YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
RKC Waalwijk - Den Bosch 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamındadır.
RKC Waalwijk - Den Bosch 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.03.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamındadır.
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 1.40 |
|
1.54 |
| 17 |
|
9 |
| 4 |
|
4 |
| 367 (%80) |
|
312 (%79) |
| 9 |
|
11 |
| 2 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 21 |
|
23 |
| 8 |
|
7 |
| 36 |
|
16 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 17 |
|
9 |
| 4 |
|
4 |
| 7 |
|
3 |
| 6 |
|
2 |
| 12 |
|
5 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 454 |
|
394 |
| 367 (%80) |
|
312 (%79) |
| 37 (%59) |
|
24 (%42) |
| 8 (%27) |
|
1 (%7) |
| 11 |
|
6 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 25 |
|
13 |
| 9 |
|
9 |
| 38 |
|
32 |
| 1 |
|
2 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 55 (%56) |
|
42 (%43) |
| 4 (%40) |
|
6 (%42) |
| 148 |
|
152 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.41 |
|
0.20 |
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 212 (%83) |
|
164 (%83) |
| 7 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
11 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 4 |
|
1 |
| 3 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 254 |
|
196 |
| 212 (%83) |
|
164 (%83) |
| 28 (%58) |
|
14 (%38) |
| 2 (%28) |
|
0 (%0) |
| 4 |
|
1 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 20 |
|
5 |
| 4 |
|
6 |
| 28 |
|
11 |
| 0 |
|
2 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 34 (%65) |
|
18 (%34) |
| 1 (%25) |
|
2 (%22) |
| 65 |
|
82 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.99 |
|
1.34 |
| 13 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 149 (%74) |
|
146 (%73) |
| 2 |
|
6 |
| 1 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| 12 |
|
12 |
| 6 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 13 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 7 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 8 |
|
4 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 200 |
|
198 |
| 149 (%74) |
|
146 (%73) |
| 9 (%64) |
|
10 (%50) |
| 6 (%27) |
|
1 (%100) |
| 7 |
|
5 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 5 |
|
3 |
| 10 |
|
21 |
| 1 |
|
0 |
| Waalwijk | Den Bosch | |
|---|---|---|
| 21 (%46) |
|
24 (%53) |
| 3 (%50) |
|
4 (%80) |
| 83 |
|
70 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Waalwijk
|
1
|
1
|
4
|
Waalwijk
|
1
|
1
|
3
|
Waalwijk
|
1
|
0
|
2
|
Waalwijk
|
1
|
0
|
2
|
Den Bosch
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
8.30
|
Den Bosch
|
8.20
|
Den Bosch
|
7.80
|
Waalwijk
|
7.60
|
Waalwijk
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Waalwijk
|
1
|
5
|
Den Bosch
|
2
|
4
|
Waalwijk
|
0
|
2
|
Waalwijk
|
0
|
1
|
Waalwijk
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Waalwijk
|
60
|
88%
|
68
|
Den Bosch
|
52
|
80%
|
65
|
Waalwijk
|
47
|
81%
|
58
|
Den Bosch
|
44
|
88%
|
50
|
Den Bosch
|
41
|
91%
|
45
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Waalwijk
