 17 | 18 | 33 |
B G G M G
|
||
|
2
|
15 | 10 | 3 | 2 | 34 - 21 | 13 | 33 |
B B G G G
|
||
|
3
|
15 | 8 | 2 | 5 | 26 - 23 | 3 | 26 |
G M G M G
|
||
|
4
|
15 | 7 | 2 | 6 | 24 - 27 | -3 | 23 |
G M G M M
|
||
|
5
|
15 | 6 | 4 | 5 | 24 - 24 | 0 | 22 |
G M G M G
|
||
|
6
|
15 | 4 | 5 | 6 | 14 - 19 | -5 | 17 |
M G B G M
|
||
|
7
|
15 | 3 | 6 | 6 | 16 - 19 | -3 | 15 |
B B M B M
|
||
|
8
|
15 | 4 | 3 | 8 | 18 - 30 | -12 | 15 |
G M B M M
|
||
|
9
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15 - 35 | -20 | 15 |
M M B M M
|
||
|
10
|
15 | 4 | 2 | 9 | 24 - 30 | -6 | 14 |
G G B M G
|
||
|
11
|
15 | 4 | 2 | 9 | 17 - 23 | -6 | 14 |
M M M G M
|
||
|
12
|
15 | 3 | 4 | 8 | 15 - 25 | -10 | 13 |
M B G M M
|
||
|
13
|
15 | 4 | 1 | 10 | 18 - 32 | -14 | 13 |
M M M M M
|
||
|
14
|
15 | 3 | 1 | 11 | 21 - 37 | -16 | 10 |
G M M M M
|
||
|
15
|
15 | 2 | 3 | 10 | 16 - 32 | -16 | 9 |
B M M M G
|
||
|
16
|
15 | 1 | 1 | 13 | 11 - 40 | -29 | 4 |
M M M G M
|
Norveç - Eliteserien - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Stromsgodset, Sarpsborg 08 karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 27.04.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Sarpsborg Stadion, Sarpsborg. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: M. Farji (19'), F. K. Dahl (51'), J. Taaje (85'), D. Karlsbakk (88'), S. A. Gudjohnsen (90+1').
Öne çıkan istatistikler (Sarpsborg 08 - Stromsgodset): topla oynama %51 - %49, isabetli şut 5 - 5, beklenen gol (xG) 2.34 - 1.78.
Puan durumunda Sarpsborg 08 9. sırada 41 puanla, Stromsgodset 15. sırada 20 puanla yer alıyor.