RC Arbaa - USM EL Harrach 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (04.04.2026) Bu karşılaşma Cezayir - Ligue 2 Ligue 2 25/26, Center-West - 25. Hafta kapsamındadır.

RC Arbaa 2-0 USM EL Harrach - Özet, Goller ve İstatistikler - 04.04.2026

Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
2 - 0
(İY: 1 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
5
Kaybetmeme
9
2.5 Alt
5
Kalesini gole kapatma
3
Sarı Kart 4.5 Üst
5
Kaybetmeme
14/15
2.5 Alt
4/5
İlk Golü Yeme
4/5
Kalesini gole kapatma
5/6
Gol yeme
7/8

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
RC Arbaa Harrach
%57
Topla Oynama
%43
7
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
3
4
Korner
6
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
2
Şut İstatistikleri — Tümü
RC Arbaa Harrach
7
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
RC Arbaa Harrach
%55
Topla Oynama
%45
3
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
2
2
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
RC Arbaa Harrach
3
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
RC Arbaa Harrach
%59
Topla Oynama
%41
4
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
1
2
Korner
4
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
2
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
RC Arbaa Harrach
4
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
RC Arbaa
Harrach
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.4
Yediği Gol
0.5
5.5
Şut
8.6
3.6
Korner
4.4
1.8
Sarı Kart
2.0
0.0
Faul
0.0
RC Arbaa
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
3.94
%42
Beraberlik:
3
Oran:
2.70
%25
Mağlubiyet:
4
Oran:
1.62
%33
Harrach
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
1.62
%42
Beraberlik:
6
Oran:
2.70
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.94
%8
RC Arbaa
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
%17
Beraberlik:
8
Oran:
%67
Mağlubiyet:
2
Oran:
%17
Harrach
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
%42
Beraberlik:
5
Oran:
%42
Mağlubiyet:
2
Oran:
%17
RC Arbaa
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%17
Üst:
10
Oran:
%83
Harrach
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%25
Üst:
9
Oran:
%75
RC Arbaa
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
2.01
%50
Üst:
6
Oran:
1.35
%50
Harrach
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
2.01
%33
Üst:
8
Oran:
1.35
%67
RC Arbaa
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%50
Üst:
6
Oran:
%50
Harrach
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%67
Üst:
4
Oran:
%33
RC Arbaa
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%83
Üst:
2
Oran:
%17
Harrach
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%75
Üst:
3
Oran:
%25
RC Arbaa
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Harrach
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
RC Arbaa
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Harrach
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
RC Arbaa
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
2.09
%42
Oran:
7
Oran:
1.32
%58
Harrach
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
6
Oran:
2.09
%50
Oran:
6
Oran:
1.32
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.94
0
2.70
2
1.62
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.58
0
2.88
2
3.15
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.56
1 ve 2
1.15
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.01
Üst
1.35
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.66
Üst
1.57
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.31
Üst
2.09
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
2.09
Yok
1.32
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.56

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
30 24 4 2 53 - 17 36 76
G G G G G
2
30 18 8 4 46 - 19 27 62
M G G B G
3
30 17 8 5 38 - 23 15 59
G G G G G
4
30 17 8 5 33 - 14 19 59
G B G G G
5
30 18 4 8 38 - 19 19 58
G G M M G
6
30 11 10 9 34 - 24 10 43
G M G M G
7
30 11 7 12 28 - 32 -4 40
M G M G M
8
30 11 6 13 35 - 31 4 39
M B G M M
9
30 9 9 12 26 - 34 -8 36
M M M M M
10
30 9 8 13 32 - 39 -7 35
G M G M M
11
30 9 7 14 26 - 29 -3 34
G M B G M
12
30 8 7 15 28 - 36 -8 31
G G B B M
13
30 9 5 16 24 - 41 -17 29
M G M G M
14
30 7 5 18 30 - 46 -16 26
M M M B G
15
30 5 5 20 26 - 64 -38 20
M M M B M
16
30 4 5 21 29 - 58 -29 17
M M M M G
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 2 0 30 - 8 22 41
B B G G G
2
15 12 1 2 26 - 9 17 37
G G M G G
3
15 10 3 2 22 - 6 16 33
G G G G M
4
15 9 5 1 21 - 11 10 32
G G G G G
5
15 9 5 1 20 - 5 15 32
G G G G G
6
15 9 3 3 23 - 10 13 30
G G B B M
7
15 8 3 4 17 - 14 3 27
M B G G G
8
15 8 2 5 22 - 16 6 26
M M G G M
9
15 6 6 3 16 - 9 7 24
G B B G G
10
15 7 3 5 18 - 10 8 24
G M G G B
11
15 6 5 4 15 - 14 1 23
B B M M M
12
15 6 3 6 18 - 16 2 21
M B G B M
13
15 5 5 5 17 - 13 4 20
M G M M M
14
15 5 2 8 16 - 30 -14 17
M M M M M
15
15 5 2 8 14 - 18 -4 17
M M G M B
16
15 3 3 9 19 - 23 -4 12
M G M M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 11 2 2 23 - 9 14 35
G G G G G
2
15 8 3 4 17 - 12 5 27
G B M G G
3
15 8 3 4 13 - 9 4 27
M B G B G
4
15 8 1 6 16 - 13 3 25
G G G M G
5
15 6 7 2 20 - 10 10 25
B B M G B
6
15 6 5 4 17 - 11 6 23
M G G G G
7
15 5 1 9 12 - 23 -11 16
G M M M M
8
15 3 4 8 8 - 13 -5 13
G M B M G
9
15 3 4 8 11 - 20 -9 13
G M M M M
10
15 1 6 8 10 - 23 -13 9
M B M M M
11
15 2 3 10 16 - 28 -12 9
M G M M G
12
15 2 3 10 12 - 21 -9 9
M M M G M
13
15 1 4 10 10 - 26 -16 7
G M M B M
14
15 1 2 12 7 - 27 -20 5
M B M M M
15
15 1 2 12 10 - 35 -25 5
M M G M M
16
15 0 3 12 10 - 34 -24 3
B M B M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
MS | 2 - 0
Saat
4 Nisan 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.94
MS 0
2.70
MS 2
1.62

RC Arbaa - Harrach maç özeti

Cezayir - Ligue 2 Ligue 2 25/26, Center-West - 25. Hafta kapsamında oynanan maçta RC Arbaa, Harrach karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 04.04.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (RC Arbaa - Harrach): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 3 - 3.

Puan durumunda RC Arbaa 13. sırada 29 puanla, Harrach 2. sırada 62 puanla yer alıyor.