|
5
|
41%
|
12
|
Waalwijk
|
2
|
20%
|
10
|
Den Bosch
|
0
|
0%
|
5
|
Den Bosch
|
0
|
0%
|
3
|
Waalwijk
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Bosch
|
7
|
43%
|
16
|
Waalwijk
|
6
|
42%
|
14
|
Den Bosch
|
3
|
23%
|
13
|
Waalwijk
|
9
|
75%
|
12
|
Waalwijk
|
6
|
60%
|
10
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Den Bosch
|
0
|
0%
|
4
|
Den Bosch
|
4
|
100%
|
4
|
Waalwijk
|
0
|
0%
|
3
|
Waalwijk
|
1
|
50%
|
2
|
Den Bosch
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Waalwijk
|
10
|
55%
|
18
|
Waalwijk
|
9
|
60%
|
15
|
Den Bosch
|
8
|
57%
|
14
|
Den Bosch
|
2
|
15%
|
13
|
Waalwijk
|
6
|
60%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
10
|
Waalwijk
|
8
|
Den Bosch
|
8
|
Den Bosch
|
7
|
Waalwijk
|
6
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
2
|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
4
|
Den Bosch
|
4
|
Waalwijk
|
3
|
Den Bosch
|
2
|
Waalwijk
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
7
|
Waalwijk
|
4
|
Waalwijk
|
4
|
Waalwijk
|
4
|
Den Bosch
|
4
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
20
|
Den Bosch
|
18
|
Waalwijk
|
16
|
Den Bosch
|
15
|
Waalwijk
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Den Bosch
|
5
|
Den Bosch
|
4
|
Waalwijk
|
2
|
Den Bosch
|
2
|
Den Bosch
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Den Bosch
|
3
|
Den Bosch
|
3
|
Waalwijk
|
2
|
Waalwijk
|
2
|
Waalwijk
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Waalwijk
|
3
|
Waalwijk
|
3
|
Den Bosch
|
2
|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
|
1
|
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Waalwijk
Den Bosch
Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
38 | 29 | 2 | 7 | 90 - 37 | 53 | 89 |
G G M G G
|
||
|
2
|
38 | 23 | 9 | 6 | 75 - 48 | 27 | 78 |
M B B M G
|
||
|
3
|
38 | 20 | 8 | 10 | 59 - 42 | 17 | 68 |
G G G G G
|
||
|
4
|
38 | 18 | 9 | 11 | 74 - 58 | 16 | 63 |
B G B G M
|
||
|
5
|
38 | 18 | 4 | 16 | 78 - 63 | 15 | 58 |
G M M G M
|
||
|
6
|
38 | 16 | 10 | 12 | 71 - 59 | 12 | 58 |
G B G M G
|
||
|
7
|
38 | 17 | 5 | 16 | 66 - 64 | 2 | 56 |
M G G M M
|
||
|
8
|
38 | 14 | 13 | 11 | 59 - 54 | 5 | 55 |
G M G B M
|
||
|
9
|
38 | 14 | 9 | 15 | 65 - 69 | -4 | 51 |
G B M B M
|
||
|
10
|
38 | 12 | 11 | 15 | 48 - 56 | -8 | 47 |
M B G M M
|
||
|
11
|
38 | 14 | 5 | 19 | 51 - 69 | -18 | 47 |
B M M M G
|
||
|
12
|
38 | 12 | 10 | 16 | 58 - 62 | -4 | 46 |
M M G B G
|
||
|
13
|
38 | 13 | 6 | 19 | 50 - 58 | -8 | 45 |
G M B M G
|
||
|
14
|
38 | 12 | 9 | 17 | 58 - 72 | -14 | 45 |
B G M B G
|
||
|
15
|
38 | 15 | 11 | 12 | 64 - 55 | 9 | 44 |
B G G B M
|
||
|
16
|
38 | 11 | 11 | 16 | 54 - 64 | -10 | 44 |
M G G G G
|
||
|
17
|
38 | 12 | 4 | 22 | 61 - 76 | -15 | 40 |
G M M M G
|
||
|
18
|
38 | 10 | 9 | 19 | 42 - 62 | -20 | 39 |
M B B G M
|
||
|
19
|
38 | 9 | 11 | 18 | 41 - 73 | -32 | 38 |
M M B B M
|
||
|
20
|
38 | 9 | 8 | 21 | 50 - 73 | -23 | 35 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 15 | 1 | 3 | 49 - 18 | 31 | 46 |
G G G G G
|
||
|
2
|
19 | 13 | 5 | 1 | 42 - 21 | 21 | 44 |
G B M B G
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 25 - 16 | 9 | 34 |
B M G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 3 | 6 | 43 - 25 | 18 | 33 |
G B G M G
|
||
|
5
|
19 | 10 | 3 | 6 | 40 - 29 | 11 | 33 |
M G M G G
|
||
|
6
|
19 | 9 | 4 | 6 | 37 - 28 | 9 | 31 |
G G M G G
|
||
|
7
|
19 | 8 | 6 | 5 | 35 - 27 | 8 | 30 |
B G B B M
|
||
|
8
|
19 | 9 | 3 | 7 | 32 - 25 | 7 | 30 |
B M M G M
|
||
|
9
|
19 | 9 | 3 | 7 | 33 - 30 | 3 | 30 |
G G B M G
|
||
|
10
|
19 | 8 | 5 | 6 | 36 - 30 | 6 | 29 |
M B M G G
|
||
|
11
|
19 | 8 | 5 | 6 | 37 - 33 | 4 | 29 |
M G G M G
|
||
|
12
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 28 | 3 | 29 |
M B M B G
|
||
|
13
|
19 | 7 | 6 | 6 | 33 - 28 | 5 | 27 |
G M B G B
|
||
|
14
|
19 | 8 | 2 | 9 | 26 - 26 | 0 | 26 |
M M G B G
|
||
|
15
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 25 | -1 | 23 |
B B M G M
|
||
|
16
|
19 | 6 | 5 | 8 | 26 - 35 | -9 | 23 |
G M M B M
|
||
|
17
|
19 | 6 | 3 | 10 | 31 - 34 | -3 | 21 |
M M G G G
|
||
|
18
|
19 | 5 | 5 | 9 | 28 - 32 | -4 | 20 |
G G M M M
|
||
|
19
|
19 | 4 | 7 | 8 | 26 - 28 | -2 | 19 |
M M B M B
|
||
|
20
|
19 | 4 | 2 | 13 | 26 - 36 | -10 | 14 |
M B G M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
19 | 14 | 1 | 4 | 41 - 19 | 22 | 43 |
M G G M G
|
||
|
2
|
19 | 10 | 6 | 3 | 33 - 26 | 7 | 36 |
B B G G M
|
||
|
3
|
19 | 10 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 34 |
G G G G G
|
||
|
4
|
19 | 10 | 4 | 5 | 33 - 27 | 6 | 34 |
G G M B M
|
||
|
5
|
19 | 8 | 6 | 5 | 34 - 29 | 5 | 30 |
B G B B M
|
||
|
6
|
19 | 8 | 5 | 6 | 31 - 27 | 4 | 29 |
G G G G M
|
||
|
7
|
19 | 7 | 6 | 6 | 34 - 31 | 3 | 27 |
G B G B M
|
||
|
8
|
19 | 8 | 2 | 9 | 35 - 40 | -5 | 26 |
M M G M M
|
||
|
9
|
19 | 8 | 2 | 9 | 34 - 39 | -5 | 26 |
G M M G M
|
||
|
10
|
19 | 8 | 1 | 10 | 35 - 38 | -3 | 25 |
M G G M M
|
||
|
11
|
19 | 6 | 6 | 7 | 24 - 31 | -7 | 24 |
B M M B M
|
||
|
12
|
19 | 5 | 8 | 6 | 23 - 30 | -7 | 23 |
B B M G G
|
||
|
13
|
19 | 6 | 3 | 10 | 30 - 42 | -12 | 21 |
B M G G M
|
||
|
14
|
19 | 5 | 4 | 10 | 24 - 32 | -8 | 19 |
M M B M M
|
||
|
15
|
19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 |
M M M B G
|
||
|
16
|
19 | 5 | 2 | 12 | 18 - 39 | -21 | 17 |
M G M M M
|
||
|
17
|
19 | 4 | 4 | 11 | 22 - 42 | -20 | 16 |
G M B M B
|
||
|
18
|
19 | 4 | 3 | 12 | 22 - 41 | -19 | 15 |
M G M M G
|
||
|
19
|
19 | 3 | 6 | 10 | 15 - 38 | -23 | 15 |
M B B M B
|
||
|
20
|
19 | 2 | 4 | 13 | 11 - 34 | -23 | 10 |
M B M B M
|
Hollanda - Eerste Divisie - 33. Hafta kapsamında oynanan maçta Den Bosch, Waalwijk karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 21.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: H. Kuster (23'), N. d. Groot (59'), R. Wolters (70'), J. Uneken (88'), Mees Laros (90+1').
Maçta 2 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.
Öne çıkan istatistikler (Waalwijk - Den Bosch): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 4 - 4, beklenen gol (xG) 1.40 - 1.54.
Puan durumunda Waalwijk 6. sırada 58 puanla, Den Bosch 9. sırada 51 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.